Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Liga Aguila (Torneo Finalizacion)

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 23:00 Envigado-La Ekidad 1.82 3.16 4.55 1.49 2.55 (9)
19.10. (Sub) 01:00 At. Bukaramanga-Jaguares Kordoba 1.97 3.01 4.12 1.45 2.65 (8)
19.10. (Sub) 19:00 Bojaka Patriotas-Deportivo Pasto 2.32 3.00 3.13 1.52 2.47 (9)
19.10. (Sub) 20:00 Onse Kaldas-Atletiko Uila 1.55 3.65 6.13 1.62 2.24 (9)
19.10. (Sub) 22:00 Amerika Kali-Atletiko Nasional 2.45 3.18 2.76 1.70 2.11 (9)
19.10. (Sub) 23:00 Deportes Tolima-Kukuta Deportivo 1.86 3.22 4.21 1.63 2.23 (9)
20.10. (Ned) 01:00 Junior-Miljonarios 1.93 3.04 4.23 1.51 2.48 (9)
20.10. (Ned) 20:15 Rionegro FK-Deportivo Kali 2.43 3.09 2.92 1.59 2.31 (8)
20.10. (Ned) 22:00 Santa Fe-Union Magdalena 1.55 3.55 6.34 1.60 2.28 (8)
21.10. (Pon) 00:45 Independiente Med.-Alijanca Petrolera 1.78 3.39 4.41 1.63 2.24 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Nasional 17 9 6 2 28 : 14 (+14) 33
2 Alijanca Petrolera 17 8 6 3 16 : 11 (+5) 30
3 Amerika Kali 17 8 5 4 25 : 22 (+3) 29
4 Junior 17 8 4 5 15 : 9 (+6) 28
5 Kukuta Deportivo 17 8 4 5 24 : 25 (-1) 28
6 Deportivo Kali 17 8 3 6 27 : 22 (+5) 27
7 Miljonarios 17 8 3 6 22 : 22 (0) 27
8 Deportes Tolima 17 7 4 6 19 : 13 (+6) 25
9 Santa Fe 17 7 4 6 16 : 10 (+6) 25
10 Onse Kaldas 17 6 6 5 21 : 16 (+5) 24
11 Independiente Med. 17 7 3 7 28 : 25 (+3) 24
12 Deportivo Pasto 17 5 7 5 21 : 20 (+1) 22
13 Rionegro FK 17 5 7 5 21 : 20 (+1) 22
14 Envigado 17 5 5 7 21 : 26 (-5) 20
15 Bojaka Patriotas 17 4 7 6 16 : 17 (-1) 19
16 At. Bukaramanga 17 4 6 7 15 : 20 (-5) 18
17 La Ekidad 17 3 6 8 15 : 22 (-7) 15
18 Atletiko Uila 17 2 9 6 12 : 21 (-9) 15
19 Union Magdalena 17 3 5 9 12 : 21 (-9) 14
20 Jaguares Kordoba 17 2 6 9 10 : 28 (-18) 12
Pobednik Finalizaciona i Junior (pobednik Aperture) - Kopa Libertadores
Pobednik Kupa i najbolje plasirani tim u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli, koji se nisu kvalifikovali za Kopa Libertadores - Kopa Sudamerikana

Iz Lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Nasional 9 5 2 2 17 : 9 17 8 4 4 0 11 : 5 16
2. Alijanca Petrolera 9 5 3 1 9 : 5 18 8 3 3 2 7 : 6 12
3. Amerika Kali 8 4 3 1 10 : 6 15 9 4 2 3 15 : 16 14
4. Junior 8 6 0 2 10 : 2 18 9 2 4 3 5 : 7 10
5. Kukuta Deportivo 9 5 3 1 13 : 9 18 8 3 1 4 11 : 16 10
6. Deportivo Kali 9 6 2 1 16 : 5 20 8 2 1 5 11 : 17 7
7. Miljonarios 9 6 1 2 14 : 10 19 8 2 2 4 8 : 12 8
8. Deportes Tolima 8 4 2 2 13 : 4 14 9 3 2 4 6 : 9 11
9. Santa Fe 8 4 2 2 9 : 3 14 9 3 2 4 7 : 7 11
10. Onse Kaldas 8 3 3 2 12 : 8 12 9 3 3 3 9 : 8 12
11. Independiente Med. 8 4 0 4 16 : 11 12 9 3 3 3 12 : 14 12
12. Deportivo Pasto 9 5 3 1 13 : 5 18 8 0 4 4 8 : 15 4
13. Rionegro FK 8 4 2 2 11 : 6 14 9 1 5 3 10 : 14 8
14. Envigado 8 3 3 2 15 : 13 12 9 2 2 5 6 : 13 8
15. Bojaka Patriotas 8 4 2 2 11 : 5 14 9 0 5 4 5 : 12 5
16. At. Bukaramanga 8 2 3 3 10 : 9 9 9 2 3 4 5 : 11 9
17. La Ekidad 9 2 4 3 8 : 10 10 8 1 2 5 7 : 12 5
18. Atletiko Uila 9 1 6 2 10 : 11 9 8 1 3 4 2 : 10 6
19. Union Magdalena 9 3 4 2 10 : 8 13 8 0 1 7 2 : 13 1
20. Jaguares Kordoba 9 2 5 2 8 : 10 11 8 0 1 7 2 : 18 1
18+ igrajte odgovorno