POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(47)
Engleska
(18)
Nemačka
(29)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(11)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(10)
Čile
(14)
Danska
(9)
Egipat
(3)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(6)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(10)
Honduras
(1)
Hrvatska
(8)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(4)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kina
(7)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(2)
Litvanija
(4)
Maroko
(2)
Mađarska
(14)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(23)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(19)
Portugalija
(20)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(17)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(5)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(20)
Tajland
(4)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(7)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
29.10.2023. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Japan 3
Nagano Parseiro
3:0
Azul Klaro Numacu
Tegevaharo Mijazaki
0:2
Rjukju
Vanraure Hačinohe
2:2
Kamatamare Sanuki
Jemen 1
Al Ahli Sana
0:1
Tdamn Hadramavt
Al Šab Ib
1:4
Fhman
Jermenija 1
BKMA Jerevan
2:0
Ararat
Vest Armenija
2:3
Pjunik
Jordan 1
Al Ahli Aman
0:1
Al Faisali Aman
Južna Afrika 1
Ričards Bej
1:3
Kejp Taun Siti
TS Galaksi
2:0
Sekukune Jujanted
Južna Afrika 2
Hangri Lajons
1:1
Pretorija Kalis
Pretorija Juniversiti
0:1
Kesrik Stars
Južna Koreja 1 - 2.deo
Suvon
3:4
Seul
Suvon Samsung Bluvings
2:2
Dedžon Hana Sitizen
Ulsan Hjundai Horang-i
2:0
Daegu
Južna Koreja 2
Busan I`Park
2:1
Bučeon 1995
Gimčeon Sangmu
2:0
Gimpo Sitizen
Jeonam Dragons
3:0
Čungbuk Čeongdžu
Južna Koreja 3
Gangneung Siti
0:5
Gimhae
Katar 1
Al Arabi Doha
2:3
Al Ahli Doha
Al Vakra
2:1
Um Salal
Katar Sports Klub
4:0
Al Markija
Kazahstan 1
Aksu
0:3
Tobol
Aktobe
2:2
Žetisu
Atirau
0:0
Kairat
Kaspij
1:0
Ordabasi
Kizilžar
0:1
Kajzar
Okžetpes
1:1
Makutaral Žetisu
Šahtjor Karaganda
1:1
Astana
Kenija 1
Kariobangi Šarks
1:0
Kakamega Houmbojs
Najrobi Siti Stars
1:4
KCB
Nzoia Šugar
0:1
AFC Leopards
Ulinzi Stars
4:0
Šabana
Kina 1
Beidžing Guoan
2:3
Čengdu Rongčeng
Džeđang
6:1
Cangdžou Majti Lajons
Henan
1:1
Čangčun Jatai
Kvingdao Hainiu
2:2
Dalijen Pro
Meižou Haka
0:4
Nantong Žijun
Šangaj Port
1:1
Šandong Taišan
Tjenđin Tajgers
1:1
Šangaj Šenhua
Vuhan Fri Tauns
1:0
Šenžen FK
Kipar 1
Anortozis
1:1
AE Zakaki
Apolon Limasol
0:3
Pafos
Omonija
0:0
AEK Larnaka
Kirgistan 1
Abdiš-Ata Kant
3:2
Ošmu Aldier
Kostarika 1 Apertura
Alahuelense
1:0
Herediano
Saprisa
2:1
San Karlos
Kuvajt 1 - 1.deo
Kadšia
1:1
Kuvajt Klub
Kaitan
0:3
Kazma
Letonija 1
META/Latvijas Univerzitet
4:1
Valmieras
Riga
1:1
Super Nova
Rigas Futbola Skola
3:1
BFC Daugavpils
Liban 1
Rasing Bejrut
3:0
Al Ahli Nabatija
Safa
1:3
Al Ahed
Tripoli
1:2
Nejmeh
Libija 1 - 1.deo
Al Hilal Bengazi
0:0
Al Šukur
Al Homs
2:1
Asvihli Sports Klub
Al Madina
2:1
Al Itihad Tripoli
Al Muroj
1:1
Al Tahadi
Litvanija 1
Kauno Žalgiris
4:0
Hegelman
Malavi 1
Bangve Ol Stars
0:3
Majti Vonderers
Karonga Junajted
0:0
Silver Strajkers
Malezija 1
Sri Pahang
2:2
Terenganu
Malta 1
Balzan Juts
0:3
Birkirkara
Gudža Junajted
1:1
Florijana
Sajrens
0:0
Santa Lučija
Sliema Vonderers
1:0
Gzira Junajted
Maroko 1
FAR Rabat
1:0
Itihad Tanger
Magreb Fes
0:0
Renaisans de Berkane
Magreb Tetuan
4:0
JS Sualem
Mađarska 1
Ferencvaroš
3:0
Ujpešt
Mezekevešd
1:0
MTK
Pakš
3:1
Kišvarda-Master Gud
Mađarska 2
Akvital Čakvar
0:1
BVSC
Bodajk Šiofok
3:1
Budafok
Budapešt Honved
0:1
Kazincbarcika
Kozarmišlenji SE
2:2
Ðirmot
Njiređhaza Spartakus
2:1
Ajka
Sombathelj Haladaš
0:1
Pečuj MFK
Soroksar
1:1
Seged-Čanad
Tisakečke
1:2
Vašaš
Meksiko 1 (Apertura)
Deportivo Toluka
3:1
Atletiko San Luis
Gvadalahara Čivas
0:4
Tigres UANL
Monterej
0:3
Klub Amerika
Pačuka
1:1
Puebla
Meksiko 2 (Apertura)
Kimarones de Sonora
4:1
Venados
Universidad de Guadalahara
2:1
Tlakskala
Mjanmar 1
Mjavadi
2:3
Rakine Junajted
Moldavija 1 - 1.deo
Dačia Bujučani
0:4
Šerif
Florešti
2:3
Balti
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
3:3
Borusija Dortmund
Bajer Leverkuzen
2:1
Frajburg
Nemačka 2
Holštajn Kil
0:2
Nirnberg
Magdeburg
1:2
07 Elversberg
Vehen Vizbaden
1:0
Hanza
Nemačka 3
Frajburg II
0:1
Erzgebirge Aue
Verl
4:0
Libek
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
4:0
Balinger
Ajntraht Frankfurt II
5:1
Frankfurt 1899
Nemačka 4 (Sever)
Eimsbuteler TV
2:2
Bremer SV
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno