Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, VBET Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.10. (Sub) 11:00 Mariupolj-Dinamo Kijev 15.25 6.35 1.15 2.50 1.47 (1)
30.10. (Sub) 14:00 Šahtjor-Desna 1.28 4.95 9.45 2.20 1.60 (1)
30.10. (Sub) 16:30 Ingulec Petrove-Veres 2.30 2.95 3.15 1.59 2.20 (1)
31.10. (Ned) 12:00 Kolos Kovalivka-Ljvov 1.96 3.15 3.80 1.68 2.05 (1)
31.10. (Ned) 15:00 Ruh Ljvov-Oleksandrija 3.15 2.95 2.30 1.57 2.25 (1)
31.10. (Ned) 17:30 Metalist 1925 Harkov-Zarja 3.90 3.40 1.85 1.93 1.78 (1)
01.11. (Pon) 15:00 Dnjepar-1-Minai 1.44 4.15 6.47 2.15 1.62 (1)
01.11. (Pon) 17:30 Vorskla-Černomorec Odesa 1.52 3.85 5.75 1.99 1.73 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Kijev 12 10 2 0 31 : 3 (+28) 32
2 Šahtjor 12 9 2 1 31 : 6 (+25) 29
3 Vorskla 12 7 3 2 21 : 10 (+11) 24
4 Zarja 12 7 2 3 24 : 15 (+9) 23
5 Dnjepar-1 12 7 1 4 16 : 14 (+2) 22
6 Oleksandrija 12 5 4 3 12 : 10 (+2) 19
7 Metalist 1925 Harkov 12 6 1 5 15 : 14 (+1) 19
8 Veres 12 5 3 4 12 : 12 (0) 18
9 Desna 12 5 3 4 14 : 17 (-3) 18
10 Ruh Ljvov 11 3 3 5 10 : 14 (-4) 12
11 Kolos Kovalivka 11 3 2 6 7 : 17 (-10) 11
12 Minai 11 1 5 5 8 : 14 (-6) 8
13 Ingulec Petrove 11 2 2 7 9 : 22 (-13) 8
14 Ljvov 12 1 4 7 8 : 20 (-12) 7
15 Černomorec Odesa 12 1 4 7 12 : 26 (-14) 7
16 Mariupolj 12 1 1 10 13 : 29 (-16) 4
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Kijev 7 6 1 0 20 : 0 19 5 4 1 0 11 : 3 13
2. Šahtjor 6 5 0 1 17 : 5 15 6 4 2 0 14 : 1 14
3. Vorskla 8 5 2 1 17 : 7 17 4 2 1 1 4 : 3 7
4. Zarja 7 4 1 2 9 : 4 13 5 3 1 1 15 : 11 10
5. Dnjepar-1 5 4 0 1 7 : 5 12 7 3 1 3 9 : 9 10
6. Oleksandrija 3 2 0 1 4 : 3 6 9 3 4 2 8 : 7 13
7. Metalist 1925 Harkov 6 4 0 2 11 : 7 12 6 2 1 3 4 : 7 7
8. Veres 6 3 3 0 5 : 1 12 6 2 0 4 7 : 11 6
9. Desna 7 4 1 2 10 : 8 13 5 1 2 2 4 : 9 5
10. Ruh Ljvov 5 2 2 1 6 : 6 8 6 1 1 4 4 : 8 4
11. Kolos Kovalivka 6 2 1 3 5 : 7 7 5 1 1 3 2 : 10 4
12. Minai 5 1 3 1 5 : 5 6 6 0 2 4 3 : 9 2
13. Ingulec Petrove 4 1 1 2 5 : 8 4 7 1 1 5 4 : 14 4
14. Ljvov 7 0 3 4 4 : 12 3 5 1 1 3 4 : 8 4
15. Černomorec Odesa 6 0 3 3 4 : 11 3 6 1 1 4 8 : 15 4
16. Mariupolj 6 0 0 6 7 : 18 0 6 1 1 4 6 : 11 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno