Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.12. (Pet) 17:00 Mlada Boleslav-Jablonec 2.13 3.47 3.13 2.01 1.77 (11)
14.12. (Sub) 13:30 Fastav Žlin-Opava 1.90 3.37 3.96 1.72 2.07 (11)
14.12. (Sub) 13:30 Pribram-Slovačko 2.76 3.18 2.50 1.74 2.05 (11)
14.12. (Sub) 13:30 Sigma Olomouc-Bohemijans 1905 1.84 3.39 4.23 1.73 2.07 (11)
14.12. (Sub) 13:30 Slovan Liberec-Karvina 1.44 4.06 7.44 1.76 2.02 (11)
14.12. (Sub) 16:00 Banjik Ostrava-Sparta Prag 3.08 3.33 2.22 1.81 1.96 (11)
15.12. (Ned) 13:30 Viktorija Plzenj-Teplice 1.32 4.80 8.96 2.09 1.71 (11)
15.12. (Ned) 16:00 Slavija Prag-Din. Č. Buđejovice 1.14 7.53 16.47 2.61 1.46 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 19 16 3 0 41 : 3 (+38) 51
2 Viktorija Plzenj 19 11 4 4 34 : 18 (+16) 37
3 Sparta Prag 19 9 5 5 39 : 26 (+13) 32
4 Jablonec 19 9 5 5 32 : 25 (+7) 32
5 Mlada Boleslav 19 10 2 7 37 : 29 (+8) 32
6 Banjik Ostrava 19 9 3 7 30 : 23 (+7) 30
7 Din. Č. Buđejovice 19 9 3 7 32 : 29 (+3) 30
8 Slovačko 19 8 5 6 24 : 25 (-1) 29
9 Sigma Olomouc 19 5 9 5 24 : 24 (0) 24
10 Slovan Liberec 19 7 3 9 30 : 30 (0) 24
11 Teplice 19 5 7 7 17 : 28 (-11) 22
12 Bohemijans 1905 19 5 4 10 19 : 31 (-12) 19
13 Fastav Žlin 19 5 3 11 14 : 30 (-16) 18
14 Opava 19 3 5 11 9 : 29 (-20) 14
15 Karvina 19 2 7 10 13 : 27 (-14) 13
16 Pribram 19 3 4 12 14 : 32 (-18) 13
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 9 9 0 0 22 : 1 27 10 7 3 0 19 : 2 24
2. Viktorija Plzenj 10 8 0 2 22 : 9 24 9 3 4 2 12 : 9 13
3. Sparta Prag 10 6 2 2 26 : 13 20 9 3 3 3 13 : 13 12
4. Jablonec 10 6 2 2 22 : 11 20 9 3 3 3 10 : 14 12
5. Mlada Boleslav 10 9 0 1 29 : 12 27 9 1 2 6 8 : 17 5
6. Banjik Ostrava 10 6 2 2 22 : 8 20 9 3 1 5 8 : 15 10
7. Din. Č. Buđejovice 10 5 2 3 15 : 12 17 9 4 1 4 17 : 17 13
8. Slovačko 9 5 3 1 15 : 7 18 10 3 2 5 9 : 18 11
9. Sigma Olomouc 9 4 4 1 12 : 8 16 10 1 5 4 12 : 16 8
10. Slovan Liberec 9 4 2 3 19 : 14 14 10 3 1 6 11 : 16 10
11. Teplice 9 3 4 2 10 : 12 13 10 2 3 5 7 : 16 9
12. Bohemijans 1905 9 5 3 1 12 : 7 18 10 0 1 9 7 : 24 1
13. Fastav Žlin 10 4 1 5 8 : 13 13 9 1 2 6 6 : 17 5
14. Opava 9 2 2 5 5 : 11 8 10 1 3 6 4 : 18 6
15. Karvina 9 0 5 4 4 : 9 5 10 2 2 6 9 : 18 8
16. Pribram 10 3 4 3 11 : 8 13 9 0 0 9 3 : 24 0
18+ igrajte odgovorno