POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(43)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(32)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(21)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(19)
Portugalija
(25)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(56)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
19.11.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Litvanija 1 Plej of
Jonava
2:2
Atlantas
Siduva
3:0
Žalgiris
Utenis
1:3
Trakai
Luksemburg 1
Fola Eš
2:1
Ham Benfika
Hostert
2:1
Diferdanž 03
Progres Niderkorn
5:0
Viktorija Rosport
Rasing Union
3:2
Rodanž 91
UNA Strasen
0:3
Ženes Eš
Union Titus Petanž
1:1
Mondorf les Bains
US Eš
1:6
F91 Didelanž
Makedonija 1
Akademija Pandev
1:1
Rabotnički
Pobeda
0:2
Sileks
Škendija 79
4:0
Skoplje
Škupi
4:1
Renova
Vardar
1:0
Pelister
Makedonija 2
Vlazrimi 77
1:1
Labuništa
Malta 1
Florijana
1:0
Sliema Vonderers
Hamrun Spartans
0:0
Valeta
Maroko 1
Čabab Atlas Kenifra
0:0
Kavkab Marakeš
Hasania Agadir
2:2
FAR Rabat
Rapid Oued Zem
1:0
Olimpik Huribga
Vidad Kazablanka
0:0
Rasing Kazablanka
Mađarska 2
Bekeščaba Elore
3:1
Dorog
Bodajk Šiofok
0:0
Seged 2011
Budafok
1:0
Ðirmot
Čakvari TK
2:1
Kazincbarcika
Cegled
2:0
Soroksar
Kišvarda-Master Gud
1:0
MTK
Solnok MAV
0:1
Budaorš
Vac FK
1:1
Njiređhaza Spartakus
Zalaegeršeg
0:0
Šopron
Đer ETO
1:2
Mošonmađarovar TE 1904
Meksiko 1 (Apertura)
Deportivo Toluka
3:1
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
Leon
0:2
Gvadalahara Čivas
Monterej
2:0
Tigres UANL
Nekaksa
1:2
Monarkas Morelija
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Huarez
1:0
Venados
Klub Selaja
2:1
Korekaminos UAT
Zakatepek
0:0
Oaksaka
Nemačka 1
Šalke 04
2:0
Hamburger SV
Verder
4:0
Hanover 96
Nemačka 2
Duizburg
3:0
Erzgebirge Aue
Ingolštat 04
1:0
Fortuna 95 Dizeldorf
Sent Pauli 1910
2:2
Jan Regenzburg
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ofenbaher Kikers
1:1
1899 Hofenhajm II
TuS Koblenc
0:0
Rohling Volklingen
Nemačka 4 (Sever)
Havelse
1:0
Švarc-Vajs Reden
Nemačka 4 (Severoistok)
Auerbah
2:0
FSV 63 Lukenvalde
Berlin Ankaraspor 07
0:4
Herta II
BSG Hemi Lajpcig
0:1
Oberlauzic Nojgersdorf
Budisa Baucen
0:0
Vaker 90 Nordhauzen
Dinamo Berlin
3:1
Lokomotiva Lajpcig
Nojstrelic
1:0
VSG Altglieničke
Nemačka 4 (Zapad)
Boner SK
1:4
Vupertaler SV
Nikaragva 1 (Apertura) plej of
polufinale (r)
Deportivo Valter Fereti
1:0
Dirangen
1:0 nakon produžetaka.
Penalima - 7:6.
Real Esteli
1:2
Managva
Norveška 1
Kristiansund
3:2
Sandefjord
Lilestrem
0:1
Molde
Rozenborg
2:0
Viking
Sarpsborg 08
1:0
Alesund
Stabek
1:1
Sogndal
Stromsgodset
2:1
Bran
Tromso
2:0
Haugesund
Valerenga
2:0
Od
Norveška 2 plej of
finale
Mjondalen
1:2
Ranhajm
Novi Zeland 1
Hamilton Vonderers
1:3
Tim Velington
Kenterberi Junajted
3:2
Istern Suburbs
Okland Siti
4:0
Velington Feniks II
Obala Slonovače 1
ASEK Mimosas
5:0
Stad Abidžan
Sporting Gagnoa
1:1
Seve Sport
Tanda
0:0
Afrika Sports
Vilijamsvil Atletik Klub
3:3
Akad. F. Amadu Dialo
Panama 1 (Apertura) - Plej of
polufinale
Arabe Unido
0:1
Plaza Amador
El Čorilo
0:0
Tauro
Paragvaj 1 (Klausura)
Olimpija Asunsion
2:0
Trinidense
Sportivo Lukenjo
0:2
Gvarani Asunsion
Peru 1 (Klausura)
Alijanca Atletiko
0:2
Ajakučo
Huan Aurih
2:0
Alijanca
Union Komersio
1:0
UTC Kahamarka
Univerzitario
2:2
Sporting Kristal
Poljska 1 - 1.deo
Legija Varšava
1:0
Gornjik Zabže
Šlonsk Vroclav
1:2
Arka
Poljska 2
Gornjik Lečna
0:3
Odra Opole
Miedž Legnica
1:1
Rakov Čestohova
Poljska 3
GKS Belhatov
3:2
Blekitni Stargard
Gruf Vejherovo
0:1
Stal Stalova Vola
Legionovia
0:3
Olimpija Elblag
Portugalija 3 C
Fereira de Aveš
1:5
Marinense
Portugalija, Kup
1/16 finala
AD Oliveirense
2:2
Maritimo
2:3 nakon produžetaka.
Akademika
1:0
Nasional Madeira
Farense
2:1
Leikšoeš
Ideal
1:4
Kova da Piedad
Kaldas
1:1
Arouka
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:1.
Moreirense
5:2
Felgeiraš
Prajense
1:1
Viljafrankense
3:2 nakon produžetaka.
Santa Klara
2:0
Šaveš
Uniao Leiria
0:3
Desportivo Aveš
Uniao Madeira
4:2
Freamunde
Vitoria Gimaraeš
2:1
Feirense
Vizela
1:1
Viljaverdense
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno