POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(14)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
19.08.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Portugalija 3 C
Makao
1:3
Uniao Leiria
Nogueirense
1:0
Torense
Oleiroš
1:1
Kaldas
Oliveira Hospital
0:1
Anadia
Peniče
0:1
Sintrense
Portugalija 3 D
1. Dezembro
0:0
Amora
Armasenense
1:1
Pinjalnovense
Fereiraš
0:1
Olímpiko Montiho
Kasa Pia
0:1
Moura
Olhanense
1:1
Luletano
Redondense
0:2
Real Keluž
Sakavenense
2:0
Angrenze
Sporting Ideal
1:2
Prajense
Vasko da Gama Sines
1:1
Orijental
Prijateljski (rep.)
Gvatemala
1:0
Kuba
Republika Srpska 1 - 1.deo
Željezničar Banja Luka
0:1
Sloboda Mrkonjić Grad
Rumunija 1 - 1.deo
CFR 1907 Kluž
3:1
Dinamo Bukurešt
FCSB
2:0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rumunija 2
Arđeš Pitešti
2:0
Metaloglobus Bukurešt
SS Politehnika Temišvar
0:0
Lučeafarul Oradea
Univerzitatea Kluž
3:0
Energetikanul
Rusija 1
Krila Sovjetov
0:1
Lokomotiva Moskva
Rostov
4:0
Jenisej
Zenit
4:1
Ural
Rusija 2
Spartak Moskva II
2:0
Rotor Volgograd
S. Makedonija 1
Belasica
0:2
Akademija Pandev
Makedonija Đorče Petrov
0:0
Škendija 79
Renova
0:1
Vardar
Škupi
0:0
Pobeda
SAD 1
Atlanta Junajted
3:1
Kolumbus Kru
Dalas
2:0
Minesota Junajted
DC Junajted
2:0
Nju Ingland Revolušn
Hjuston Dinamo
1:2
Real Solt Lejk
San Hoze Ertkvejks
1:1
Toronto
Sporting Kanzas Siti
3:0
Portland Timbers
SAD 2
Fresno
1:0
Sent Luis
Las Vegas Lajts
0:2
Finiks Rajzing
Ril Monarks
3:2
Talsa Rafneks
Rio Grande Veli
2:4
Oklahoma Siti Enerdži
Sakramento Ripablik
1:4
LA Galaksi 2
Svoup Park Rendzers
3:3
Rino 1868
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
2:1
Klub Deportivo Audaz
Čalatenango
1:0
Munisipal Limenjo
Pasakvina
0:1
Santa Tekla
Sonsonate
0:0
FAS
Singapur 1
Balestier Kalsa
2:2
Voriors
Škotska, Liga Kup - Završni deo
1/8 finala
Hibernijan
3:2
Ros Kaunti
Kilmarnok
1:3
Rendžers
Slovačka 1 - 1.deo
AS Trenčin
3:3
DAC 1904 Dunajska Streda
MFK Ružomberok
0:2
Slovan Bratislava
Slovačka 2
MŠK Žilina B
2:1
Tatran
Slavoj Trebišov
0:3
Tatran Liptovski Mikulaš
Slovenija 1
Gorica
1:0
Domžale
Mura
0:1
Krško
Olimpija
0:3
Maribor
Slovenija 2
Ilirija
1:1
Radomlje
Rogaška
1:7
Drava
Španija 1
Eibar
1:2
Hueska
Rajo Valjekano
1:4
Sevilja
Real Madrid
2:0
Hetafe
Španija 2
Las Palmas
2:0
Reus
Majorka
1:0
Osasuna
Real Oviedo
1:1
Ekstremadura
Saragosa
2:1
Rajo Mahadahonda
Srbija 1 - 1.deo
Radnik Surdulica
0:1
Mačva
Spartak Subotica
1:4
Radnički Niš
Srbija 2 - 1.deo
Borac Čačak
1:0
Radnički 1923
Inđija
0:0
Metalac G.Milanovac
Srbija 3 (Beograd)
Brodarac
3:0
Crvena Zvezda MML
Grafičar
1:0
Prva Iskra
Jedinstvo Surčin
3:1
BASK
Kolubara
5:2
Zvezdara
Srbija 3 (Istok)
Budućnost Popovac
3:2
OFK Sinđelić
Pukovac
1:3
Jedinstvo Bošnjace
Radnički Pirot
0:0
Trstenik PPT
Temnić 1924
2:0
SFS Borac
Zaplanjac
2:1
Car Konstantin
Srbija 3 (Vojvodina)
Kabel
2:1
Borac Sakule
Železničar Pančevo
1:0
Dunav
Švajcarska, Kup
1/32 finala
Buoš
0:2
Grashopers
Dietikon
0:4
Lugano
Fleurier
3:1
Nidau
Frajnbah
0:5
Šafhauzen
Gland
1:9
Lucern
Iverdon Sport
0:1
Ksamaks
Klingnau
7:0
Bramoa
Ueberstorf
0:6
St. Galen
Švedska 1
Elfsborg
0:1
IFK Norčeping
GIF Sundsval
0:2
Haken
IF Bromapojkarna
0:2
AIK
Đurgarden
0:2
Kalmar
Švedska 2
GAIS Geteborg
0:2
Varbergs BoIS
Helsingborg
2:0
Landskrona BoIS
Švedska 3 (Jug)
Atvidaberg
4:0
Tvakers IF
Karlskrona
0:0
Engelholm
Odevold
1:4
Eskilsmine
Švedska 3 (Sever)
Asiriska Fereningen
2:4
Karlslunds IF
Sirianska Botkirka IF
0:1
Umea
Skeleftea
1:1
Karlstad Junajted
Švedska 4 J.Sveland
Eskilstuna Siti
2:1
Vermde IF
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno