Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2024 - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.06. (Uto) 16:00 Turska-Gruzija 1.75 3.70 5.30 1.82 2.08 (1)
18.06. (Uto) 19:00 Portugalija-Češka 1.50 4.40 7.15 2.12 1.79 (1)
19.06. (Sre) 13:00 Hrvatska-Albanija 1.47 4.40 7.85 1.88 2.00 (1)
19.06. (Sre) 16:00 Nemačka-Mađarska 1.27 6.25 11.70 2.45 1.60 (1)
19.06. (Sre) 19:00 Škotska-Švajcarska 4.60 3.50 1.90 1.79 2.12 (1)
20.06. (Čet) 13:00 Slovenija-Srbija 4.70 3.50 1.87 1.83 2.08 (1)
20.06. (Čet) 16:00 Danska-Engleska 5.65 3.80 1.69 1.73 2.22 (1)
20.06. (Čet) 19:00 Španija-Italija 2.22 3.30 3.60 1.77 2.15 (1)
21.06. (Pet) 13:00 Slovačka-Ukrajina 3.55 3.30 2.15 1.76 2.08 (1)
21.06. (Pet) 16:00 Poljska-Austrija 4.00 3.50 1.95 1.89 1.92 (1)
21.06. (Pet) 19:00 Holandija-Francuska 3.40 3.40 2.15 1.98 1.83 (1)
22.06. (Sub) 13:00 Gruzija-Češka 4.65 3.55 1.81 1.82 2.00 (1)
22.06. (Sub) 16:00 Turska-Portugalija 5.80 4.25 1.56 2.22 1.66 (1)
22.06. (Sub) 19:00 Belgija-Rumunija 1.48 4.33 7.00 2.10 1.74 (1)
23.06. (Ned) 19:00 Škotska-Mađarska 2.85 3.35 2.50 1.91 1.90 (1)
23.06. (Ned) 19:00 Švajcarska-Nemačka 4.65 4.00 1.71 1.97 1.84 (1)
24.06. (Pon) 19:00 Albanija-Španija 12.75 5.60 1.26 2.22 1.67 (1)
24.06. (Pon) 19:00 Hrvatska-Italija 3.40 3.20 2.25 1.78 2.05 (1)
25.06. (Uto) 16:00 Francuska-Poljska 1.43 4.60 7.50 2.12 1.73 (1)
25.06. (Uto) 16:00 Holandija-Austrija 2.22 3.45 3.25 2.04 1.78 (1)
25.06. (Uto) 19:00 Danska-Srbija 2.62 3.20 2.80 1.85 1.96 (1)
25.06. (Uto) 19:00 Engleska-Slovenija 1.30 5.35 10.30 2.08 1.76 (1)
26.06. (Sre) 16:00 Slovačka-Rumunija 2.65 3.15 2.85 1.66 2.22 (1)
26.06. (Sre) 16:00 Ukrajina-Belgija 4.25 3.70 1.84 2.02 1.81 (1)
26.06. (Sre) 19:00 Češka-Turska 2.80 3.35 2.55 1.87 1.94 (1)
26.06. (Sre) 19:00 Gruzija-Portugalija 11.40 5.65 1.27 2.40 1.57 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka 1 1 0 0 5 : 1 (+4) 3
2 Švajcarska 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
3 Mađarska 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
4 Škotska 1 0 0 1 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka 1 1 0 0 5 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Mađarska 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 5 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Italija 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Albanija 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Hrvatska 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Italija 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Albanija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Danska 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Slovenija 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Srbija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Slovenija 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Srbija 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Holandija 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
2 Francuska 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Poljska 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
4 Austrija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Holandija 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Francuska 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Poljska 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Austrija 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rumunija 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Slovačka 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Belgija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Ukrajina 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rumunija 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Belgija 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Češka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Turska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Prve dve ekipe iz svake grupe i 4 trećeplasirane ekipe sa najboljim skorom plasiraće se u završni deo.
Igrano u Dizeldorfu, Nemačka.
Igrano u Frankfurtu, Nemačka.
Igrano u Minhenu, Nemačka.
Igrano u Gelzenkirhenu, Nemačka.
Igrano u Štutgartu, Nemačka.
Igrano u Hamburgu, Nemačka.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno