POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
09.02.2018. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrički Kup Konfederacije kv.
kvalifikacije
Onze Kreatoars
1:1
Čabab Riadhi Belouizdad
Albanija 1
Skenderbeu
1:0
Fljamurtari
Alžir 1
CS Konstantin
0:0
USM El Harah
USM Alžir
1:2
USM Bel Abes
USM Blida
0:1
Paradou
Argentina 1
Defensa Husticia
4:2
Čakarita Juniors
Union Santa Fe
0:0
Arsenal Sarandi
Argentina 2
Vilja Dalmine
2:0
Huventud Unida
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej aut 1.deo
Sportivo Las Parehas
2:2
Daglas Heig
Australija 1
Melburn Viktori
1:2
Brizbejn Rour
Belgija 1
Rasing Genk
3:1
Zulte Varegem
Belgija 2 - 2.deo
Beršot Vilrijk
0:0
Vasterlo
Belgija 3
Endraht Alst
0:1
Dajnce
Bolivija 1 (Apertura)
Bolivar
5:1
Real Potosi
Brazil, Mineiro 1.deo
Demokrata GV
0:2
Kruzeiro
Tupi
3:0
Atletiko Patrosinense
Brazil, Paulista 1.faza
Santo Andre
2:1
Korintijans
Sao Bento
2:2
Atletiko Linense
Čile 1
Union La Kalera
1:3
Antofagasta
Danska 1 - 1.deo
Horsens
0:2
Midtilend
Egipat 1
Al Dakhlija
0:0
Ismaili
El Entag El Harbi
3:2
Al Itihad Iskandari
El Radža Marsa Matruh
3:0
ENPPI
Vadi Degla
2:1
Petrodžet
Engleska 2
Milvol
1:1
Kardif Siti
Engleska 4
Kembridž Junajted
0:0
Linkoln Siti
Engleska 6 (Sever)
Junajted of Mančester
0:0
Čorli
Finska, Kup gr.
HIFK Helsinki
3:1
KTP Kotka
Inter Turku
0:0
TPS Turku
RoPS Rovaniemi
1:1
AC Oulu
Francuska 1
Sent Etjen
2:2
Olimpik Marsej
Francuska 2
Ajačio
3:2
Lorien
Avr
1:0
Brest
Berišon Šateru
3:1
Burž Peron
Klermon Fut
1:0
Gazelek Ajačio
Nansi Loren
1:2
Kvevili
Rems
3:0
Sošo Monbeliar
Šamoa Nior
2:3
Orlean
Tur
1:2
Pariz
Francuska 3
Avranšez
0:0
Po
Bezije
1:1
Bulonj
Konzolat Marsej
4:3
Šole
Laval
3:1
Dankerk
Lion Dušer
1:2
Konkarno
Vendi Les Herbiers
2:1
Entente Sanoa
Holandija 2
De Grafšap
2:1
Volendam
Den Boš
4:0
Ajndhoven
Dordreht
3:2
Helmond Sport
Go Ahed Igls
0:1
Emen
Jong Utreht
5:2
RKC Valvajk
Kambur
0:2
MVV Mastriht
Os
5:1
Almere Siti
Telstar
3:3
Jong Ajaks
Hrvatska 1
Inter Zaprešić
0:0
Slaven Belupo
Indija 1 - Superliga
Bengaluru
2:0
Goa
Irak 1.
Al Husein Bagdad
1:1
Naft Misan
Al Talaba
3:1
Al Mina
Samava
1:0
Naft Al Vasat
Zaho
0:0
Alsinat Alkarabaja
Iran 1
Esteglal Kuzestan
0:0
Fulad
Padideh Horasan
1:2
Pars Jonoubi Jam
Pajkan
2:1
Mašad
Sepahan
0:0
Naft Teheran
Island, Liga Kup gr.
HK Kopavogur
1:4
Grindavik
IA Akranes
4:0
Fram
Keflavik
0:1
Stjernan
KR Rejkjavik
2:1
Trotur Rejkjavik
Italija 1
Fiorentina
0:2
Juventus
Italija 3 C
Bišelje
1:2
Leće
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Hadera
3:1
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Katamon Jerusalim
0:1
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Nazaret Ilit
2:0
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
0:1
Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Tel Aviv
3:0
Ironi Nešer
Jordan 1
Al Vihdat
2:2
Al Faisali Aman
Det Ras
0:2
Šabab Al Ordon
Južna Afrika, Kup
1/16 finala
Kejp Taun Ol Stars
0:1
Mamelodi Sandauns
Katar 1
Al Kor
1:2
Um Salal
Al Sailija
0:2
Katar Sports Klub
Kipar 2
Enozis Neon Paralimni
1:1
Otelo Atinou
Kopa Libertadores - Kval.
2.kolo (r)
Horhe Vilsterman
2:2
Orijente Petrolero
Junior
3:1
Olimpija Asunsion
Santa Fe
0:0
Deportivo Tačira
Kostarika 1 Klausura
Santos de Guapiles
0:0
Alahuelense
Kuvajt 1
Al Arabi
1:0
Al Džahra
Al Naser
0:1
Kuvajt Klub
Malezija 2
MISC-MIFA
1:0
Terenganu II
Sabah
2:0
PDRM
Malta 1
Sent Endrjus
0:0
Mosta
Meksiko 2 (Klausura)
Mineros Zakatekas
0:0
Atlante
Nemačka 1
RB Lajpcig
2:0
Augsburg
Nemačka 2
Bohum
2:1
Darmštat 98
Kajzerslautern
3:1
Holštajn Kil
Nemačka 3
Osnabrik
6:1
Kemnicer
Paderborn 07
0:1
Rot Vajs Erfurt
Nemačka 4 (Jugozapad)
Astorija Valdorf
4:2
Vormatija Vorms
Panama 1 Klausura
El Čorilo
1:0
Santa Hema
San Francisko La Čorera
1:1
Tauro
Sporting San Migelito
3:2
Plaza Amador
Paragvaj 1 (Apertura)
Deportivo Kapiata
4:1
Sportivo Lukenjo
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno