Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Afrika, ABSA Premiership

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sre) 17:30 Mamelodi Sand.-Hajlends Park 1.48 3.88 6.82 1.53 2.46 (5)
25.10. (Pet) 18:00 Kejp Taun Siti-Maricburg Jun. 2.25 2.72 3.69 1.50 2.53 (5)
25.10. (Pet) 18:00 Supersport Jun.-Blek Leopards 1.77 3.24 4.84 1.48 2.57 (5)
26.10. (Sub) 13:00 Golden Erouz-Polokvane Siti 2.32 2.94 3.25 1.47 2.63 (4)
26.10. (Sub) 13:00 Stelenboš-Orlando Pajrats 3.84 3.04 2.04 1.53 2.50 (4)
26.10. (Sub) 18:15 Hajlends Park-Čipa Junajted 2.49 2.85 3.04 1.50 2.58 (4)
27.10. (Ned) 14:00 Baroka-AmaZulu 2.50 2.92 2.96 1.47 2.62 (4)
27.10. (Ned) 14:30 Mamelodi Sand.-Kajzer Čifs 1.75 3.23 4.97 1.54 2.47 (4)
29.10. (Uto) 18:30 Hajlends Park-Orlando Pajrats 3.57 2.90 2.14 (3)
30.10. (Sre) 18:30 Blemfontejn Sel.-Supersport Jun. 2.90 2.67 2.67 (3)
05.11. (Uto) 18:30 Blemfontejn Sel.-Hajlends Park 2.45 2.77 3.11 (3)
05.11. (Uto) 18:30 Čipa Junajted-Kajzer Čifs 2.90 2.67 2.67 (3)
05.11. (Uto) 18:30 Orlando Pajrats-Maricburg Jun. 1.83 3.12 4.51 (3)
05.11. (Uto) 18:30 Supersport Jun.-Golden Erouz 2.01 3.17 3.61 (3)
06.11. (Sre) 18:30 AmaZulu-Stelenboš 2.16 2.77 3.72 (3)
06.11. (Sre) 18:30 Baroka-Mamelodi Sand. 5.12 3.13 1.73 (3)
06.11. (Sre) 18:30 Kejp Taun Siti-Polokvane Siti 2.06 2.90 3.82 (3)
08.11. (Pet) 19:00 Bidvest Vits-Supersport Jun. 2.05 2.98 3.69 (3)
08.11. (Pet) 19:00 Maricburg Jun.-Blemfontejn Sel. 2.25 2.67 3.67 (3)
09.11. (Sub) 14:00 Blek Leopards-Kejp Taun Siti 3.27 2.92 2.27 (3)
09.11. (Sub) 14:00 Kajzer Čifs-Orlando Pajrats 2.88 2.65 2.65 (2)
09.11. (Sub) 14:00 Stelenboš-Hajlends Park 2.37 2.90 3.07 (3)
09.11. (Sub) 18:30 Polokvane Siti-Baroka 2.04 2.75 4.10 (2)
09.11. (Sub) 19:15 AmaZulu-Čipa Junajted 2.35 2.87 3.17 (3)
10.11. (Ned) 14:00 Golden Erouz-Mamelodi Sand. 4.21 3.12 1.87 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kajzer Čifs 8 6 1 1 12 : 5 (+7) 19
2 Bidvest Vits 6 5 0 1 11 : 5 (+6) 15
3 Mamelodi Sand. 6 4 2 0 10 : 5 (+5) 14
4 Polokvane Siti 8 4 1 3 6 : 6 (0) 13
5 Hajlends Park 6 3 2 1 10 : 7 (+3) 11
6 Supersport Jun. 7 3 2 2 11 : 9 (+2) 11
7 Golden Erouz 8 2 4 2 7 : 12 (-5) 10
8 Orlando Pajrats 7 2 3 2 11 : 12 (-1) 9
9 Blemfontejn Sel. 7 2 2 3 9 : 7 (+2) 8
10 Kejp Taun Siti 8 1 5 2 13 : 14 (-1) 8
11 Maricburg Jun. 7 2 2 3 4 : 5 (-1) 8
12 Baroka 8 2 2 4 6 : 8 (-2) 8
13 Blek Leopards 8 2 2 4 6 : 9 (-3) 8
14 Stelenboš 8 1 4 3 8 : 9 (-1) 7
15 AmaZulu 8 1 2 5 4 : 11 (-7) 5
16 Čipa Junajted 8 0 4 4 3 : 7 (-4) 4
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kajzer Čifs 5 3 1 1 5 : 2 10 3 3 0 0 7 : 3 9
2. Bidvest Vits 3 2 0 1 6 : 5 6 3 3 0 0 5 : 0 9
3. Mamelodi Sand. 3 2 1 0 5 : 2 7 3 2 1 0 5 : 3 7
4. Polokvane Siti 4 2 0 2 4 : 4 6 4 2 1 1 2 : 2 7
5. Hajlends Park 3 2 0 1 6 : 4 6 3 1 2 0 4 : 3 5
6. Supersport Jun. 3 2 1 0 7 : 3 7 4 1 1 2 4 : 6 4
7. Golden Erouz 4 2 2 0 6 : 4 8 4 0 2 2 1 : 8 2
8. Orlando Pajrats 4 2 2 0 8 : 5 8 3 0 1 2 3 : 7 1
9. Blemfontejn Sel. 3 2 0 1 8 : 3 6 4 0 2 2 1 : 4 2
10. Kejp Taun Siti 3 1 1 1 3 : 3 4 5 0 4 1 10 : 11 4
11. Maricburg Jun. 4 2 1 1 3 : 2 7 3 0 1 2 1 : 3 1
12. Baroka 4 0 2 2 3 : 6 2 4 2 0 2 3 : 2 6
13. Blek Leopards 5 1 1 3 3 : 6 4 3 1 1 1 3 : 3 4
14. Stelenboš 2 0 2 0 2 : 2 2 6 1 2 3 6 : 7 5
15. AmaZulu 4 1 1 2 2 : 6 4 4 0 1 3 2 : 5 1
16. Čipa Junajted 5 0 4 1 1 : 2 4 3 0 0 3 2 : 5 0
18+ igrajte odgovorno