Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kamerun, MTN Elite One - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.05. (Pet) 13:00 Bamenda-Nju Stars Duala 2.30 2.90 3.00 1.43 2.50 (1)
27.05. (Pet) 13:00 Stad Renard-Tonere Jaunde 1.80 3.05 4.45 1.46 2.40 (1)
27.05. (Pet) 14:30 Renaisans Ngomu-UMS de Loum 2.62 2.88 2.62 1.46 2.40 (1)
27.05. (Pet) 15:00 Jang Sports Akademi-Fortuna Mfou 2.32 2.95 2.95 1.55 2.20 (1)
27.05. (Pet) 15:00 OFTA-Fovu Baham 3.25 2.80 2.25 1.40 2.60 (1)
27.05. (Pet) 15:00 Union Duala-Kenon Jaunde 2.90 2.90 2.35 1.46 2.40 (1)
27.05. (Pet) 17:00 Fetču-Les Astres 2.50 2.88 2.75 1.43 2.50 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Les Astres 15 11 3 1 23 : 6 (+17) 36
2 Kenon Jaunde 16 9 3 4 23 : 12 (+11) 30
3 APEJES Akademi 16 8 3 5 20 : 17 (+3) 27
4 Fetču 16 6 6 4 22 : 19 (+3) 24
5 Union Duala 16 6 5 5 17 : 16 (+1) 23
6 Kolombe 16 7 2 7 20 : 17 (+3) 23
7 Jang Sports Akademi 15 6 4 5 13 : 15 (-2) 22
8 Fauve Azur Elit 16 5 6 5 24 : 22 (+2) 21
9 Fortuna Mfou 15 5 4 6 23 : 22 (+1) 19
10 Stad Renard 16 4 6 6 17 : 21 (-4) 18
11 Pantere Bangangte 16 4 4 8 15 : 22 (-7) 16
12 Tonere Jaunde (-3) 16 3 3 10 9 : 26 (-17) 9
13 Rasing Bafusam 15 1 5 9 10 : 21 (-11) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Les Astres 9 7 1 1 12 : 3 22 6 4 2 0 11 : 3 14
2. Kenon Jaunde 5 5 0 0 11 : 2 15 11 4 3 4 12 : 10 15
3. APEJES Akademi 12 7 2 3 17 : 13 23 4 1 1 2 3 : 4 4
4. Fetču 8 4 3 1 10 : 6 15 8 2 3 3 12 : 13 9
5. Union Duala 8 2 4 2 7 : 8 10 8 4 1 3 10 : 8 13
6. Kolombe 8 5 0 3 10 : 5 15 8 2 2 4 10 : 12 8
7. Jang Sports Akademi 6 1 2 3 5 : 9 5 9 5 2 2 8 : 6 17
8. Fauve Azur Elit 11 5 4 2 20 : 14 19 5 0 2 3 4 : 8 2
9. Fortuna Mfou 11 4 3 4 19 : 17 15 4 1 1 2 4 : 5 4
10. Stad Renard 4 0 3 1 2 : 5 3 12 4 3 5 15 : 16 15
11. Pantere Bangangte 9 2 1 6 6 : 13 7 7 2 3 2 9 : 9 9
12. Tonere Jaunde (-3) 5 1 2 2 2 : 6 5 11 2 1 8 7 : 20 7
13. Rasing Bafusam 6 0 2 4 4 : 10 2 9 1 3 5 6 : 11 6

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Eding Sport 15 10 3 2 20 : 7 (+13) 33
2 Kotonsport Garua 15 9 3 3 25 : 11 (+14) 30
3 Avion Akademi 15 6 6 3 14 : 9 (+5) 24
4 Fovu Baham 15 6 5 4 14 : 14 (0) 23
5 Bamenda 15 6 5 4 17 : 14 (+3) 23
6 Bamboutos 15 5 7 3 15 : 12 (+3) 22
7 UMS de Loum 15 4 7 4 14 : 12 (+2) 19
8 Jafut 15 4 3 8 12 : 17 (-5) 15
9 Nju Stars Duala (-3) 15 4 4 7 11 : 17 (-6) 13
10 OFTA 15 1 9 5 10 : 15 (-5) 12
11 Dragon Jaunde 15 3 3 9 11 : 23 (-12) 12
12 Renaisans Ngomu 15 2 5 8 11 : 23 (-12) 11
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Eding Sport 8 5 3 0 13 : 1 18 7 5 0 2 7 : 6 15
2. Kotonsport Garua 6 4 2 0 10 : 2 14 9 5 1 3 15 : 9 16
3. Avion Akademi 12 6 4 2 12 : 5 22 3 0 2 1 2 : 4 2
4. Fovu Baham 11 3 4 4 8 : 12 13 4 3 1 0 6 : 2 10
5. Bamenda 6 3 1 2 7 : 5 10 9 3 4 2 10 : 9 13
6. Bamboutos 5 1 2 2 3 : 5 5 10 4 5 1 12 : 7 17
7. UMS de Loum 8 3 3 2 10 : 8 12 7 1 4 2 4 : 4 7
8. Jafut 8 1 2 5 5 : 11 5 7 3 1 3 7 : 6 10
9. Nju Stars Duala (-3) 10 2 3 5 8 : 13 9 5 2 1 2 3 : 4 7
10. OFTA 4 0 2 2 3 : 5 2 11 1 7 3 7 : 10 10
11. Dragon Jaunde 6 2 1 3 7 : 9 7 9 1 2 6 4 : 14 5
12. Renaisans Ngomu 6 1 3 2 5 : 7 6 9 1 2 6 6 : 16 5
1.mesto u 2.delu - Afrička Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Afrički Kup Konfederacije
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno