Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.05. (Uto) 22:00 Atletiko Mineiro-Karakas 1.09 8.70 24.00 2.80 1.38 (1)
28.05. (Uto) 22:00 Junior-Botafogo 2.70 3.05 2.70 1.72 2.02 (1)
28.05. (Uto) 22:00 LDU Kito-Univerzitario 1.45 4.25 6.95 1.91 1.81 (1)
28.05. (Uto) 22:00 Penjarol-Rozario Sentral 2.22 3.00 3.55 1.49 2.47 (1)
29.05. (Sre) 00:00 Bolivar-Palestino 1.26 5.20 12.00 2.07 1.68 (1)
29.05. (Sre) 00:00 Flamengo-Miljonarios 1.13 7.30 22.00 2.30 1.55 (1)
29.05. (Sre) 22:00 Estudijantes LP-Uačipato 1.31 4.65 10.70 1.78 1.95 (1)
29.05. (Sre) 22:00 Gremio-Strongest 1.11 7.60 26.00 2.20 1.59 (1)
30.05. (Čet) 00:30 Barselona Gva.-Kobresal 1.55 3.85 6.00 1.86 1.86 (1)
30.05. (Čet) 00:30 Fluminense-Alijanca 1.45 4.10 7.30 1.86 1.86 (1)
30.05. (Čet) 00:30 Sao Paulo-Taljeres 1.64 3.45 5.75 1.60 2.22 (1)
30.05. (Čet) 00:30 Sero Portenjo-Kolo Kolo 2.35 3.05 3.15 1.60 2.20 (1)
30.05. (Čet) 22:00 Independ. del Valje-Liverpul Mont. 1.28 5.25 10.50 2.10 1.66 (1)
30.05. (Čet) 22:00 Palmeiras-San Lorenco 1.51 3.85 6.70 1.67 2.10 (1)
31.05. (Pet) 00:00 Libertad-Nasional Mont. 2.07 3.20 3.60 1.69 2.07 (1)
31.05. (Pet) 00:00 River Plata-Deportivo Tačira 1.06 10.00 32.00 2.80 1.38 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fluminense 5 3 2 0 6 : 3 (+3) 11
2 Sero Portenjo 5 1 2 2 3 : 4 (-1) 5
3 Kolo Kolo 5 1 2 2 3 : 4 (-1) 5
4 Alijanca 5 0 4 1 3 : 4 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fluminense 2 2 0 0 4 : 2 6 3 1 2 0 2 : 1 5
2. Sero Portenjo 2 1 1 0 1 : 0 4 3 0 1 2 2 : 4 1
3. Kolo Kolo 3 1 1 1 1 : 1 4 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Alijanca 3 0 3 0 3 : 3 3 2 0 1 1 0 : 1 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Taljeres 5 4 1 0 10 : 4 (+6) 13
2 Sao Paulo 5 3 1 1 8 : 3 (+5) 10
3 Barselona Gva. 5 0 3 2 4 : 8 (-4) 3
4 Kobresal 5 0 1 4 2 : 9 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Taljeres 3 3 0 0 6 : 2 9 2 1 1 0 4 : 2 4
2. Sao Paulo 2 1 1 0 2 : 0 4 3 2 0 1 6 : 3 6
3. Barselona Gva. 2 0 1 1 2 : 4 1 3 0 2 1 2 : 4 2
4. Kobresal 3 0 1 2 2 : 6 1 2 0 0 2 0 : 3 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Strongest 5 3 1 1 8 : 2 (+6) 10
2 Uačipato 4 1 2 1 3 : 5 (-2) 5
3 Estudijantes LP 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
4 Gremio 3 1 0 2 1 : 4 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Strongest 3 3 0 0 7 : 0 9 2 0 1 1 1 : 2 1
2. Uačipato 2 0 2 0 1 : 1 2 2 1 0 1 2 : 4 3
3. Estudijantes LP 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 1 1 1 : 2 1
4. Gremio 1 0 0 1 0 : 2 0 2 1 0 1 1 : 2 3

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 5 2 3 0 7 : 4 (+3) 9
2 Botafogo 5 3 0 2 7 : 6 (+1) 9
3 Univerzitario 5 1 2 2 5 : 7 (-2) 5
4 LDU Kito 5 1 1 3 4 : 6 (-2) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 2 0 2 0 2 : 2 2 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Botafogo 3 2 0 1 6 : 5 6 2 1 0 1 1 : 1 3
3. Univerzitario 3 1 1 1 3 : 3 4 2 0 1 1 2 : 4 1
4. LDU Kito 2 1 0 1 1 : 1 3 3 0 1 2 3 : 5 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bolivar 5 3 1 1 10 : 8 (+2) 10
2 Flamengo 5 2 1 2 8 : 4 (+4) 7
3 Palestino 5 2 1 2 5 : 8 (-3) 7
4 Miljonarios 5 0 3 2 6 : 9 (-3) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bolivar 2 2 0 0 5 : 3 6 3 1 1 1 5 : 5 4
2. Flamengo 2 2 0 0 6 : 0 6 3 0 1 2 2 : 4 1
3. Palestino 3 2 0 1 4 : 5 6 2 0 1 1 1 : 3 1
4. Miljonarios 3 0 3 0 3 : 3 3 2 0 0 2 3 : 6 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 5 4 1 0 14 : 5 (+9) 13
2 San Lorenco 5 2 1 2 6 : 6 (0) 7
3 Independ. del Valje 5 1 1 3 6 : 8 (-2) 4
4 Liverpul Mont. 5 1 1 3 5 : 12 (-7) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 2 2 0 0 5 : 2 6 3 2 1 0 9 : 3 7
2. San Lorenco 3 2 1 0 6 : 3 7 2 0 0 2 0 : 3 0
3. Independ. del Valje 2 1 0 1 4 : 3 3 3 0 1 2 2 : 5 1
4. Liverpul Mont. 3 1 1 1 2 : 6 4 2 0 0 2 3 : 6 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 5 4 0 1 10 : 6 (+4) 12
2 Penjarol 5 3 0 2 10 : 4 (+6) 9
3 Rozario Sentral 5 2 1 2 7 : 5 (+2) 7
4 Karakas 5 0 1 4 3 : 15 (-12) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 2 2 0 0 5 : 3 6 3 2 0 1 5 : 3 6
2. Penjarol 2 2 0 0 7 : 0 6 3 1 0 2 3 : 4 3
3. Rozario Sentral 3 2 0 1 5 : 2 6 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Karakas 3 0 1 2 2 : 6 1 2 0 0 2 1 : 9 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 5 4 1 0 10 : 3 (+7) 13
2 Nasional Mont. 5 3 1 1 7 : 5 (+2) 10
3 Libertad 5 1 1 3 5 : 7 (-2) 4
4 Deportivo Tačira 5 0 1 4 2 : 9 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 2 2 0 0 4 : 0 6 3 2 1 0 6 : 3 7
2. Nasional Mont. 3 2 1 0 6 : 3 7 2 1 0 1 1 : 2 3
3. Libertad 2 1 0 1 4 : 2 3 3 0 1 2 1 : 5 1
4. Deportivo Tačira 3 0 1 2 1 : 4 1 2 0 0 2 1 : 5 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno