Ponuda po danu


Po takmičenju

 

UEFA Liga Nacija, UEFA Nations League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.06. (Sre) 16:00 Poljska-Vels 1.81 3.40 4.90 1.68 2.20 (1)
02.06. (Čet) 16:00 Bugarska-Severna Makedonija 2.70 3.05 2.85 1.53 2.55 (1)
02.06. (Čet) 16:00 Estonija-San Marino 1.10 9.50 30.00 2.80 1.44 (1)
02.06. (Čet) 16:00 Gruzija-Gibraltar 1.07 10.70 39.00 2.95 1.40 (1)
02.06. (Čet) 16:00 Kipar-Kosovo 3.30 3.15 2.30 1.64 2.22 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Češka-Švajcarska 3.05 3.15 2.47 1.70 2.15 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Izrael-Island 1.97 3.30 4.15 1.68 2.20 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Severna Irska-Grčka 2.90 3.00 2.70 1.51 2.60 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Slovenija-Švedska 3.25 3.15 2.35 1.64 2.28 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Španija-Portugalija 2.35 3.15 3.25 1.70 2.15 (1)
02.06. (Čet) 18:45 Srbija-Norveška 2.30 3.15 3.35 1.66 2.25 (1)
03.06. (Pet) 14:00 Kazahstan-Azerbejdžan 2.75 3.05 2.80 1.53 2.55 (1)
03.06. (Pet) 16:00 Letonija-Andora 1.51 3.85 7.80 1.63 2.30 (1)
03.06. (Pet) 18:45 Belgija-Holandija 2.28 3.40 3.15 1.92 1.89 (1)
03.06. (Pet) 18:45 Belorusija-Slovačka 5.65 3.55 1.69 1.67 2.22 (1)
03.06. (Pet) 18:45 Francuska-Danska 1.72 3.55 5.30 1.74 2.10 (1)
03.06. (Pet) 18:45 Hrvatska-Austrija 2.15 3.25 3.65 1.69 2.18 (1)
03.06. (Pet) 18:45 Lihtenštajn-Moldavija 5.25 3.50 1.75 1.66 2.22 (1)
04.06. (Sub) 13:00 Jermenija-Irska 3.70 3.25 2.12 1.66 2.25 (1)
04.06. (Sub) 16:00 Finska-BiH 2.70 3.25 2.70 1.70 2.15 (1)
04.06. (Sub) 16:00 Litvanija-Luksemburg 3.15 3.05 2.50 1.53 2.50 (1)
04.06. (Sub) 16:00 Mađarska-Engleska 8.05 4.15 1.46 1.81 2.02 (1)
04.06. (Sub) 18:45 Crna Gora-Rumunija 3.20 3.00 2.47 1.52 2.55 (1)
04.06. (Sub) 18:45 Italija-Nemačka 2.60 3.30 2.75 1.91 1.90 (1)
04.06. (Sub) 18:45 Turska-Farska Ostrva 1.08 10.30 34.00 3.05 1.37 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Liga A - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Austrija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Danska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Francuska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Austrija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Francuska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Češka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Španija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Španija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Nemačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Italija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Nemačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Italija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga A - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Holandija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Poljska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Vels 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Holandija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Poljska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Vels 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Škotska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Albanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Island 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Izrael 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Rusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Albanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Island 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Izrael 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Rusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 BiH 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Finska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BiH 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Finska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga B - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Norveška 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Srbija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Švedska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Norveška 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Srbija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Švedska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Turska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Turska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kipar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Grčka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Severna Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kipar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Grčka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Severna Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Belorusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Belorusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga C - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga D - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Letonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Letonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Liga D - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Estonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Malta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 San Marino 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Estonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Malta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. San Marino 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno