Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Ukrajina, VBET Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.04. (Sub) 10:00 Metalist-Kolos Kovalivka 3.35 2.95 2.20 1.59 2.22 (1)
01.04. (Sub) 10:00 Minai-Ingulec Petrove 2.90 2.90 2.47 1.57 2.25 (1)
01.04. (Sub) 11:00 Veres-Krivbas 3.25 3.00 2.22 1.63 2.15 (1)
01.04. (Sub) 12:00 Oleksandrija-Vorskla 2.07 3.25 3.35 1.86 1.84 (1)
02.04. (Ned) 12:00 Zarja-Ruh Ljvov 1.49 3.95 6.10 2.00 1.72 (1)
08.04. (Sub) 13:00 Kolos Kovalivka-Metalist 1925 Harkov 2.28 2.95 3.25 1.54 2.32 (1)
08.04. (Sub) 13:00 Ruh Ljvov-Veres 2.35 2.95 3.05 1.57 2.25 (1)
08.04. (Sub) 14:00 Dinamo Kijev-Minai 1.16 6.20 15.25 2.38 1.51 (1)
08.04. (Sub) 14:00 Dnjepar-1-Ljvov 1.21 5.25 13.00 2.12 1.64 (1)
08.04. (Sub) 14:00 Oleksandrija-Černomorec Odesa 1.68 3.50 4.80 1.84 1.86 (1)
08.04. (Sub) 14:00 Šahtjor-Metalist 1.15 6.30 16.25 2.35 1.52 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Šahtjor 17 13 3 1 45 : 12 (+33) 42
2 Dnjepar-1 17 12 3 2 34 : 13 (+21) 39
3 Zarja 18 11 4 3 39 : 25 (+14) 37
4 Dinamo Kijev 18 10 3 5 25 : 16 (+9) 33
5 Oleksandrija 17 7 7 3 29 : 25 (+4) 28
6 Kolos Kovalivka 18 6 5 7 15 : 20 (-5) 23
7 Krivbas 18 6 4 8 14 : 21 (-7) 22
8 Metalist 1925 Harkov 18 4 9 5 17 : 28 (-11) 21
9 Vorskla 18 5 5 8 22 : 25 (-3) 20
10 Ingulec Petrove 17 5 4 8 17 : 21 (-4) 19
11 Veres 18 5 3 10 20 : 26 (-6) 18
12 Černomorec Odesa 18 4 6 8 16 : 23 (-7) 18
13 Minai 18 4 6 8 13 : 21 (-8) 18
14 Ruh Ljvov 17 4 5 8 19 : 26 (-7) 17
15 Metalist 18 4 5 9 17 : 27 (-10) 17
16 Ljvov 17 3 4 10 13 : 26 (-13) 13
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Šahtjor 10 7 3 0 21 : 8 24 7 6 0 1 24 : 4 18
2. Dnjepar-1 8 6 1 1 16 : 5 19 9 6 2 1 18 : 8 20
3. Zarja 8 5 3 0 21 : 12 18 10 6 1 3 18 : 13 19
4. Dinamo Kijev 11 5 3 3 14 : 9 18 7 5 0 2 11 : 7 15
5. Oleksandrija 9 5 3 1 20 : 13 18 8 2 4 2 9 : 12 10
6. Kolos Kovalivka 9 4 2 3 9 : 7 14 9 2 3 4 6 : 13 9
7. Krivbas 9 4 2 3 6 : 8 14 9 2 2 5 8 : 13 8
8. Metalist 1925 Harkov 9 3 2 4 10 : 20 11 9 1 7 1 7 : 8 10
9. Vorskla 9 3 3 3 9 : 8 12 9 2 2 5 13 : 17 8
10. Ingulec Petrove 9 4 0 5 9 : 10 12 8 1 4 3 8 : 11 7
11. Veres 8 0 2 6 6 : 14 2 10 5 1 4 14 : 12 16
12. Černomorec Odesa 9 1 3 5 5 : 13 6 9 3 3 3 11 : 10 12
13. Minai 8 1 3 4 5 : 10 6 10 3 3 4 8 : 11 12
14. Ruh Ljvov 9 2 3 4 12 : 13 9 8 2 2 4 7 : 13 8
15. Metalist 8 1 3 4 6 : 13 6 10 3 2 5 11 : 14 11
16. Ljvov 8 2 2 4 9 : 14 8 9 1 2 6 4 : 12 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno