Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Liga 2 Casa Pariurilor

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.10. (Pet) 15:00 Panduri-Univerzitatea Kluž 3.63 3.55 1.76 2.03 1.70 (3)
26.10. (Sub) 08:00 Dako-Getika Bukurešt-Sportul Snagov 2.43 3.20 2.50 2.42 1.50 (3)
26.10. (Sub) 08:00 Farul-Mioveni 2.47 3.23 2.47 1.75 1.98 (3)
26.10. (Sub) 08:00 Konkordija Čiajna-Mijerkureja Čuk 1.80 3.40 3.60 1.83 1.89 (3)
26.10. (Sub) 08:00 Rapid Bukurešt-Ripensia 1.40 4.03 6.15 1.92 1.80 (3)
26.10. (Sub) 08:00 SS Polit. Temišvar-Dunarea Kalaraš 2.44 3.23 2.50 1.75 1.97 (3)
26.10. (Sub) 08:00 Vitorul Targu Žiju-Metaloglobus Bukurešt 2.15 3.20 2.93 1.84 1.88 (3)
27.10. (Ned) 10:30 Resita-UTA Arad 3.16 3.30 1.99 1.83 1.89 (3)
28.10. (Pon) 15:00 Arđeš Pitešti-Glorija Buzau 2.09 3.27 3.10 1.91 1.81 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mioveni 13 7 6 0 23 : 8 (+15) 27
2 Turis-Oltul Turnu Magurele 13 8 2 3 25 : 11 (+14) 26
3 UTA Arad 10 7 2 1 28 : 6 (+22) 23
4 Metaloglobus Bukurešt 13 6 4 3 18 : 12 (+6) 22
5 Vitorul Targu Žiju 13 6 3 4 18 : 15 (+3) 21
6 Petrolul Ploešti 12 6 3 3 14 : 11 (+3) 21
7 Rapid Bukurešt 11 6 2 3 14 : 10 (+4) 20
8 Glorija Buzau 12 6 2 4 20 : 11 (+9) 20
9 Farul 13 5 4 4 13 : 12 (+1) 19
10 Arđeš Pitešti 12 5 2 5 16 : 17 (-1) 17
11 Ripensia 13 4 4 5 19 : 21 (-2) 16
12 Mijerkureja Čuk 12 4 4 4 12 : 15 (-3) 16
13 Konkordija Čiajna 12 4 4 4 10 : 15 (-5) 16
14 Dunarea Kalaraš 12 4 3 5 16 : 18 (-2) 15
15 Resita 12 4 3 5 14 : 18 (-4) 15
16 SS Polit. Temišvar 12 3 4 5 11 : 8 (+3) 13
17 Univerzitatea Kluž 12 3 4 5 17 : 15 (+2) 13
18 Panduri 13 1 4 8 9 : 25 (-16) 7
19 Dako-Getika Bukurešt 13 2 0 11 8 : 33 (-25) 6
20 Sportul Snagov 13 1 2 10 8 : 32 (-24) 5
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mioveni 6 3 3 0 11 : 5 12 7 4 3 0 12 : 3 15
2. Turis-Oltul Turnu Magurele 7 6 1 0 14 : 3 19 6 2 1 3 11 : 8 7
3. UTA Arad 6 5 1 0 18 : 1 16 4 2 1 1 10 : 5 7
4. Metaloglobus Bukurešt 7 4 1 2 8 : 3 13 6 2 3 1 10 : 9 9
5. Vitorul Targu Žiju 7 4 1 2 9 : 8 13 6 2 2 2 9 : 7 8
6. Petrolul Ploešti 5 2 2 1 7 : 4 8 7 4 1 2 7 : 7 13
7. Rapid Bukurešt 6 4 1 1 9 : 5 13 5 2 1 2 5 : 5 7
8. Glorija Buzau 6 4 1 1 12 : 3 13 6 2 1 3 8 : 8 7
9. Farul 6 5 1 0 8 : 2 16 7 0 3 4 5 : 10 3
10. Arđeš Pitešti 6 3 1 2 9 : 9 10 6 2 1 3 7 : 8 7
11. Ripensia 6 3 0 3 13 : 12 9 7 1 4 2 6 : 9 7
12. Mijerkureja Čuk 6 2 4 0 10 : 6 10 6 2 0 4 2 : 9 6
13. Konkordija Čiajna 7 4 2 1 8 : 7 14 5 0 2 3 2 : 8 2
14. Dunarea Kalaraš 5 2 1 2 9 : 9 7 7 2 2 3 7 : 9 8
15. Resita 7 4 1 2 12 : 13 13 5 0 2 3 2 : 5 2
16. SS Polit. Temišvar 7 1 4 2 4 : 3 7 5 2 0 3 7 : 5 6
17. Univerzitatea Kluž 5 2 2 1 10 : 5 8 7 1 2 4 7 : 10 5
18. Panduri 6 0 3 3 2 : 9 3 7 1 1 5 7 : 16 4
19. Dako-Getika Bukurešt 6 1 0 5 5 : 12 3 7 1 0 6 3 : 21 3
20. Sportul Snagov 6 1 1 4 4 : 12 4 7 0 1 6 4 : 20 1
18+ igrajte odgovorno