Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Keuken Kampioen Divisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
31.01. (Pet) 19:00 Ajndhoven-De Grafšap 4.08 4.17 1.67 2.55 1.48 (11)
31.01. (Pet) 19:00 Almere Siti-Telstar 2.10 3.62 3.02 2.28 1.61 (11)
31.01. (Pet) 19:00 Den Boš-Jong AZ Alkmar 1.86 3.79 3.52 2.53 1.48 (11)
31.01. (Pet) 19:00 Ekscelzior Roter.-NAC Breda 2.52 3.63 2.42 2.47 1.51 (11)
31.01. (Pet) 19:00 MVV Mastriht-Jong PSV 1.79 3.87 3.72 2.36 1.56 (11)
31.01. (Pet) 19:00 NEC Nijmegen-Kambur 2.71 3.63 2.27 2.42 1.53 (11)
31.01. (Pet) 19:00 TOP Os-Roda 2.44 3.45 2.60 2.05 1.74 (11)
31.01. (Pet) 19:00 Volendam-Helmond Sport 1.22 6.21 10.18 3.28 1.31 (11)
03.02. (Pon) 19:00 Jong Ajaks-Go Ahed Igls 1.83 4.08 3.43 3.24 1.32 (11)
03.02. (Pon) 19:00 Jong Utreht-Dordreht 1.95 3.86 3.20 2.72 1.42 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kambur 23 15 3 5 54 : 22 (+32) 48
2 Jong Ajaks 23 14 5 4 59 : 29 (+30) 47
3 De Grafšap 23 12 10 1 48 : 22 (+26) 46
4 Volendam 23 14 4 5 46 : 35 (+11) 46
5 Go Ahed Igls 23 10 11 2 40 : 27 (+13) 41
6 NAC Breda 23 11 5 7 35 : 23 (+12) 38
7 Telstar 23 10 6 7 38 : 33 (+5) 36
8 Ekscelzior Roter. 23 10 6 7 46 : 42 (+4) 36
9 NEC Nijmegen 23 9 8 6 38 : 30 (+8) 35
10 Almere Siti 23 9 6 8 36 : 36 (0) 33
11 Jong Utreht 23 8 7 8 34 : 36 (-2) 31
12 Den Boš 23 6 11 6 37 : 36 (+1) 29
13 Ajndhoven 23 7 4 12 34 : 49 (-15) 25
14 Jong AZ Alkmar 23 6 6 11 38 : 44 (-6) 24
15 MVV Mastriht 23 5 6 12 27 : 42 (-15) 21
16 Jong PSV 23 5 5 13 27 : 43 (-16) 20
17 Roda (-3) 23 4 9 10 29 : 39 (-10) 18
18 TOP Os 23 5 3 15 21 : 45 (-24) 18
19 Helmond Sport 23 3 7 13 22 : 49 (-27) 16
20 Dordreht 23 3 6 14 27 : 54 (-27) 15
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.

U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kambur 11 8 1 2 32 : 11 25 12 7 2 3 22 : 11 23
2. Jong Ajaks 11 8 2 1 31 : 10 26 12 6 3 3 28 : 19 21
3. De Grafšap 12 8 4 0 29 : 9 28 11 4 6 1 19 : 13 18
4. Volendam 11 7 3 1 26 : 16 24 12 7 1 4 20 : 19 22
5. Go Ahed Igls 12 5 7 0 21 : 10 22 11 5 4 2 19 : 17 19
6. NAC Breda 12 7 2 3 21 : 10 23 11 4 3 4 14 : 13 15
7. Telstar 12 6 1 5 17 : 13 19 11 4 5 2 21 : 20 17
8. Ekscelzior Roter. 11 7 1 3 30 : 23 22 12 3 5 4 16 : 19 14
9. NEC Nijmegen 11 5 4 2 21 : 14 19 12 4 4 4 17 : 16 16
10. Almere Siti 11 8 1 2 19 : 11 25 12 1 5 6 17 : 25 8
11. Jong Utreht 11 6 4 1 23 : 14 22 12 2 3 7 11 : 22 9
12. Den Boš 12 4 6 2 24 : 16 18 11 2 5 4 13 : 20 11
13. Ajndhoven 11 6 2 3 22 : 18 20 12 1 2 9 12 : 31 5
14. Jong AZ Alkmar 12 5 4 3 23 : 19 19 11 1 2 8 15 : 25 5
15. MVV Mastriht 11 4 4 3 15 : 13 16 12 1 2 9 12 : 29 5
16. Jong PSV 12 4 4 4 15 : 15 16 11 1 1 9 12 : 28 4
17. Roda (-3) 12 3 4 5 22 : 23 13 11 1 5 5 7 : 16 8
18. TOP Os 11 4 2 5 14 : 15 14 12 1 1 10 7 : 30 4
19. Helmond Sport 12 2 4 6 12 : 18 10 11 1 3 7 10 : 31 6
20. Dordreht 12 2 4 6 16 : 25 10 11 1 2 8 11 : 29 5
18+ igrajte odgovorno