POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(52)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(2)
Holandija
(15)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
23.02.2020. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Kostarika 1 Klausura
Saprisa
3:1
La U Universitarios
Kuvajt, Emir Kup
1/8 finala
Al Jarmuk
3:2
Al Šabab Kuvajt
Luksemburg 1
F91 Didelanž
4:2
Union Titus Petanž
Fola Eš
2:1
UNA Strasen
Mondorf les Bains
1:2
Diferdanž 03
Rasing Union
1:1
Ženes Eš
Rodanž 91
1:2
Ecela
Viktorija Rosport
2:1
Blu Bojs Mulenbah
Maroko 1
Hasania Agadir
1:2
Olimpik Huribga
Rapid Oued Zem
0:0
Renaisans de Berkane
Mađarska 2
Ajka
2:0
MTK
Bekeščaba Elore
0:0
Vac FK
Budaorš
1:1
Sombathelj Haladaš
Čakvari TK
1:1
Ðirmot
Kazincbarcika
0:2
Vašaš
Solnok MAV
1:1
Bodajk Šiofok
Soroksar
1:2
Budafok
Tisakečke
2:1
Njiređhaza Spartakus
Đer ETO
1:3
Seged 2011
Meksiko 1 (Klausura)
Keretaro
0:1
Atletiko San Luis
Kruz Azul
2:1
Tigres UANL
Monterej
0:1
Klub Amerika
Pumas UNAM
1:2
Monarkas Morelija
Meksiko 2 (Klausura)
Kafetaleros de Tapačula
0:1
Klub Selaja
Kimarones de Sonora
0:0
Atlante
Venados
4:3
Dorados Sinaloa
Mjanmar 1
Ajejavadi Junajted
1:1
Jadanarbon
Hantarvedi Junajted
1:0
Sagang Junajted
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
1:2
Union Berlin
Bajer Leverkuzen
2:0
Augsburg
Volfsburg
4:0
Majnc 05
Nemačka 2
Arminija Bilefeld
1:0
Hanover 96
Nirnberg
1:2
Darmštat 98
Sandhauzen
0:2
Karlsrue
Nemačka 3
1860 Minhen
1:1
Magdeburg
Halešer
3:5
Unterhahing
Nemačka 4 (Jugozapad)
Rot Vajs Koblenc
0:0
Bajern Alzenau
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Norderštet 03
2:4
Volfsburg II
Oldenburg
3:1
Švarc-Vajs Reden
Nemačka 4 (Severoistok)
Berlin Ankaraspor 07
3:1
Herta II
Nemačka 4 (Zapad)
Rodinghauzen
3:3
Alemanija Ahen
Nigerija 1
Adamava Junajted
2:1
Ifeani Uba
Akva Junajted
1:1
Vari Vulvs
Džigava Golden Stars
2:1
Viki Turist
Katsina Junajted
1:0
Abia Voriors
Lobi Stars
0:0
Plato Junajted
Mauntajn of Fajer end Mirikls
0:0
Hartlend
Nasarava Junajted
2:0
Enjimba
Rivers Junajted
2:1
Kano Pilars
Sanšajn Stars
0:0
Enugu Rendžers
Novi Zeland 1
Kenterberi Junajted
1:2
Tim Velington
Tasman Junajted
2:1
Okland Siti
Obala Slonovače 1
ASEK Mimosas
4:1
SOL FC
SO Armi
2:1
Isia Vazi
Paragvaj 1 (Apertura)
Olimpija Asunsion
1:1
Sero Portenjo
Peru 1 - Apertura
Ajakučo
2:0
Alijanca
Karlos A. Manući
0:1
Academija Deportiva Kantolao
Univerzitario
0:2
Univ. Cezar Valjeho
Poljska 1 - 1.deo
Leh Poznanj
2:0
Lehija Gdanjsk
Visla Krakov
2:0
Korona
Visla Plock
1:1
Zaglebje Lubin
Portugalija 1
Moreirense
2:1
Santa Klara
Pasoš Fereira
2:1
Famalikao
Porto
1:0
Portimonense
Sporting Braga
3:1
Vitoria Setubal
Sporting Lisabon
2:0
Boavišta
Žil Visente
0:1
Benfika
Portugalija 2
Akademiko Vizeu
1:1
Benfika B
Kova da Piedad
1:2
Varzim
Mafra
1:0
Penafiel
Nasional Madeira
1:0
Akademika
Portugalija 3 A
Fafe
1:0
Šaveš B
Maria da Fonte
1:0
Braganca
Maritimo B
1:0
Uniao Madeira
Merelinense
2:1
Sao Martinjo
Mirandela
1:2
Kerveira
Montalegre
2:1
Kamara de Lobos
Portugalija 3 B
Amarante
2:1
Sanžoanense
Arouka
4:2
Pedras Rubras
Ešpinjo
4:0
Lusitano Villdemoinhos
Kanelas 2010
1:1
Leka
Koimbroeš
0:0
Kastro Daire
Lusitanija Lourosa
2:0
Gondomar
Trofense
1:0
GK Figueirense
Valadares Gaja
0:0
Vilja Real
Portugalija 3 C
Benfica Kastelo Branko
2:0
Santarem
Kondeiksa
3:0
Fontinjas
Oleiroš
0:1
Anadia
Prajense
1:1
Agueda
Sertanense
1:0
Fatima
Sporting Ideal
2:1
Oliveira Hospital
Uniao Leiria
1:1
Kaldas
Vitoria Sernaše
2:3
Beira Mar
Portugalija 3 D
1. Dezembro
0:0
Alverka
Amora
1:0
Luzitano Evora
Armasenense
1:0
Mineiro Aljustrelense
Olhanense
1:0
Sintra
Orijental
0:0
Luletano
Pinjalnovense
2:1
Esperans Lagos
Sintrense
0:2
Real Keluž
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno