Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2020 - Qualifying

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.11. (Čet) 17:00 Turska-Island 2.02 3.50 3.76 1.81 2.00 (1)
14.11. (Čet) 19:45 Albanija-Andora 1.07 13.00 26.00 2.40 1.57 (1)
14.11. (Čet) 19:45 Češka-Kosovo 1.62 4.00 5.45 1.90 1.90 (1)
14.11. (Čet) 19:45 Francuska-Moldavija 1.02 36.00 79.00 5.20 1.16 (1)
14.11. (Čet) 20:45 Engleska-Crna Gora 1.05 15.00 32.00 3.10 1.36 (1)
14.11. (Čet) 20:45 Portugalija-Litvanija 1.05 15.00 32.00 4.20 1.23 (1)
14.11. (Čet) 20:45 Srbija-Luksemburg 1.15 7.80 19.00 2.40 1.57 (1)
15.11. (Pet) 16:00 Danska-Gibraltar 9.40 1.06 (1)
15.11. (Pet) 16:00 Finska-Lihtenštajn 3.10 1.36 (1)
15.11. (Pet) 16:00 Jermenija-Grčka 2.65 3.40 2.67 1.81 2.00 (1)
15.11. (Pet) 16:00 Rumunija-Švedska 3.09 3.40 2.32 1.75 2.10 (1)
15.11. (Pet) 16:00 Švajcarska-Gruzija 1.15 7.50 21.00 2.24 1.65 (1)
15.11. (Pet) 19:45 Norveška-Farska Ostrva 1.08 11.00 29.00 2.60 1.50 (1)
15.11. (Pet) 19:45 Španija-Malta 7.60 1.09 (1)
15.11. (Pet) 20:45 BiH-Italija 2.65 3.40 2.67 2.15 1.70 (1)
16.11. (Sub) 14:00 Kipar-Škotska 3.86 3.30 2.05 1.65 2.24 (1)
16.11. (Sub) 17:00 Azerbejdžan-Vels 5.80 4.20 1.57 1.75 2.10 (1)
16.11. (Sub) 17:00 Rusija-Belgija 3.58 3.60 2.02 2.00 1.81 (1)
16.11. (Sub) 17:00 San Marino-Kazahstan 25.00 11.00 1.11 3.00 1.40 (1)
16.11. (Sub) 17:00 Slovenija-Letonija 1.08 10.00 41.00 2.40 1.57 (1)
16.11. (Sub) 19:45 Austrija-Severna Makedonija 1.50 4.60 6.15 2.40 1.57 (1)
16.11. (Sub) 19:45 Izrael-Poljska 3.48 3.60 2.07 1.90 1.90 (1)
16.11. (Sub) 19:45 Nemačka-Belorusija 1.05 19.00 49.00 3.10 1.36 (1)
16.11. (Sub) 19:45 Severna Irska-Holandija 6.80 4.50 1.47 1.90 1.90 (1)
16.11. (Sub) 20:45 Hrvatska-Slovačka 1.57 4.20 5.70 1.90 1.90 (1)
17.11. (Ned) 15:00 Luksemburg-Portugalija 40.00 10.50 1.08 2.40 1.57 (1)
17.11. (Ned) 15:00 Srbija-Ukrajina 2.22 3.50 3.18 1.90 1.90 (1)
17.11. (Ned) 18:00 Bugarska-Češka 4.24 3.80 1.82 2.00 1.80 (1)
17.11. (Ned) 18:00 Kosovo-Engleska 4.88 3.90 1.70 1.95 1.85 (1)
17.11. (Ned) 20:45 Albanija-Francuska 10.50 5.30 1.31 2.08 1.75 (1)
17.11. (Ned) 20:45 Andora-Turska 28.00 7.30 1.14 2.00 1.81 (1)
17.11. (Ned) 20:45 Moldavija-Island 8.20 4.80 1.39 1.81 2.00 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Gibraltar-Švajcarska 5.00 1.17 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Grčka-Finska 2.52 3.10 2.99 1.60 2.34 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Irska-Danska 3.30 3.20 2.29 1.60 2.34 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Italija-Jermenija 1.21 7.20 12.00 2.80 1.43 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Lihtenštajn-BiH 26.00 10.00 1.10 2.40 1.57 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Malta-Norveška 31.00 12.00 1.07 2.65 1.49 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Španija-Rumunija 1.18 7.20 16.00 2.40 1.57 (1)
18.11. (Pon) 20:45 Švedska-Farska Ostrva 3.10 1.36 (1)
19.11. (Uto) 19:45 San Marino-Rusija 12.50 1.03 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Belgija-Kipar 3.70 1.27 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Holandija-Estonija 4.50 1.20 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Letonija-Austrija 17.00 7.40 1.17 2.40 1.57 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Nemačka-Severna Irska 1.18 7.40 15.00 2.55 1.52 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Poljska-Slovenija 1.51 4.50 6.15 1.90 1.90 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Severna Makedonija-Izrael 2.52 3.50 2.74 1.90 1.90 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Škotska-Kazahstan 1.57 4.10 6.00 1.65 2.24 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Slovačka-Azerbejdžan 1.27 5.70 11.50 2.08 1.75 (1)
19.11. (Uto) 20:45 Vels-Mađarska 1.99 3.40 3.96 1.70 2.15 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 6 5 0 1 26 : 6 (+20) 15
2 Češka 6 4 0 2 11 : 9 (+2) 12
3 Kosovo 6 3 2 1 12 : 10 (+2) 11
4 Bugarska 7 0 3 4 5 : 17 (-12) 3
5 Crna Gora 7 0 3 4 3 : 15 (-12) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 3 3 0 0 14 : 3 9 3 2 0 1 12 : 3 6
2. Češka 3 3 0 0 7 : 2 9 3 1 0 2 4 : 7 3
3. Kosovo 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 7 : 8 4
4. Bugarska 3 0 1 2 3 : 10 1 4 0 2 2 2 : 7 2
5. Crna Gora 4 0 2 2 2 : 9 2 3 0 1 2 1 : 6 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ukrajina 7 6 1 0 15 : 2 (+13) 19
2 Portugalija 6 3 2 1 14 : 6 (+8) 11
3 Srbija 6 3 1 2 12 : 13 (-1) 10
4 Luksemburg 6 1 1 4 5 : 11 (-6) 4
5 Litvanija 7 0 1 6 5 : 19 (-14) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ukrajina 4 4 0 0 10 : 1 12 3 2 1 0 5 : 1 7
2. Portugalija 3 1 2 0 4 : 1 5 3 2 0 1 10 : 5 6
3. Srbija 2 1 0 1 6 : 5 3 4 2 1 1 6 : 8 7
4. Luksemburg 3 1 0 2 4 : 6 3 3 0 1 2 1 : 5 1
5. Litvanija 4 0 1 3 3 : 11 1 3 0 0 3 2 : 8 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka 6 5 0 1 20 : 6 (+14) 15
2 Holandija 6 5 0 1 19 : 7 (+12) 15
3 Severna Irska 6 4 0 2 8 : 7 (+1) 12
4 Belorusija 7 1 1 5 4 : 12 (-8) 4
5 Estonija 7 0 1 6 2 : 21 (-19) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka 2 1 0 1 10 : 4 3 4 4 0 0 10 : 2 12
2. Holandija 3 2 0 1 9 : 4 6 3 3 0 0 10 : 3 9
3. Severna Irska 3 2 0 1 4 : 3 6 3 2 0 1 4 : 4 6
4. Belorusija 4 0 1 3 1 : 5 1 3 1 0 2 3 : 7 3
5. Estonija 4 0 0 4 2 : 11 0 3 0 1 2 0 : 10 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska 6 3 3 0 16 : 5 (+11) 12
2 Irska 7 3 3 1 6 : 4 (+2) 12
3 Švajcarska 6 3 2 1 12 : 5 (+7) 11
4 Gruzija 7 2 2 3 7 : 10 (-3) 8
5 Gibraltar 6 0 0 6 2 : 19 (-17) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska 3 2 1 0 7 : 2 7 3 1 2 0 9 : 3 5
2. Irska 3 2 1 0 4 : 1 7 4 1 2 1 2 : 3 5
3. Švajcarska 3 2 1 0 9 : 3 7 3 1 1 1 3 : 2 4
4. Gruzija 4 1 2 1 3 : 2 5 3 1 0 2 4 : 8 3
5. Gibraltar 3 0 0 3 2 : 10 0 3 0 0 3 0 : 9 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 7 4 2 1 14 : 6 (+8) 14
2 Mađarska 7 4 0 3 8 : 9 (-1) 12
3 Slovačka 6 3 1 2 10 : 8 (+2) 10
4 Vels 6 2 2 2 6 : 6 (0) 8
5 Azerbejdžan 6 0 1 5 5 : 14 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 3 3 0 0 7 : 2 9 4 1 2 1 7 : 4 5
2. Mađarska 4 3 0 1 5 : 3 9 3 1 0 2 3 : 6 3
3. Slovačka 3 1 1 1 3 : 5 4 3 2 0 1 7 : 3 6
4. Vels 3 2 1 0 4 : 2 7 3 0 1 2 2 : 4 1
5. Azerbejdžan 3 0 1 2 3 : 9 1 3 0 0 3 2 : 5 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 8 6 2 0 19 : 5 (+14) 20
2 Švedska 8 4 3 1 18 : 9 (+9) 15
3 Rumunija 8 4 2 2 17 : 8 (+9) 14
4 Norveška 8 2 5 1 13 : 10 (+3) 11
5 Malta 8 1 0 7 2 : 18 (-16) 3
6 Farska Ostrva 8 1 0 7 4 : 23 (-19) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 3 3 0 0 9 : 1 9 5 3 2 0 10 : 4 11
2. Švedska 4 2 2 0 7 : 3 8 4 2 1 1 11 : 6 7
3. Rumunija 4 2 1 1 7 : 4 7 4 2 1 1 10 : 4 7
4. Norveška 4 1 3 0 8 : 6 6 4 1 2 1 5 : 4 5
5. Malta 4 1 0 3 2 : 11 3 4 0 0 4 0 : 7 0
6. Farska Ostrva 5 1 0 4 2 : 13 3 3 0 0 3 2 : 10 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 8 6 1 1 13 : 2 (+11) 19
2 Austrija 8 5 1 2 17 : 7 (+10) 16
3 Slovenija 8 3 2 3 13 : 8 (+5) 11
4 Izrael 8 3 2 3 15 : 15 (0) 11
5 Severna Makedonija 8 3 2 3 10 : 11 (-1) 11
6 Letonija 8 0 0 8 2 : 27 (-25) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 4 3 1 0 8 : 0 10 4 3 0 1 5 : 2 9
2. Austrija 4 3 0 1 10 : 2 9 4 2 1 1 7 : 5 7
3. Slovenija 4 2 1 1 6 : 4 7 4 1 1 2 7 : 4 4
4. Izrael 4 2 2 0 9 : 5 8 4 1 0 3 6 : 10 3
5. Severna Makedonija 4 2 0 2 6 : 7 6 4 1 2 1 4 : 4 5
6. Letonija 4 0 0 4 0 : 13 0 4 0 0 4 2 : 14 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 8 6 1 1 21 : 5 (+16) 19
2 Turska 8 6 1 1 16 : 3 (+13) 19
3 Island 8 5 0 3 12 : 10 (+2) 15
4 Albanija 8 4 0 4 14 : 10 (+4) 12
5 Andora 8 1 0 7 1 : 16 (-15) 3
6 Moldavija 8 1 0 7 2 : 22 (-20) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 4 3 1 0 12 : 2 10 4 3 0 1 9 : 3 9
2. Turska 4 4 0 0 8 : 0 12 4 2 1 1 8 : 3 7
3. Island 5 4 0 1 8 : 2 12 3 1 0 2 4 : 8 3
4. Albanija 3 2 0 1 6 : 4 6 5 2 0 3 8 : 6 6
5. Andora 4 1 0 3 1 : 9 3 4 0 0 4 0 : 7 0
6. Moldavija 4 1 0 3 2 : 12 3 4 0 0 4 0 : 10 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 8 8 0 0 30 : 1 (+29) 24
2 Rusija 8 7 0 1 27 : 4 (+23) 21
3 Kipar 8 3 1 4 13 : 12 (+1) 10
4 Škotska 8 3 0 5 11 : 17 (-6) 9
5 Kazahstan 8 2 1 5 9 : 13 (-4) 7
6 San Marino 8 0 0 8 0 : 43 (-43) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 4 4 0 0 18 : 1 12 4 4 0 0 12 : 0 12
2. Rusija 4 4 0 0 15 : 0 12 4 3 0 1 12 : 4 9
3. Kipar 4 1 1 2 6 : 8 4 4 2 0 2 7 : 4 6
4. Škotska 4 2 0 2 9 : 7 6 4 1 0 3 2 : 10 3
5. Kazahstan 5 2 0 3 8 : 8 6 3 0 1 2 1 : 5 1
6. San Marino 3 0 0 3 0 : 10 0 5 0 0 5 0 : 33 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 8 8 0 0 25 : 3 (+22) 24
2 Finska 8 5 0 3 12 : 8 (+4) 15
3 BiH 8 3 1 4 17 : 14 (+3) 10
4 Jermenija 8 3 1 4 13 : 15 (-2) 10
5 Grčka 8 2 2 4 9 : 13 (-4) 8
6 Lihtenštajn 8 0 2 6 2 : 25 (-23) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 4 4 0 0 12 : 1 12 4 4 0 0 13 : 2 12
2. Finska 4 3 0 1 7 : 2 9 4 2 0 2 5 : 6 6
3. BiH 4 3 1 0 13 : 4 10 4 0 0 4 4 : 10 0
4. Jermenija 4 2 0 2 8 : 7 6 4 1 1 2 5 : 8 4
5. Grčka 4 1 1 2 5 : 8 4 4 1 1 2 4 : 5 4
6. Lihtenštajn 4 0 1 3 1 : 10 1 4 0 1 3 1 : 15 1
18+ igrajte odgovorno