POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(14)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
06.06.2023. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Alžir 1
CS Konstantin
2:0
RC Arba
El Bajad
1:3
Čabab Riadhi Belouizdad
Helgoum Laid
0:4
Entente Setif
Olimpik Šlef
0:1
NC Magra
Paradou
4:0
Mouloudija Oran
USM Kenčela
0:0
Ženes Sportiv de la Saoura
Ženes Sportiv de Kabilie
2:0
Mouloudija Alžir
Argentina 2
Rasing Kordoba
0:1
Kilmes
Argentina, Kup
1/32 finala
Taljeres
2:0
Čakarita Juniors
Brazil 2
Ponte Preta
0:0
ABC
Šapekoense
0:1
FK Vila Nova
Tombense
1:2
Vitoria Baija
Brazil 3 - 1.faza
Nautiko Kapibaribe
2:0
Volta Redonda
Bugarska 1 - 2.deo
Botev Plovdiv
0:3
Arda
Slavija Sofija
2:0
Lokomotiva Sofija
Egipat 1
Al Dakhlija
1:1
Haras El Hodud
Farko
0:1
Piramids
Future
1:0
ENPPI
Ekvador 1 - I deo
Deportivo Kuenka
4:0
Delfin
Estonija 1
Kuresare
0:2
Levadia Talin
Nome Kalju
1:0
Parnu JK Vaprus
Gruzija 1
Šukura Kobuleti
2:2
Samgurali
Telavi
0:1
Gagra
Holandija 1 Plej of/aut
finale
Almere Siti
2:0
Emen
Indonezija 1 Plej of
Bali Junajted
1:1
PSM
Island, Kup
četvrtfinale
KA Akerejri
2:1
Grindavik
KR Rejkjavik
1:1
Stjernan
2:1 nakon produžetaka.
Jermenija 1
Alaškert
1:2
Pjunik
Urartu
1:1
Ararat
Južna Koreja 1 - 1.deo
Pohang Stilers
2:1
Jeju Junajted
Suvon
1:3
Ulsan Hjundai Horang-i
Kolumbija 2, 1.deo Plej of
Kortulua
0:0
Bojaka Patriotas
Kopa Libertadores - I faza
Atletiko Paranaense
1:0
Libertad
Monagas
1:0
Deportivo Pereira
Kopa Sudamerikana - I faza
Estudijantes Merida
1:0
Fortaleza
Penjarol
0:3
Defensa Husticia
Letonija 1
Tukums
2:2
Auda
Litvanija 1
Banga Gargždai
1:0
Siduva
Riteriai
1:1
Kauno Žalgiris
Mjanmar 1
Dagon Stars Junajted
2:3
Šan Junajted
Nemačka 2 Plej aut/of
Arminija Bilefeld
1:2
Vehen Vizbaden
Nemačka 4 plej aut/of
Memingen
1:1
Ansbah
Poljska 2 Plej of
polufinale
Termalika Bruk-Bet
2:0
Stal Režov
Visla Krakov
1:4
Puša Njepolomice
SAD, Kup
četvrtfinale
FK Sinsinati
3:1
Pitsburg Riverhaunds
Singapur 1
Albireks Nigata II
3:0
Džejlang Junajted
Jang Lajons
3:4
Tandžong PagarJunajted
Švajcarska 1 Plej of/aut
Stad Lozana Ouši
4:2
Sion
Švedska 2
Ergrite
0:1
Landskrona BoIS
GIF Sundsval
0:3
GAIS Geteborg
Helsingborg
2:2
Jenćeping Sedra
Švedska 4 S.Sveland
Hudiksvals
1:2
Enskede
Tunis 1 - 2.deo
US Tataouin
2:2
Klub Afrikan
Turska 1
Fatih Karagumruk
3:0
Kasimpašaspor
Istanbul Bašakšehir
3:1
Trabzonspor
Sivasspor
1:1
Kajzerispor
Vijetnam 1 - 1.deo
Sana Kan Hoa
0:0
Vietel
Song Lam Nghe An
2:1
Ho Ši Min Siti
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno