Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evropa, UEFA Europa League - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.10. (Čet) 16:55 AZ Alkmar-Astana 1.41 4.80 7.14 2.25 1.63 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Bešiktaš-Sporting Braga 2.62 3.29 2.69 1.79 2.03 (8)
24.10. (Čet) 16:55 CSKA Moskva-Ferencvaroš 1.55 4.21 5.64 2.12 1.70 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Gent-Volfsburg 2.79 3.50 2.41 2.07 1.75 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Istanbul Bašakšehir-Volfsberger AC 1.90 3.76 3.77 2.26 1.63 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Jang Bojs-Fejenord 1.94 3.83 3.56 2.44 1.53 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Karabah-APOEL 2.20 3.36 3.26 1.75 2.06 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Ludogorec Razgrad-Espanjol 2.27 3.49 3.01 1.96 1.83 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Partizan-Mančester Jun. 3.14 3.32 2.28 1.70 2.12 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Porto-Rendžers 1.46 4.57 6.42 2.13 1.70 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Roma-Borusija MG 2.08 3.66 3.31 2.36 1.58 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Sent Etjen-Oleksandrija 1.45 4.53 6.73 2.15 1.68 (8)
24.10. (Čet) 16:55 Slovan Bratislava-Vulverhempton 4.97 3.87 1.67 1.92 1.88 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Ajntraht Frankfurt-Standard 1.47 4.64 6.03 2.47 1.53 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Arsenal-Vitoria Gimaraeš 1.27 5.84 10.55 2.48 1.51 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Dinamo Kijev-FK Kopenhagen 1.91 3.37 4.24 1.61 2.30 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Hetafe-Bazel 1.87 3.58 4.08 1.86 1.95 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Malme-Lugano 1.61 3.74 5.81 1.63 2.26 (8)
24.10. (Čet) 19:00 PSV Ajndhoven-LASK 1.57 4.35 5.16 2.36 1.58 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Ren-CFR 1907 Kluž 1.86 3.44 4.40 1.66 2.21 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Seltik-Lacio 2.64 3.43 2.58 1.96 1.84 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Sevilja-F91 Didelanž 1.04 15.11 39.65 5.32 1.13 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Sporting Lisabon-Rozenborg 1.50 4.52 5.83 2.13 1.70 (8)
24.10. (Čet) 19:00 Trabzonspor-Krasnodar 2.43 3.55 2.73 2.10 1.72 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sevilja 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Karabah 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
3 F91 Didelanž 2 1 0 1 5 : 7 (-2) 3
4 APOEL 2 0 0 2 3 : 5 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sevilja 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Karabah 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 4 : 1 3
3. F91 Didelanž 1 0 0 1 1 : 4 0 1 1 0 0 4 : 3 3
4. APOEL 1 0 0 1 3 : 4 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 FK Kopenhagen 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
2 Dinamo Kijev 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Malme 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
4 Lugano 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FK Kopenhagen 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Dinamo Kijev 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Malme 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Lugano 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hetafe 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
2 Bazel 2 1 1 0 7 : 2 (+5) 4
3 Trabzonspor 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
4 Krasnodar 2 0 0 2 1 : 7 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hetafe 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Bazel 1 1 0 0 5 : 0 3 1 0 1 0 2 : 2 1
3. Trabzonspor 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Krasnodar 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 2 2 0 0 7 : 3 (+4) 6
2 Sporting Lisabon 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
3 LASK 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Rozenborg 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Sporting Lisabon 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
3. LASK 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Rozenborg 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Seltik 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 CFR 1907 Kluž 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
3 Lacio 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
4 Ren 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Seltik 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. CFR 1907 Kluž 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Lacio 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Ren 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arsenal 2 2 0 0 7 : 0 (+7) 6
2 Standard 2 1 0 1 2 : 4 (-2) 3
3 Ajntraht Frankfurt 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Vitoria Gimaraeš 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arsenal 1 1 0 0 4 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Standard 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 4 0
3. Ajntraht Frankfurt 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Vitoria Gimaraeš 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rendžers 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
2 Jang Bojs 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
3 Fejenord 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
4 Porto 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rendžers 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
2. Jang Bojs 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Fejenord 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Porto 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ludogorec Razgrad 2 2 0 0 8 : 1 (+7) 6
2 Espanjol 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Ferencvaroš 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
4 CSKA Moskva 2 0 0 2 1 : 7 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ludogorec Razgrad 1 1 0 0 5 : 1 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Espanjol 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Ferencvaroš 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. CSKA Moskva 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Volfsburg 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
2 Gent 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
3 Sent Etjen 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
4 Oleksandrija 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Volfsburg 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Gent 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Sent Etjen 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Oleksandrija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 3 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Roma 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
2 Volfsberger AC 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
3 Borusija MG 2 0 1 1 1 : 5 (-4) 1
4 Istanbul Bašakšehir 2 0 1 1 1 : 5 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Roma 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Volfsberger AC 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 4 : 0 3
3. Borusija MG 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Istanbul Bašakšehir 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slovan Bratislava 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 4
2 Sporting Braga 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Vulverhempton 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
4 Bešiktaš 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slovan Bratislava 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Sporting Braga 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Vulverhempton 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Bešiktaš 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Partizan 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Mančester Jun. 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 AZ Alkmar 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
4 Astana 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Partizan 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Mančester Jun. 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. AZ Alkmar 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 2 : 2 1
4. Astana 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0
18+ igrajte odgovorno