POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(39)
Engleska
(130)
Nemačka
(70)
Italija
(61)
Francuska
(41)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(36)
Australija
(11)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Brazil
(29)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(16)
Crna Gora
(4)
Danska
(17)
Egipat
(7)
Ekvador
(3)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(25)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(6)
Holandija
(27)
Honduras
(5)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Indonezija
(4)
Irak
(1)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(23)
Južna Afrika
(11)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(14)
Kanada
(3)
Katar
(6)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(10)
Kipar
(5)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(2)
Malta
(3)
Maroko
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(23)
Portugalija
(20)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(24)
Rusija
(28)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(4)
Sev. Makedonija
(1)
Severna Irska
(9)
Škotska
(23)
Slovačka
(10)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(53)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Vels
(6)
Venecuela
(4)
Zambija
(2)
Serije
1X2:
Pobede
Nerešeni
Porazi
Bez pobede
Bez nerešenog
Bez poraza
Golovi:
0-1
0-2
2-3
3+
4-6
4+
5+
7+
Br.
Tim
Takmičenje
Serija
1.
Al Džazira
UAE 1
7
2.
Breknel Taun
Engleska 7 (Jug)
5
3.
Lamia
Grčka 1 - 2.deo
5
4.
Nort Distrikt
Hong Kong 1
5
5.
Zalaegeršeg
Mađarska 1
5
6.
Al Arabi Al Saudi
Saudijska Arabija 2
4
7.
Dornbirner Sportverajn
Austrija 3 Zapad
4
8.
Flora II
Estonija 2
4
9.
Kouv Rendžers
Škotska 3
4
10.
Krakovija
Poljska 1
4
11.
Morpet Taun
Engleska 7 (Sever)
4
12.
Portland Timbers
SAD 1
4
13.
Sporting Kanzas Siti
SAD 1
4
14.
Talina Kalev II
Estonija 2
4
15.
Turkguču Minhen
Nemačka 4 (Bajern)
4
16.
Ajman Klub
UAE 1
3
17.
Al Horija
Sirija 1
3
18.
Al Safa
Saudijska Arabija 2
3
19.
Alga Biškek
Kirgistan 1
3
20.
Algarna
Švedska 4 Norland
3
21.
AZ Alkmar
Holandija 1
3
22.
Banjik Ostrava
Češka 1 - 1.deo
3
23.
Čeonan Siti
Južna Koreja 2
3
24.
CSKA Moskva
Rusija 1
3
25.
Deportivo Toluka
Meksiko 1 (Klausura)
3
26.
Dizel Sport
Belgija 3
3
27.
FK Santa Koloma
Andora 1
3
28.
FK Talin
Estonija 2
3
29.
Friska Viljor
Švedska 3 (Sever)
3
30.
Grebeštad
Švedska 4 S.Getaland
3
31.
Havelse
Nemačka 4 (Sever)
3
32.
Herta
Nemačka 2
3
33.
Heštag Junajted
Engleska 7 (Istok)
3
34.
Hitarps
Švedska 4 Z.Getaland
3
35.
IFK Eskilstuna
Švedska 4 J.Sveland
3
36.
IFK Skevde
Švedska 4 S.Getaland
3
37.
Independiente La Čorera
Panama 1 (Apertura)
3
38.
Jong Almere Siti
Holandija 3
3
39.
Larisa
Grčka 2 - 2.deo
3
40.
LKS Lođ
Poljska 1
3
41.
Luksta
Švedska 4 Norland
3
42.
Mančester Siti
Engleska 1
3
43.
Mehelen
Belgija 1 Plej of
3
44.
Mohamedan Daka
Bangladeš 1
3
45.
Nansi Loren
Francuska 3
3
46.
Niger Tornados
Nigerija 1
3
47.
Notingem Forest
Engleska 1
3
48.
Obervart
Austrija 3 Istok
3
49.
PAOK
Grčka 1 - 2.deo
3
50.
Plimut Parkvej
Engleska 7 (Jug)
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno