Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.09. (Sub) 16:30 Viljem II-Herenven 3.23 3.46 2.18 2.07 1.74 (16)
23.09. (Sub) 17:45 Fejenord-NAC Breda 1.15 7.82 16.14 2.94 1.40 (16)
23.09. (Sub) 17:45 Herakles-Roda 1.64 4.02 4.92 2.32 1.60 (17)
23.09. (Sub) 18:45 ADO Den Hag-Sparta Roterdam 2.20 3.44 3.17 1.98 1.82 (17)
24.09. (Ned) 10:30 Utreht-PSV Ajndhoven 3.71 3.71 1.94 2.27 1.61 (16)
24.09. (Ned) 12:30 Ajaks-Vitese 1.27 5.76 10.59 2.64 1.46 (16)
24.09. (Ned) 12:30 Groningen-Tvente 1.95 3.68 3.68 2.27 1.62 (16)
24.09. (Ned) 12:30 VVV Venlo-PEC Cvole 2.26 3.44 3.07 2.08 1.74 (16)
24.09. (Ned) 14:45 AZ Alkmar-Ekscelzior Roter. 1.32 5.31 8.84 2.74 1.42 (17)
29.09. (Pet) 18:00 Tvente-Herakles 1.75 3.75 4.40 (2)
30.09. (Sub) 16:30 NAC Breda-ADO Den Hag 2.38 3.35 2.88 (2)
30.09. (Sub) 17:45 PEC Cvole-Groningen 1.90 3.55 3.90 (2)
30.09. (Sub) 17:45 PSV Ajndhoven-Viljem II 1.15 7.00 16.00 (2)
30.09. (Sub) 18:45 Ekscelzior Roter.-VVV Venlo 2.38 3.35 2.88 (2)
01.10. (Ned) 10:30 AZ Alkmar-Fejenord 3.90 3.55 1.90 (2)
01.10. (Ned) 12:30 Herenven-Ajaks 4.40 3.75 1.75 (2)
01.10. (Ned) 12:30 Vitese-Utreht 2.10 3.55 3.25 (2)
01.10. (Ned) 14:45 Sparta Roterdam-Roda 1.90 3.55 3.90 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fejenord 5 4 0 1 12 : 4 (+8) 12
2 AZ Alkmar 5 4 0 1 10 : 5 (+5) 12
3 PSV Ajndhoven 5 4 0 1 10 : 5 (+5) 12
4 Herenven 5 3 2 0 10 : 6 (+4) 11
5 Vitese 5 3 1 1 12 : 5 (+7) 10
6 Ajaks 5 3 1 1 10 : 4 (+6) 10
7 PEC Cvole 5 3 1 1 9 : 7 (+2) 10
8 Utreht 5 3 0 2 8 : 6 (+2) 9
9 VVV Venlo 5 2 2 1 7 : 5 (+2) 8
10 Groningen 5 1 2 2 8 : 10 (-2) 5
11 Herakles 5 1 2 2 8 : 10 (-2) 5
12 Sparta Roterdam 5 1 2 2 4 : 8 (-4) 5
13 Ekscelzior Roter. 5 1 1 3 5 : 9 (-4) 4
14 ADO Den Hag 5 1 1 3 4 : 9 (-5) 4
15 NAC Breda 5 1 1 3 7 : 13 (-6) 4
16 Tvente 5 1 0 4 6 : 7 (-1) 3
17 Viljem II 5 1 0 4 5 : 12 (-7) 3
18 Roda 5 0 0 5 4 : 14 (-10) 0
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik Plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fejenord 2 2 0 0 7 : 1 6 3 2 0 1 5 : 3 6
2. AZ Alkmar 2 2 0 0 4 : 1 6 3 2 0 1 6 : 4 6
3. PSV Ajndhoven 3 3 0 0 6 : 2 9 2 1 0 1 4 : 3 3
4. Herenven 2 1 1 0 3 : 1 4 3 2 1 0 7 : 5 7
5. Vitese 3 1 1 1 6 : 4 4 2 2 0 0 6 : 1 6
6. Ajaks 2 2 0 0 6 : 1 6 3 1 1 1 4 : 3 4
7. PEC Cvole 3 3 0 0 8 : 3 9 2 0 1 1 1 : 4 1
8. Utreht 2 2 0 0 4 : 0 6 3 1 0 2 4 : 6 3
9. VVV Venlo 2 1 0 1 3 : 2 3 3 1 2 0 4 : 3 5
10. Groningen 3 1 2 0 6 : 5 5 2 0 0 2 2 : 5 0
11. Herakles 3 1 1 1 6 : 7 4 2 0 1 1 2 : 3 1
12. Sparta Roterdam 3 1 1 1 2 : 3 4 2 0 1 1 2 : 5 1
13. Ekscelzior Roter. 3 0 0 3 1 : 6 0 2 1 1 0 4 : 3 4
14. ADO Den Hag 3 0 1 2 2 : 6 1 2 1 0 1 2 : 3 3
15. NAC Breda 3 1 1 1 5 : 7 4 2 0 0 2 2 : 6 0
16. Tvente 2 1 0 1 5 : 2 3 3 0 0 3 1 : 5 0
17. Viljem II 2 0 0 2 2 : 4 0 3 1 0 2 3 : 8 3
18. Roda 2 0 0 2 2 : 6 0 3 0 0 3 2 : 8 0
Brzi meni