Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Russian Premier League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 16:30 Akhmat Grozni-Lokomotiva Mos. 3.52 3.23 2.12 1.63 2.25 (11)
19.10. (Sub) 11:00 Tambov-Ural 2.66 3.14 2.69 1.69 2.14 (11)
19.10. (Sub) 13:30 Spartak Moskva-Rubin 1.63 3.84 5.22 1.83 1.97 (11)
19.10. (Sub) 16:00 Zenit-Rostov 1.60 3.90 5.33 1.89 1.90 (11)
20.10. (Ned) 08:30 Orenburg-Krila Sovjetov 2.15 3.31 3.32 1.80 1.99 (11)
20.10. (Ned) 11:00 Ufa-CSKA Moskva 4.55 3.23 1.86 1.55 2.40 (11)
20.10. (Ned) 13:30 Arsenal Tula-PFC Soči 2.16 3.26 3.34 1.66 2.19 (11)
20.10. (Ned) 16:00 Dinamo Moskva-Krasnodar 2.72 3.25 2.55 1.76 2.04 (11)
25.10. (Pet) 16:30 Rubin-Ural 2.26 3.23 3.30 1.61 2.36 (3)
26.10. (Sub) 10:00 Tambov-Ufa 2.71 3.12 2.72 1.60 2.37 (3)
26.10. (Sub) 15:00 Rostov-PFC Soči 1.65 3.75 5.52 1.74 2.14 (3)
27.10. (Ned) 11:00 Akhmat Grozni-Arsenal Tula 2.11 3.29 3.59 1.66 2.26 (3)
27.10. (Ned) 11:00 CSKA Moskva-Dinamo Moskva 1.93 3.49 4.02 1.77 2.08 (3)
27.10. (Ned) 11:00 Krila Sovjetov-Zenit 6.12 4.10 1.54 1.91 1.92 (3)
27.10. (Ned) 13:30 Krasnodar-Orenburg 1.54 4.13 6.05 2.02 1.82 (3)
27.10. (Ned) 16:00 Lokomotiva Mos.-Spartak Moskva 1.96 3.48 3.87 1.77 2.08 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lokomotiva Mos. 12 8 2 2 20 : 11 (+9) 26
2 Rostov 12 8 2 2 23 : 15 (+8) 26
3 Krasnodar 12 8 2 2 25 : 13 (+12) 26
4 Zenit 12 8 2 2 21 : 6 (+15) 26
5 CSKA Moskva 12 8 1 3 19 : 11 (+8) 25
6 Ufa 12 4 3 5 11 : 11 (0) 15
7 Spartak Moskva 12 4 2 6 13 : 15 (-2) 14
8 Rubin 12 4 2 6 8 : 16 (-8) 14
9 Krila Sovjetov 12 4 2 6 17 : 16 (+1) 14
10 Arsenal Tula 12 4 2 6 14 : 18 (-4) 14
11 Orenburg 12 4 2 6 17 : 19 (-2) 14
12 Ural 12 4 2 6 18 : 26 (-8) 14
13 PFC Soči 12 3 3 6 10 : 15 (-5) 12
14 Akhmat Grozni 12 3 3 6 8 : 17 (-9) 12
15 Dinamo Moskva 12 2 4 6 8 : 14 (-6) 10
16 Tambov 12 2 2 8 10 : 19 (-9) 8
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lokomotiva Mos. 6 4 1 1 11 : 5 13 6 4 1 1 9 : 6 13
2. Rostov 6 5 1 0 12 : 5 16 6 3 1 2 11 : 10 10
3. Krasnodar 6 5 1 0 13 : 4 16 6 3 1 2 12 : 9 10
4. Zenit 5 3 2 0 11 : 3 11 7 5 0 2 10 : 3 15
5. CSKA Moskva 6 4 1 1 10 : 6 13 6 4 0 2 9 : 5 12
6. Ufa 7 4 0 3 9 : 7 12 5 0 3 2 2 : 4 3
7. Spartak Moskva 6 2 1 3 5 : 6 7 6 2 1 3 8 : 9 7
8. Rubin 6 3 1 2 4 : 5 10 6 1 1 4 4 : 11 4
9. Krila Sovjetov 6 2 1 3 8 : 7 7 6 2 1 3 9 : 9 7
10. Arsenal Tula 6 2 2 2 8 : 8 8 6 2 0 4 6 : 10 6
11. Orenburg 6 2 2 2 9 : 9 8 6 2 0 4 8 : 10 6
12. Ural 8 3 1 4 15 : 18 10 4 1 1 2 3 : 8 4
13. PFC Soči 5 1 1 3 2 : 5 4 7 2 2 3 8 : 10 8
14. Akhmat Grozni 5 2 2 1 6 : 6 8 7 1 1 5 2 : 11 4
15. Dinamo Moskva 6 1 1 4 5 : 8 4 6 1 3 2 3 : 6 6
16. Tambov 6 2 0 4 4 : 8 6 6 0 2 4 6 : 11 2
18+ igrajte odgovorno