Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Keuken Kampioen Divisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.04. (Pet) 16:00 NEC Nijmegen-Jong AZ Alkmar 1.40 4.65 5.95 2.73 1.42 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Ajndhoven-Jong Ajaks 2.84 3.58 2.23 2.89 1.38 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Dordreht-Den Boš 2.90 3.63 2.18 2.68 1.43 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Jong Utreht-Volendam 4.50 4.10 1.63 2.60 1.45 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Kambur-Helmond Sport 1.18 6.53 12.90 3.33 1.31 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Roda-NAC Breda 2.30 3.53 2.72 2.40 1.53 (2)
16.04. (Pet) 18:00 Telstar-Ekscelzior Roter. 2.33 3.65 2.68 2.55 1.47 (2)
16.04. (Pet) 18:00 TOP Os-MVV Mastriht 2.45 3.40 2.63 2.13 1.67 (2)
17.04. (Sub) 18:00 Go Ahed Igls-Almere Siti 2.20 3.35 3.05 1.84 1.92 (2)
19.04. (Pon) 18:00 Jong PSV-De Grafšap 4.20 3.75 1.70 2.20 1.60 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kambur 33 25 4 4 96 : 30 (+66) 79
2 De Grafšap 33 22 4 7 61 : 43 (+18) 70
3 Almere Siti 33 20 7 6 68 : 41 (+27) 67
4 NAC Breda 33 20 6 7 65 : 33 (+32) 66
5 Go Ahed Igls 33 18 8 7 50 : 23 (+27) 62
6 NEC Nijmegen 33 17 6 10 61 : 38 (+23) 57
7 Volendam 33 15 8 10 69 : 47 (+22) 53
8 Roda 33 14 11 8 62 : 47 (+15) 53
9 Ekscelzior Roter. 33 12 5 16 58 : 61 (-3) 41
10 TOP Os 33 12 5 16 35 : 50 (-15) 41
11 Helmond Sport 33 10 10 13 47 : 58 (-11) 40
12 Telstar 33 10 9 14 52 : 50 (+2) 39
13 MVV Mastriht 33 11 5 17 42 : 65 (-23) 38
14 Jong PSV 33 10 7 16 51 : 59 (-8) 37
15 Jong Ajaks 33 9 9 15 52 : 64 (-12) 36
16 Ajndhoven 33 8 9 16 43 : 57 (-14) 33
17 Jong AZ Alkmar 33 9 5 19 48 : 82 (-34) 32
18 Jong Utreht 33 10 1 22 44 : 68 (-24) 31
19 Dordreht 33 8 3 22 33 : 84 (-51) 27
20 Den Boš 33 5 8 20 41 : 78 (-37) 23
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.

U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kambur 16 13 0 3 52 : 15 39 17 12 4 1 44 : 15 40
2. De Grafšap 17 11 3 3 29 : 19 36 16 11 1 4 32 : 24 34
3. Almere Siti 17 12 3 2 32 : 8 39 16 8 4 4 36 : 33 28
4. NAC Breda 17 12 1 4 38 : 17 37 16 8 5 3 27 : 16 29
5. Go Ahed Igls 16 7 5 4 20 : 11 26 17 11 3 3 30 : 12 36
6. NEC Nijmegen 16 9 4 3 29 : 14 31 17 8 2 7 32 : 24 26
7. Volendam 17 7 3 7 38 : 27 24 16 8 5 3 31 : 20 29
8. Roda 16 7 6 3 30 : 19 27 17 7 5 5 32 : 28 26
9. Ekscelzior Roter. 17 7 2 8 32 : 30 23 16 5 3 8 26 : 31 18
10. TOP Os 16 7 2 7 25 : 25 23 17 5 3 9 10 : 25 18
11. Helmond Sport 17 7 3 7 24 : 29 24 16 3 7 6 23 : 29 16
12. Telstar 16 5 4 7 33 : 26 19 17 5 5 7 19 : 24 20
13. MVV Mastriht 17 8 2 7 29 : 35 26 16 3 3 10 13 : 30 12
14. Jong PSV 16 4 5 7 22 : 24 17 17 6 2 9 29 : 35 20
15. Jong Ajaks 17 4 5 8 24 : 32 17 16 5 4 7 28 : 32 19
16. Ajndhoven 16 4 5 7 27 : 28 17 17 4 4 9 16 : 29 16
17. Jong AZ Alkmar 17 6 3 8 34 : 41 21 16 3 2 11 14 : 41 11
18. Jong Utreht 16 5 0 11 20 : 31 15 17 5 1 11 24 : 37 16
19. Dordreht 16 4 3 9 18 : 33 15 17 4 0 13 15 : 51 12
20. Den Boš 17 4 6 7 27 : 31 18 16 1 2 13 14 : 47 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno