Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.02. (Pet) 17:00 Slovan Liberec-Pardubice 1.64 3.48 5.45 1.58 2.35 (2)
27.02. (Sub) 13:00 Opava-Jablonec 3.70 3.35 2.01 1.85 1.94 (2)
27.02. (Sub) 15:00 Banjik Ostrava-Teplice 1.67 3.50 5.25 1.66 2.17 (2)
27.02. (Sub) 15:00 Bohemijans 1905-Din. Č. Buđejovice 2.03 3.20 3.85 1.61 2.25 (2)
27.02. (Sub) 17:30 Zbrojovka Brno-Viktorija Plzenj 5.00 3.68 1.67 1.92 1.87 (2)
28.02. (Ned) 13:00 Mlada Boleslav-Karvina 1.80 3.45 4.18 1.95 1.84 (2)
28.02. (Ned) 13:00 Sigma Olomouc-Fastav Žlin 2.08 3.20 3.60 1.61 2.28 (2)
28.02. (Ned) 15:00 Slovačko-Slavija Prag 4.37 3.63 1.76 1.85 1.94 (2)
28.02. (Ned) 17:30 Sparta Prag-Pribram 1.22 5.45 15.00 2.45 1.53 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 20 16 4 0 58 : 12 (+46) 52
2 Sparta Prag 20 14 2 4 43 : 24 (+19) 44
3 Slovačko 20 12 4 4 39 : 18 (+21) 40
4 Jablonec 20 11 3 6 35 : 25 (+10) 36
5 Slovan Liberec 20 9 6 5 28 : 18 (+10) 33
6 Viktorija Plzenj 20 9 4 7 37 : 26 (+11) 31
7 Pardubice 20 9 4 7 20 : 24 (-4) 31
8 Sigma Olomouc 20 7 9 4 29 : 23 (+6) 30
9 Din. Č. Buđejovice 20 7 8 5 24 : 24 (0) 29
10 Banjik Ostrava 20 8 5 7 25 : 20 (+5) 29
11 Karvina 20 6 7 7 24 : 31 (-7) 25
12 Bohemijans 1905 20 6 5 9 22 : 26 (-4) 23
13 Fastav Žlin 20 6 4 10 20 : 29 (-9) 22
14 Teplice 20 5 3 12 19 : 41 (-22) 18
15 Zbrojovka Brno 20 3 5 12 16 : 34 (-18) 14
16 Mlada Boleslav 20 2 7 11 22 : 36 (-14) 13
17 Opava 20 2 6 12 13 : 39 (-26) 12
18 Pribram 20 2 6 12 16 : 40 (-24) 12
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3. i 4-mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 10 9 1 0 27 : 4 28 10 7 3 0 31 : 8 24
2. Sparta Prag 10 6 1 3 18 : 14 19 10 8 1 1 25 : 10 25
3. Slovačko 10 5 3 2 18 : 6 18 10 7 1 2 21 : 12 22
4. Jablonec 10 7 1 2 17 : 11 22 10 4 2 4 18 : 14 14
5. Slovan Liberec 10 5 4 1 17 : 7 19 10 4 2 4 11 : 11 14
6. Viktorija Plzenj 10 7 0 3 24 : 9 21 10 2 4 4 13 : 17 10
7. Pardubice 10 6 3 1 14 : 8 21 10 3 1 6 6 : 16 10
8. Sigma Olomouc 10 5 3 2 19 : 11 18 10 2 6 2 10 : 12 12
9. Din. Č. Buđejovice 10 4 2 4 9 : 14 14 10 3 6 1 15 : 10 15
10. Banjik Ostrava 10 4 3 3 11 : 9 15 10 4 2 4 14 : 11 14
11. Karvina 10 2 4 4 11 : 17 10 10 4 3 3 13 : 14 15
12. Bohemijans 1905 10 5 3 2 15 : 10 18 10 1 2 7 7 : 16 5
13. Fastav Žlin 10 3 1 6 12 : 20 10 10 3 3 4 8 : 9 12
14. Teplice 10 2 3 5 8 : 16 9 10 3 0 7 11 : 25 9
15. Zbrojovka Brno 10 1 3 6 7 : 19 6 10 2 2 6 9 : 15 8
16. Mlada Boleslav 10 2 4 4 16 : 18 10 10 0 3 7 6 : 18 3
17. Opava 10 1 4 5 6 : 18 7 10 1 2 7 7 : 21 5
18. Pribram 10 2 3 5 10 : 20 9 10 0 3 7 6 : 20 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno