POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(9)
Španija
(31)
Engleska
(131)
Nemačka
(38)
Italija
(32)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(1)
Argentina
(31)
Australija
(12)
Austrija
(14)
Bahrein
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
Bolivija
(2)
Brazil
(30)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(5)
Ekvador
(6)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(9)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(20)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(13)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(3)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(14)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(20)
Nikaragva
(2)
Norveška
(4)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(1)
Paragvaj
(5)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(20)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(16)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(17)
Tajland
(3)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(2)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
16.03.2021. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrička LŠ gr.
Al Hilal Omdurman
0:0
Čabab Riadhi Belouizdad
Atletiko Petroleos Luanda
0:0
Kajzer Čifs
Horoja
0:0
Vidad Kazablanka
Mamelodi Sandauns
1:0
TP Mazembe
Mouloudija Alžir
1:0
Teunguet
Simba
3:0
Al Merih Omdurman
Vita Klub
0:3
Al Ahli Kairo
Zamalek
0:1
Esperans Tunis
Alžir 1
RC Relizane
1:0
Olimpik de Medea
Argentina 2
Almagro
1:3
Tristan Suarez
Argentina, LK - 1.deo
Independiente
6:0
Sarmiento
Bahrein, Kup gr.
Malkija
0:0
Al Tadamun Buri
Bolivija 1
Real Potosi
1:1
Aurora
Bugarska, Kup
četvrtfinale
Ludogorec Razgrad
1:1
Lokomotiva Plovdiv
2:1 nakon produžetaka.
Egipat 1
Keramika Kleopatra
1:2
Vadi Degla
Talaea El Džaiš
1:1
Ismaili
Engleska 2
Bornmaut
3:0
Svonsi Siti
Derbi Kaunti
2:2
Brentford
Kardif Siti
0:0
Stouk Siti
Luton Taun
2:0
Koventri Siti
Midlzbro
2:0
Preston Nort End
Roteram Jun.
1:4
Votford
Engleska 3
AFC Vimbldon
1:1
Vigan Atletik
Blekpul
1:1
Barton Albion
Čarlton Atletik
3:2
Bristol Rovers
Flitvud Taun
2:0
Ipsvič Taun
Linkoln Siti
0:3
Gilingem
Milton Kejns Dons
2:1
Plimut Argajl
Oksford Junajted
3:0
Donkaster Rovers
Piterboro Junajted
1:0
Portsmaut
Engleska 4
Čeltnem Taun
0:2
Berou
Krouli Taun
1:1
Volsol
Mensfild Taun
1:1
Karlajl Junajted
Port Vejl
2:1
Njuport Kaunti
Salford Siti
0:0
Kolčester Junajted
Skantorp Junajted
1:1
Oldam Atletik
Engleska 5
Boreham Vud
2:2
Nots Kaunti
Česterfild
0:1
Saton Junajted
Dagenhem i Redbridž
1:1
Vejmut
Halifaks Taun
1:0
Alderšot Taun
Jeovil Taun
1:2
Bromli
Kings Lin Taun
2:2
Hartlpul Junajted
Mejdenhed Junajted
4:1
Torki Junajted
Reksem
2:2
Istli
Stokport Kaunti
2:1
Barnet
Voking
1:1
Altrinčem
Honduras 1 Klausura
Lobos UPNFM
2:1
Olimpija Tegusigalpa
Hrvatska, Kup
četvrtfinale
Gorica Velika Gorica
3:0
Hajduk Split
Oriolik
0:3
Istra 1961
Indija 1 - I Liga 2.deo
Aizovl
1:2
Indian Erous
Sudeva Delhi
1:0
NEROKA
Irak 1
Al Zavra
3:0
Al Hudod
Alsinat Alkarabaja
1:0
Al Kahraba
Erbil
0:1
Naft Al Vasat
Naft Misan
1:2
Najaf
Italija 2
Breša
1:0
Ređina
Ćitadela
0:0
Salernitana
Empoli
1:0
Pordenone
Kievo Verona
0:0
Frozinone
Kozenca
1:1
Vićenca
Monca
2:0
Ređana
Peskara
2:3
Askoli Kalčo 1898
Venecija
2:3
Leće
Virtus Entela
0:2
Kremoneze
Italija 3 A
Livorno
2:2
Groseto
Italija 3 B
Fermana
2:2
Triestina
Italija 3 C
Viboneze
0:0
Monopoli
Izrael, Kup
1/8 finala
Bnei Sahnin
1:0
Agudat Sport Nordia Jerusalim
Hapoel Haifa
2:3
Makabi Tel Aviv
Makabi Netanija
1:3
Hapoel Tel Aviv
Jermenija 1 - 1.deo
Ararat
3:0
Lori Vanadzor
Službeni rezultat.
Noa
0:1
Pjunik
Južna Afrika 2
Kejp Umoja Junajted
0:2
Pretorija Juniversiti
Rojal AM
0:0
Džomo Kosmos
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonbuk Hjundai Motors
3:2
Daegu
Ulsan Hjundai Horang-i
0:0
Jeju Junajted
Katar 1
Al Vakra
2:0
Al Garafa
Kipar 2
Alki
1:1
Anagenisis Derinia
Digenis Akritas Morfou
0:2
PAEEK
Kirgistan 1
Alaj Oš
2:1
Kaganat
Alga Biškek
2:0
Ilbirs
Kolumbija 1 - 1.deo
Atletiko Bukaramanga
1:1
Onse Kaldas
Kopa Libertadores - Kval.
2.kolo (r)
Bolivar
5:0
Mont. Vonderers
Klub Deportivo Lara
1:1
Santos
Kopa Sudamerikana - Kval.
1.kolo
12 de Oktobre
0:0
Nasional Asunsion
Makara
2:2
Emelek
Liga Šampiona - II faza
1/8 finala (r)
Mančester Siti
2:0
Bor. Menhengladbah
Real Madrid
3:1
Atalanta
Litvanija 1
Žalgiris
2:0
Riteriai
Malezija 1
Penang
0:0
UiTM
Sri Pahang
2:1
Sabah
Malezija 2
FAM-MSN Prodžekt
1:3
PDRM
Kelantan Junajted
0:0
Johor Darul Takzim II
Saravak Junajted
2:0
Kučing Siti
Terenganu II
0:0
Kelantan
Meksiko 1 (Klausura)
Leon
3:1
Nekaksa
Meksiko 2 (Klausura)
Mineros Zakatekas
2:0
Atletiko Morelia
Nemačka 3
Halešer
1:1
Duizburg
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frankfurt 1899
1:1
Štajnbah
Palestina 1
Tagafi Tulkarm
3:0
Taradži Vadi Al-Nes
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno