Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
06.03. (Sub) 11:00 CSKA Moskva-Akhmat Grozni 1.70 3.68 4.98 1.83 1.96 (2)
06.03. (Sub) 13:30 Rotor-Himki 2.88 2.93 2.60 1.59 2.32 (2)
06.03. (Sub) 16:00 Rostov-PFC Soči 2.90 2.89 2.66 1.48 2.58 (2)
07.03. (Ned) 11:00 Ural-Ufa 2.15 3.00 3.73 1.45 2.68 (2)
07.03. (Ned) 13:30 Dinamo Moskva-Tambov 1.14 7.40 18.50 2.29 1.60 (2)
07.03. (Ned) 16:00 Spartak Moskva-Krasnodar 2.40 3.25 2.90 1.98 1.81 (2)
08.03. (Pon) 11:00 Arsenal Tula-Lokomotiva Mos. 3.40 3.20 2.15 1.67 2.15 (2)
08.03. (Pon) 13:30 Rubin-Zenit 5.00 3.68 1.70 1.85 1.94 (2)
12.03. (Pet) 16:00 Himki-Rostov 2.65 3.25 2.65 1.69 2.15 (1)
13.03. (Sub) 09:00 Ural-Rotor 2.05 3.20 3.75 1.64 2.22 (1)
13.03. (Sub) 11:00 Arsenal Tula-CSKA Moskva 4.85 3.50 1.75 1.75 2.04 (1)
13.03. (Sub) 13:30 Zenit-Akhmat Grozni 1.45 4.35 7.10 2.10 1.71 (1)
13.03. (Sub) 16:00 Dinamo Moskva-Spartak Moskva 2.65 3.05 2.80 1.69 2.15 (1)
14.03. (Ned) 11:00 Ufa-Rubin 3.00 3.05 2.45 1.57 2.35 (1)
14.03. (Ned) 16:00 Lokomotiva Mos.-PFC Soči 2.05 3.30 3.65 1.75 2.04 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 20 12 6 2 45 : 17 (+28) 42
2 CSKA Moskva 20 11 4 5 35 : 19 (+16) 37
3 PFC Soči 20 10 6 4 32 : 22 (+10) 36
4 Spartak Moskva 20 10 5 5 33 : 23 (+10) 35
5 Rostov 20 10 3 7 26 : 22 (+4) 33
6 Dinamo Moskva 20 10 3 7 26 : 22 (+4) 33
7 Lokomotiva Mos. 20 9 4 7 23 : 25 (-2) 31
8 Krasnodar 20 9 4 7 37 : 21 (+16) 31
9 Rubin 20 9 4 7 26 : 25 (+1) 31
10 Himki 20 8 4 8 26 : 31 (-5) 28
11 Akhmat Grozni 20 7 5 8 20 : 23 (-3) 26
12 Ural 20 4 10 6 18 : 25 (-7) 22
13 Rotor 20 4 5 11 12 : 31 (-19) 17
14 Arsenal Tula 20 3 5 12 17 : 34 (-17) 14
15 Ufa 20 3 4 13 15 : 33 (-18) 13
16 Tambov 20 3 4 13 14 : 32 (-18) 13
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 11 9 1 1 35 : 12 28 9 3 5 1 10 : 5 14
2. CSKA Moskva 10 5 3 2 21 : 12 18 10 6 1 3 14 : 7 19
3. PFC Soči 11 7 4 0 21 : 8 25 9 3 2 4 11 : 14 11
4. Spartak Moskva 10 5 3 2 17 : 10 18 10 5 2 3 16 : 13 17
5. Rostov 9 4 1 4 12 : 9 13 11 6 2 3 14 : 13 20
6. Dinamo Moskva 9 7 1 1 15 : 3 22 11 3 2 6 11 : 19 11
7. Lokomotiva Mos. 10 7 1 2 14 : 7 22 10 2 3 5 9 : 18 9
8. Krasnodar 11 7 3 1 29 : 10 24 9 2 1 6 8 : 11 7
9. Rubin 9 3 3 3 11 : 11 12 11 6 1 4 15 : 14 19
10. Himki 11 6 1 4 14 : 13 19 9 2 3 4 12 : 18 9
11. Akhmat Grozni 11 4 3 4 13 : 11 15 9 3 2 4 7 : 12 11
12. Ural 9 3 4 2 9 : 9 13 11 1 6 4 9 : 16 9
13. Rotor 10 2 1 7 4 : 14 7 10 2 4 4 8 : 17 10
14. Arsenal Tula 9 3 4 2 12 : 10 13 11 0 1 10 5 : 24 1
15. Ufa 9 1 3 5 8 : 11 6 11 2 1 8 7 : 22 7
16. Tambov 11 2 2 7 7 : 13 8 9 1 2 6 7 : 19 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno