Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.09. (Sub) 16:30 Sparta Roterdam-RKC Valvajk 1.48 4.70 5.97 2.87 1.40 (11)
21.09. (Sub) 17:45 Groningen-PEC Cvole 1.81 3.77 4.14 2.01 1.79 (11)
21.09. (Sub) 17:45 Viljem II-VVV Venlo 1.72 3.95 4.51 1.99 1.81 (11)
21.09. (Sub) 18:45 Vitese-Fortuna Sitard 1.25 6.45 9.72 3.29 1.32 (11)
22.09. (Ned) 10:15 Herenven-Utreht 3.14 3.80 2.09 2.56 1.49 (11)
22.09. (Ned) 12:30 Emen-Fejenord 5.91 4.63 1.48 2.55 1.49 (11)
22.09. (Ned) 14:45 ADO Den Hag-AZ Alkmar 5.31 4.46 1.54 2.51 1.50 (11)
22.09. (Ned) 14:45 PSV Ajndhoven-Ajaks 2.81 3.78 2.27 2.64 1.46 (11)
25.09. (Sre) 16:30 PSV Ajndhoven-Groningen 1.18 6.83 11.50 (3)
25.09. (Sre) 19:45 Ajaks-Fortuna Sitard 1.06 12.00 22.33 (3)
26.09. (Čet) 18:00 Fejenord-AZ Alkmar 2.07 3.73 3.03 (3)
27.09. (Pet) 18:00 Emen-ADO Den Hag 2.37 3.67 2.60 (3)
28.09. (Sub) 16:30 VVV Venlo-Herenven 2.57 3.67 2.43 (3)
28.09. (Sub) 17:45 Ajaks-Groningen 1.10 9.00 17.67 (3)
28.09. (Sub) 18:45 Fortuna Sitard-Sparta Roterdam 3.36 3.78 1.94 (3)
29.09. (Ned) 10:15 RKC Valvajk-Vitese 6.63 4.43 1.44 (3)
29.09. (Ned) 12:30 PEC Cvole-PSV Ajndhoven 7.60 5.87 1.28 (3)
29.09. (Ned) 12:30 Utreht-Viljem II 1.58 3.85 5.29 (3)
29.09. (Ned) 14:45 AZ Alkmar-Herakles 1.38 4.93 6.40 (3)
29.09. (Ned) 14:45 Fejenord-Tvente 1.54 4.07 5.48 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 5 4 1 0 19 : 5 (+14) 13
2 PSV Ajndhoven 5 4 1 0 14 : 3 (+11) 13
3 Tvente 7 3 3 1 15 : 11 (+4) 12
4 Vitese 6 3 2 1 10 : 9 (+1) 11
5 Herakles 7 3 2 2 11 : 12 (-1) 11
6 AZ Alkmar 5 3 1 1 12 : 3 (+9) 10
7 Utreht 6 3 1 2 13 : 10 (+3) 10
8 Fejenord 5 2 3 0 8 : 6 (+2) 9
9 Viljem II 6 3 0 3 9 : 11 (-2) 9
10 VVV Venlo 6 3 0 3 9 : 12 (-3) 9
11 Sparta Roterdam 6 2 2 2 12 : 15 (-3) 8
12 PEC Cvole 6 2 1 3 13 : 14 (-1) 7
13 Herenven 6 1 3 2 7 : 8 (-1) 6
14 ADO Den Hag 6 2 0 4 10 : 12 (-2) 6
15 Groningen 5 1 1 3 4 : 7 (-3) 4
16 Emen 6 1 0 5 5 : 14 (-9) 3
17 Fortuna Sitard 5 0 2 3 6 : 12 (-6) 2
18 RKC Valvajk 6 0 1 5 7 : 20 (-13) 1
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 2 2 0 0 9 : 1 6 3 2 1 0 10 : 4 7
2. PSV Ajndhoven 2 2 0 0 8 : 1 6 3 2 1 0 6 : 2 7
3. Tvente 4 1 2 1 9 : 8 5 3 2 1 0 6 : 3 7
4. Vitese 3 2 1 0 7 : 3 7 3 1 1 1 3 : 6 4
5. Herakles 4 1 1 2 5 : 8 4 3 2 1 0 6 : 4 7
6. AZ Alkmar 3 2 1 0 9 : 1 7 2 1 0 1 3 : 2 3
7. Utreht 3 2 0 1 7 : 4 6 3 1 1 1 6 : 6 4
8. Fejenord 3 1 2 0 6 : 5 5 2 1 1 0 2 : 1 4
9. Viljem II 3 1 0 2 2 : 4 3 3 2 0 1 7 : 7 6
10. VVV Venlo 3 2 0 1 6 : 6 6 3 1 0 2 3 : 6 3
11. Sparta Roterdam 2 1 0 1 5 : 5 3 4 1 2 1 7 : 10 5
12. PEC Cvole 3 1 1 1 9 : 7 4 3 1 0 2 4 : 7 3
13. Herenven 3 0 3 0 2 : 2 3 3 1 0 2 5 : 6 3
14. ADO Den Hag 3 1 0 2 4 : 6 3 3 1 0 2 6 : 6 3
15. Groningen 2 0 0 2 2 : 5 0 3 1 1 1 2 : 2 4
16. Emen 3 1 0 2 3 : 4 3 3 0 0 3 2 : 10 0
17. Fortuna Sitard 3 0 1 2 5 : 7 1 2 0 1 1 1 : 5 1
18. RKC Valvajk 3 0 0 3 1 : 8 0 3 0 1 2 6 : 12 1
18+ igrajte odgovorno