Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
31.10. (Sub) 16:00 Burgos-Langreo 1.70 3.10 4.85 1.62 2.15 (1)
31.10. (Sub) 17:00 Ekstremadura-Badahoz 1.85 3.05 4.00 1.64 2.08 (1)
31.10. (Sub) 17:00 Viljarubia-Merida 2.00 2.85 3.70 1.51 2.35 (1)
01.11. (Ned) 10:30 Hetafe B-Navalkarnero 2.50 2.95 2.60 1.71 2.00 (1)
01.11. (Ned) 10:30 Portugalete-Atletik Bilbao B 2.90 2.95 2.30 1.63 2.10 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Algeciras-Marino Arona 1.75 3.10 4.50 1.68 2.03 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Alkojano-UD Ibiza 2.95 2.60 2.50 1.45 2.50 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Atletiko Baleares-Atletiko Madrid B 1.75 3.20 4.35 1.69 2.02 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Don Benito-Viljarobledo 1.60 3.30 5.30 1.79 1.89 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Ebro-Ehea 2.20 3.05 3.05 1.59 2.18 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Himnastik-UE Olot 1.85 3.05 3.95 1.49 2.40 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Kadiz B-RB Linense 2.40 2.60 3.10 1.37 2.80 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Kornelja-Andora KF 2.25 2.80 3.15 1.42 2.62 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Korukso-Kompostela 2.00 3.05 3.50 1.54 2.28 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Las Rozas-Poblense 2.50 3.15 2.50 1.63 2.10 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Lealtad-Kultural Leonesa 5.00 3.15 1.65 1.67 2.04 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Melilja-Viljanovense 2.50 3.05 2.55 1.64 2.10 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Penja Deportiva-Levante B 2.20 2.70 3.30 1.75 1.94 (1)
01.11. (Ned) 11:00 R. Mahadahonda-Real Mad. Kastilja 1.90 3.05 3.90 1.64 2.10 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Rekreativo Huelva-Las Palmas At. 1.65 3.15 5.20 1.56 2.22 (1)
01.11. (Ned) 11:00 S.S. los Rejes-Internasional Madrid 2.45 3.05 2.60 1.79 1.89 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Sokueljamos-Talavera 2.55 2.80 2.65 1.54 2.28 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Tamarasite-Marbelja 3.10 2.80 2.30 1.47 2.45 (1)
01.11. (Ned) 11:00 Valensija B-Herkules 3.10 2.85 2.25 1.49 2.40 (1)
01.11. (Ned) 15:00 Unionistas de Salamanka-Dep. La Korunja 2.95 3.05 2.20 1.70 2.00 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Arenas-Leioa 2.30 3.00 2.85 1.58 2.20 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Badalona-Ljeida 2.30 2.65 3.25 1.37 2.80 (1)
01.11. (Ned) 16:00 El Ehido 2012-Jeklano Deportivo 2.20 2.95 3.00 1.65 2.08 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Guihuelo-Salamanka 2.20 2.95 3.10 1.63 2.10 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Haro Deportivo-Osasuna B 2.18 2.95 3.15 1.63 2.12 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Izara-SD Logronjes 2.55 3.00 2.55 1.59 2.18 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Kordoba-UCAM Mursija 1.92 3.10 3.65 1.52 2.35 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Linares-Granada B 2.12 2.80 3.45 1.48 2.45 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Ljagostera-Hospitalet 2.55 2.85 2.65 1.52 2.30 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Mursija-Sevilja Atletiko 2.30 2.80 3.05 1.51 2.35 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Pontevedra-Selta B 1.68 3.25 4.65 1.74 1.95 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Rasing Ferol-Zamora 2.00 2.95 3.60 1.64 2.08 (1)
01.11. (Ned) 16:00 Tarazona-Tudeljano 2.60 2.70 2.70 1.53 2.30 (1)
01.11. (Ned) 16:30 Atletiko Sanlukenjo-San Fernando 2.55 2.70 2.80 1.35 2.90 (1)
01.11. (Ned) 16:30 La Nusia-Viljareal B 2.40 2.80 2.85 1.55 2.25 (1)
01.11. (Ned) 17:00 Barselona B-Prat 1.65 3.10 5.20 1.59 2.20 (1)
01.11. (Ned) 17:00 Betis B-Lorka 1.90 3.10 3.70 1.75 1.94 (1)
01.11. (Ned) 17:00 Rasing Santander-Alaves B 1.82 3.00 4.25 1.55 2.28 (1)
01.11. (Ned) 17:30 Real Sosijedad B-Laredo 1.70 3.20 4.80 1.70 2.00 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zamora 2 2 0 0 4 : 2 (+2) 6
2 Unionistas de Salamanka 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Pontevedra 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
4 Dep. La Korunja 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
5 Salamanka 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
6 Rasing Ferol 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
7 Guihuelo 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
8 Selta B 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
9 Kompostela 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
10 Korukso 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zamora 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Unionistas de Salamanka 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Pontevedra 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 2 3
4. Dep. La Korunja 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 0 : 0 1
5. Salamanka 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Rasing Ferol 1 0 0 1 2 : 3 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Guihuelo 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 2 : 3 0
8. Selta B 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
9. Kompostela 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Korukso 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa 1B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Langreo 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 Real Oviedo B 3 2 0 1 5 : 3 (+2) 6
3 Kultural Leonesa 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
4 Lealtad 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
5 Numansija 3 1 1 1 3 : 2 (+1) 4
6 Valjadolid B 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
7 Burgos 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
8 Real Sporting B 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
9 Marino Luanko 3 0 1 2 4 : 7 (-3) 1
10 Kovadonga 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Langreo 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Real Oviedo B 2 1 0 1 2 : 2 3 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Kultural Leonesa 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 4 : 2 3
4. Lealtad 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
5. Numansija 1 1 0 0 3 : 1 3 2 0 1 1 0 : 1 1
6. Valjadolid B 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
7. Burgos 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Real Sporting B 2 1 0 1 3 : 4 3 1 0 0 1 0 : 1 0
9. Marino Luanko 1 0 1 0 2 : 2 1 2 0 0 2 2 : 5 0
10. Kovadonga 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 2A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Amorebieta 3 2 1 0 4 : 1 (+3) 7
2 Rasing Santander 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
3 Alaves B 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Laredo 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
5 Real Sosijedad B 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Real Union 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Portugalete 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
8 Atletik Bilbao B 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
9 Arenas 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
10 Leioa 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
11 Barakaldo 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Amorebieta 2 2 0 0 4 : 1 6 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Rasing Santander 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Alaves B 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Laredo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
5. Real Sosijedad B 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Real Union 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Portugalete 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Atletik Bilbao B 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Arenas 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Leioa 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
11. Barakaldo 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 0 : 4 0

Grupa 2B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tudeljano 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Kalahora 3 2 0 1 2 : 1 (+1) 6
3 SD Logronjes 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Ebro 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
5 Tarazona 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Mutilvera 3 1 0 2 1 : 3 (-2) 3
7 Haro Deportivo 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
8 Ehea 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
9 Izara 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
10 Osasuna B 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tudeljano 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Kalahora 1 0 0 1 0 : 1 0 2 2 0 0 2 : 0 6
3. SD Logronjes 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ebro 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Tarazona 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Mutilvera 2 1 0 1 1 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
7. Haro Deportivo 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Ehea 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0
9. Izara 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Osasuna B 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa 3A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Espanjol B 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Badalona 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Barselona B 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
4 Hospitalet 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
5 Prat 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
6 Andora KF 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
7 Ljagostera 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
8 Himnastik 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
9 UE Olot 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Ljeida 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
11 Kornelja 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Espanjol B 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Badalona 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Barselona B 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Hospitalet 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 0 1 0 : 1 0
5. Prat 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
6. Andora KF 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 0 : 0 1
7. Ljagostera 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Himnastik 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0
9. UE Olot 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Ljeida 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 3 0
11. Kornelja 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa 3B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Ibiza 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Orihuela 3 1 2 0 1 : 0 (+1) 5
3 Penja Deportiva 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
4 Herkules 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
5 Valensija B 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
6 Alkojano 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
7 Levante B 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
8 Viljareal B 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
9 Atzeneta 3 0 1 2 3 : 5 (-2) 1
10 La Nusia 2 0 1 1 0 : 3 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Ibiza 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Orihuela 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 1 0 1 : 0 4
3. Penja Deportiva 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Herkules 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Valensija B 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 2 : 2 1
6. Alkojano 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
7. Levante B 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Viljareal B 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
9. Atzeneta 2 0 1 1 2 : 3 1 1 0 0 1 1 : 2 0
10. La Nusia 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa 4A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kadiz B 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Marbelja 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
3 Atletiko Sanlukenjo 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
4 Algeciras 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
5 RB Linense 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
6 Tamarasite 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
7 Rekreativo Huelva 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
8 San Fernando 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
9 Las Palmas At. 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
10 Marino Arona 2 0 0 2 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kadiz B 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Marbelja 1 1 0 0 5 : 1 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Atletiko Sanlukenjo 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Algeciras 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
5. RB Linense 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Tamarasite 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
7. Rekreativo Huelva 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
8. San Fernando 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
9. Las Palmas At. 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Marino Arona 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa 4B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kordoba 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
2 UCAM Mursija 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
3 El Ehido 2012 2 1 1 0 5 : 2 (+3) 4
4 Lorka 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
5 Linares 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
6 Jeklano Deportivo 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
7 Granada B 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Mursija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Sevilja Atletiko 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
10 Betis B 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kordoba 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 3 : 1 3
2. UCAM Mursija 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. El Ehido 2012 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
4. Lorka 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 1 0
5. Linares 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0
6. Jeklano Deportivo 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 1 0 0 : 0 1
7. Granada B 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Mursija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Sevilja Atletiko 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Betis B 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa 5A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Navalkarnero 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 R. Mahadahonda 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
3 Atletiko Madrid B 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
4 Real Mad. Kastilja 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
5 Atletiko Baleares 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
6 Hetafe B 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
7 Internasional Madrid 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
8 S.S. los Rejes 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
9 Poblense 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
10 Las Rozas 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Navalkarnero 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
2. R. Mahadahonda 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Atletiko Madrid B 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 3 0
4. Real Mad. Kastilja 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Atletiko Baleares 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
6. Hetafe B 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Internasional Madrid 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 0 : 4 0
8. S.S. los Rejes 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Poblense 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Las Rozas 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa 5B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Melilja 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Viljanovense 2 1 1 0 3 : 0 (+3) 4
3 Badahoz 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
4 Talavera 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
5 Sokueljamos 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
6 Ekstremadura 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
7 Merida 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
8 Viljarubia 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
9 Viljarobledo 2 0 1 1 0 : 3 (-3) 1
10 Don Benito 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Melilja 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Viljanovense 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Badahoz 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Talavera 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Sokueljamos 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
6. Ekstremadura 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Merida 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
8. Viljarubia 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Viljarobledo 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 3 0
10. Don Benito 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno