Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.03. (Sub) 17:30 ADO Den Hag-Vitese 3.26 3.77 2.04 2.33 1.60 (10)
30.03. (Sub) 17:30 Viljem II-Fortuna Sitard 1.66 4.32 4.36 2.61 1.49 (10)
30.03. (Sub) 18:45 De Grafšap-Herakles 2.69 3.79 2.34 2.59 1.49 (10)
30.03. (Sub) 19:45 AZ Alkmar-Groningen 1.43 4.59 6.73 2.45 1.54 (10)
30.03. (Sub) 19:45 Herenven-Ekscelzior Roter. 1.59 4.33 4.94 2.64 1.48 (10)
31.03. (Ned) 10:15 NAC Breda-VVV Venlo 2.62 3.33 2.63 1.88 1.93 (10)
31.03. (Ned) 12:30 PEC Cvole-Emen 1.61 4.11 5.14 2.32 1.60 (10)
31.03. (Ned) 12:30 Utreht-Fejenord 2.95 3.70 2.21 2.47 1.53 (10)
31.03. (Ned) 14:45 Ajaks-PSV Ajndhoven 1.67 4.22 4.39 2.73 1.43 (10)
02.04. (Uto) 16:30 Vitese-AZ Alkmar 2.37 3.50 2.71 (3)
02.04. (Uto) 17:45 Herakles-Viljem II 1.88 3.70 3.62 (3)
02.04. (Uto) 18:45 Groningen-De Grafšap 1.54 4.20 5.19 (3)
03.04. (Sre) 16:30 VVV Venlo-Utreht 2.86 3.60 2.21 (3)
03.04. (Sre) 17:45 Ekscelzior Roter.-NAC Breda 2.07 3.60 3.16 (3)
03.04. (Sre) 17:45 Fortuna Sitard-ADO Den Hag 2.07 3.60 3.16 (3)
03.04. (Sre) 18:45 Emen-Ajaks 18.00 8.67 1.11 (3)
04.04. (Čet) 16:30 PSV Ajndhoven-PEC Cvole 1.13 7.50 15.33 (3)
04.04. (Čet) 18:45 Fejenord-Herenven 1.33 4.77 7.93 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 26 21 4 1 79 : 16 (+63) 67
2 Ajaks 26 20 2 4 88 : 22 (+66) 62
3 Fejenord 26 14 5 7 55 : 33 (+22) 47
4 AZ Alkmar 26 14 5 7 52 : 30 (+22) 47
5 Vitese 26 11 7 8 47 : 36 (+11) 40
6 Utreht 26 11 7 8 45 : 34 (+11) 40
7 Herakles 26 12 3 11 46 : 50 (-4) 39
8 Groningen 26 10 5 11 31 : 34 (-3) 35
9 Viljem II 26 10 4 12 43 : 50 (-7) 34
10 Herenven 26 8 9 9 56 : 59 (-3) 33
11 VVV Venlo 26 9 5 12 32 : 44 (-12) 32
12 PEC Cvole 26 8 5 13 30 : 41 (-11) 29
13 Fortuna Sitard 26 8 5 13 43 : 61 (-18) 29
14 ADO Den Hag 26 7 7 12 35 : 52 (-17) 28
15 Ekscelzior Roter. 26 7 5 14 32 : 59 (-27) 26
16 De Grafšap 26 7 4 15 31 : 55 (-24) 25
17 Emen 26 6 7 13 30 : 60 (-30) 25
18 NAC Breda 26 4 5 17 23 : 62 (-39) 17
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
Pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 13 12 1 0 46 : 4 37 13 9 3 1 33 : 12 30
2. Ajaks 13 11 2 0 53 : 7 35 13 9 0 4 35 : 15 27
3. Fejenord 13 11 0 2 36 : 12 33 13 3 5 5 19 : 21 14
4. AZ Alkmar 13 8 3 2 29 : 11 27 13 6 2 5 23 : 19 20
5. Vitese 13 8 4 1 30 : 18 28 13 3 3 7 17 : 18 12
6. Utreht 13 6 4 3 22 : 12 22 13 5 3 5 23 : 22 18
7. Herakles 13 9 0 4 32 : 22 27 13 3 3 7 14 : 28 12
8. Groningen 13 7 1 5 21 : 15 22 13 3 4 6 10 : 19 13
9. Viljem II 12 4 2 6 18 : 21 14 14 6 2 6 25 : 29 20
10. Herenven 13 2 5 6 21 : 31 11 13 6 4 3 35 : 28 22
11. VVV Venlo 13 6 3 4 18 : 12 21 13 3 2 8 14 : 32 11
12. PEC Cvole 13 3 3 7 18 : 25 12 13 5 2 6 12 : 16 17
13. Fortuna Sitard 13 6 3 4 26 : 20 21 13 2 2 9 17 : 41 8
14. ADO Den Hag 13 4 3 6 16 : 26 15 13 3 4 6 19 : 26 13
15. Ekscelzior Roter. 14 5 3 6 21 : 31 18 12 2 2 8 11 : 28 8
16. De Grafšap 13 5 2 6 21 : 21 17 13 2 2 9 10 : 34 8
17. Emen 13 2 5 6 16 : 26 11 13 4 2 7 14 : 34 14
18. NAC Breda 13 4 3 6 16 : 24 15 13 0 2 11 7 : 38 2
18+ igrajte odgovorno