POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(51)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Angola
(2)
Argentina
(34)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(43)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(2)
Finska
(9)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(6)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(4)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Liban
(3)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(7)
Norveška
(24)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(50)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(7)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(34)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
02.09.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Makedonija 2
Skoplje
6:0
Labuništa
Struga
1:0
Teteks
Tikveš
3:1
Vardar Negotino
Malezija, Kup gr.
Kuala Lumpur Siti
3:4
FELKRA
PKNP
0:2
Sabah
Terenganu
1:2
Perak
Mađarska 1
Ferencvaroš
2:2
MOL Vidi
Mađarska 2
Balmazujvaroš
2:2
Cegled
Bekeščaba Elore
2:0
Bodajk Šiofok
Budafok
1:0
Ðirmot
Dorog
0:2
Mošonmađarovar TE 1904
Njiređhaza Spartakus
3:3
Vašaš
Rakoci Kapošvar
3:2
Monor
Soroksar
4:3
Kazincbarcika
Tisakečke
1:2
Zalaegeršeg
Vac FK
1:0
Budaorš
Đer ETO
1:3
Čakvari TK
Meksiko 1 (Apertura)
Deportivo Toluka
2:1
Santos Laguna
Gvadalahara Čivas
1:3
Pačuka
Leon
1:2
Pumas UNAM
Lobos BUAP
0:2
Klub Amerika
Tigres UANL
3:1
Atlas
Meksiko 2 (Apertura)
Huarez
1:0
Atletiko San Luis
Kafetaleros de Tapačula
0:3
Universidad de Guadalahara
Moldavija 1
Sfintul George
1:3
Šerif
Nemačka 1
RB Lajpcig
1:1
Fortuna 95 Dizeldorf
Šalke 04
0:2
Herta
Nemačka 2
Hajdenhajm 1846
0:1
Darmštat 98
Sandhauzen
0:0
Union Berlin
Sent Pauli 1910
3:5
Keln
Nemačka 3
Cvikau
1:1
Kajzerslautern
Fortuna Keln
2:0
Karl Cajs Jena
Nemačka 4 (Bajern)
Bajern Minhen II
2:2
Viktorija Ašafenburg
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ofenbaher Kikers
7:0
Frankfurt 1899
Štutgart II
2:0
Štajnbah
TSG Balingen
2:1
Sarbriken
Valdhof 07
2:0
Ajntraht Stadtalendorf
Nemačka 4 (Sever)
Drohtersen/Asel
2:2
Holštajn Kil II
Hamburger SV II
0:1
Libek
Havelse
0:1
Ajntraht Norderštet 03
Lineburger Hanza
1:1
Volfsburg II
Lupo Martini Volfsburg
2:0
Germanija Egestorf/Langreder
Oldenburg
0:3
Verder II
Sent Pauli 1910 II
1:0
Hanover 96 II
Nemačka 4 (Severoistok)
Auerbah
2:3
Berlin Ankaraspor 07
Germanija Halberštad
2:4
Kemnicer
Union Furstenvalde
1:2
Vaker 90 Nordhauzen
ZFK Mojzelvic
2:2
VSG Altglieničke
Nemačka 4 (Zapad)
Borusija Dortmund II
0:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
Nikaragva 1 (Apertura)
Činandega FK
2:2
UNAN Managva
Dirangen
1:1
Real Madriz
Norveška 1
Bodo/Glimt
3:1
Sarpsborg 08
Bran
1:0
Ranhajm
Kristiansund
1:1
Start
Lilestrem
0:1
Valerenga
Od
1:1
Molde
Rozenborg
1:0
Haugesund
Norveška 2
Ham Kam
2:1
Asane
Jerv
1:0
Floro
Kongsvinger
1:3
Sogndal
Mjondalen
1:1
Notoden
Nest Sotra
0:2
Stromen
Tromsdalen
2:2
Sandnes Ulf
Ulensaker/Kisa
3:0
Alesund
Viking
3:0
Levanger
Norveška 3 I
Fredrikštad
3:1
Honefoš
Mjolner
0:0
Berum
Stabek 2
1:1
Nibergsund
Norveška 3 II
Bratvag
4:1
Vidar
Nardo
0:2
Brine
Panama 1 (Apertura)
Sporting San Migelito
0:1
Alijanca Panama
Tauro
4:1
Arabe Unido
Paragvaj 1 (Klausura)
Gvarani Asunsion
0:3
Olimpija Asunsion
Independiente Asunsion
2:2
General Dijaz
Peru 1 (Klausura)
Academija Deportiva Kantolao
2:1
Union Komersio
Alijanca
1:0
Sport Rozario
Deportivo Munisipal
1:0
Deportivo Binasional
Melgar
2:1
Univerzitario
Poljska 1 - 1.deo
Krakovija
0:0
Legija Varšava
Miedž Legnica
2:0
Zaglebje Lubin
Visla Plock
1:1
Jagielonija
Poljska 3
Gruf Vejherovo
1:1
Siarka Tarnobržeg
Portugalija 1
Desportivo Aveš
0:1
Maritimo
Nasional Madeira
0:4
Benfika
Porto
3:0
Moreirense
Rio Ave
2:1
Portimonense
Portugalija 2
Famalikao
2:0
Arouka
Leikšoeš
2:1
Farense
Sporting Kovilja
1:2
Vitoria Gimaraeš B
Varzim
0:1
Pasoš Fereira
Portugalija 3 A
AD Oliveirense
3:1
Kasadores Taipas
Fafe
1:0
Torkatense
Maria da Fonte
1:2
Trofense
Mirandela
2:1
Viljaverdense
Montalegre
1:1
Sao Martinjo
Pedras Salgadas
1:2
Šaveš B
Vizela
4:0
Limianos
Portugalija 3 B
Amarante
4:0
Agueda
Ešpinjo
0:0
Gondomar
Kesarense
0:0
Lusitanija Lourosa
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno