Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.11. (Sub) 17:30 NAC Breda-Ajaks 20.89 9.06 1.11 3.79 1.25 (10)
24.11. (Sub) 17:30 PEC Cvole-ADO Den Hag 1.88 3.74 3.79 2.14 1.70 (10)
24.11. (Sub) 19:45 Fortuna Sitard-Herakles 2.43 3.59 2.69 2.52 1.51 (10)
24.11. (Sub) 19:45 PSV Ajndhoven-Herenven 1.18 6.82 13.87 2.99 1.36 (10)
25.11. (Ned) 11:15 Emen-Ekscelzior Roter. 2.06 3.61 3.35 2.13 1.71 (10)
25.11. (Ned) 13:30 Fejenord-Groningen 1.28 5.58 9.98 2.68 1.44 (10)
25.11. (Ned) 13:30 Utreht-De Grafšap 1.24 5.94 11.03 2.86 1.39 (10)
25.11. (Ned) 13:30 Viljem II-Vitese 3.50 3.57 2.02 2.09 1.74 (10)
25.11. (Ned) 15:45 VVV Venlo-AZ Alkmar 4.29 3.77 1.77 2.17 1.68 (10)
30.11. (Pet) 19:00 Ekscelzior Roter.-Utreht 3.19 3.50 2.07 (3)
01.12. (Sub) 17:30 Vitese-Emen 1.38 4.70 6.63 (3)
01.12. (Sub) 18:45 AZ Alkmar-Viljem II 1.38 4.70 6.63 (3)
01.12. (Sub) 18:45 De Grafšap-PEC Cvole 2.76 3.40 2.37 (3)
01.12. (Sub) 19:45 Herenven-Fortuna Sitard 1.82 3.67 3.83 (3)
02.12. (Ned) 11:15 Ajaks-ADO Den Hag 1.09 9.67 19.00 (3)
02.12. (Ned) 13:30 Fejenord-PSV Ajndhoven 2.59 3.33 2.57 (3)
02.12. (Ned) 13:30 Herakles-VVV Venlo 1.82 3.67 3.83 (3)
02.12. (Ned) 15:45 Groningen-NAC Breda 1.82 3.67 3.83 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 12 12 0 0 43 : 5 (+38) 36
2 Ajaks 12 10 1 1 37 : 5 (+32) 31
3 Fejenord 11 7 2 2 22 : 13 (+9) 23
4 Herakles 12 6 2 4 25 : 24 (+1) 20
5 AZ Alkmar 12 5 3 4 22 : 18 (+4) 18
6 Vitese 12 5 3 4 18 : 14 (+4) 18
7 VVV Venlo 11 5 3 3 14 : 12 (+2) 18
8 Utreht 12 5 3 4 15 : 14 (+1) 18
9 Herenven 12 3 5 4 24 : 27 (-3) 14
10 Fortuna Sitard 12 3 4 5 23 : 24 (-1) 13
11 Viljem II 12 3 4 5 20 : 23 (-3) 13
12 Emen 12 3 4 5 14 : 26 (-12) 13
13 ADO Den Hag 12 3 3 6 14 : 25 (-11) 12
14 Ekscelzior Roter. 12 3 3 6 17 : 30 (-13) 12
15 PEC Cvole 12 3 2 7 12 : 21 (-9) 11
16 Groningen 12 3 1 8 12 : 23 (-11) 10
17 De Grafšap 12 3 1 8 12 : 26 (-14) 10
18 NAC Breda 12 2 2 8 13 : 27 (-14) 8
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
Pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 6 6 0 0 24 : 1 18 6 6 0 0 19 : 4 18
2. Ajaks 6 5 1 0 19 : 1 16 6 5 0 1 18 : 4 15
3. Fejenord 5 5 0 0 13 : 3 15 6 2 2 2 9 : 10 8
4. Herakles 6 5 0 1 17 : 8 15 6 1 2 3 8 : 16 5
5. AZ Alkmar 6 2 3 1 11 : 6 9 6 3 0 3 11 : 12 9
6. Vitese 6 4 1 1 14 : 8 13 6 1 2 3 4 : 6 5
7. VVV Venlo 5 3 1 1 9 : 4 10 6 2 2 2 5 : 8 8
8. Utreht 6 4 1 1 11 : 5 13 6 1 2 3 4 : 9 5
9. Herenven 6 0 3 3 9 : 17 3 6 3 2 1 15 : 10 11
10. Fortuna Sitard 6 2 2 2 12 : 10 8 6 1 2 3 11 : 14 5
11. Viljem II 5 1 2 2 8 : 5 5 7 2 2 3 12 : 18 8
12. Emen 6 1 3 2 8 : 10 6 6 2 1 3 6 : 16 7
13. ADO Den Hag 6 2 1 3 6 : 12 7 6 1 2 3 8 : 13 5
14. Ekscelzior Roter. 7 2 2 3 12 : 19 8 5 1 1 3 5 : 11 4
15. PEC Cvole 6 1 1 4 8 : 11 4 6 2 1 3 4 : 10 7
16. Groningen 6 1 1 4 5 : 8 4 6 2 0 4 7 : 15 6
17. De Grafšap 7 3 0 4 10 : 14 9 5 0 1 4 2 : 12 1
18. NAC Breda 6 2 1 3 9 : 10 7 6 0 1 5 4 : 17 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno