Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 4
1860 Minhen - Bajrojt
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 16:30 | Aubštat-Ilertisen | 2.95 | 3.35 | 2.12 | 2.05 | 1.66 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | 1860 Minhen-Bajrojt | 1.48 | 4.30 | 4.95 | 2.65 | 1.41 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Ajhštat-DJK Vilcing | 2.18 | 3.45 | 2.80 | 2.18 | 1.60 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Buhbach-Augsburg II | 1.69 | 4.05 | 3.70 | 2.95 | 1.34 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Eltersdorf-Vak. Burghauzen | 2.50 | 3.80 | 2.22 | 2.95 | 1.34 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Grojter Firt II-Memingen | 2.75 | 3.20 | 2.32 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Švajnfurt 05-Ansbah | 2.32 | 3.50 | 2.55 | 2.25 | 1.55 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Unterhahing-TSV 1882 Landsberg | 1.30 | 5.30 | 6.70 | 3.25 | 1.28 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 17:00 | Atlas Delmenhorst-Bremer SV | 1.65 | 4.10 | 3.90 | 2.88 | 1.35 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 17:30 | Vejče Flensburg 08-Drohtersen/Asel | 2.05 | 3.80 | 2.80 | 2.90 | 1.35 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Hanover 96 II-Šeningen | 1.85 | 3.90 | 3.20 | 2.75 | 1.38 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Libek-Sent Pauli 1910 II | 2.03 | 3.75 | 2.85 | 2.75 | 1.38 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:00 | SSV Jedeloh-Verder II | 2.10 | 3.75 | 2.75 | 2.80 | 1.36 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Kikers Emden-Feniks Libek | 3.70 | 4.15 | 1.66 | 3.25 | 1.29 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:00 | Ajntraht Norderštet 03-Eimsbuteler TV | 2.75 | 3.75 | 2.10 | 2.80 | 1.36 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:00 | Hamburger SV II-VfL Oldenburg | 3.70 | 4.05 | 1.69 | 2.95 | 1.33 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:00 | Hanoveršer-SV Todesfelde | 1.76 | 4.05 | 3.40 | 3.15 | 1.30 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
1860 Minhen
Bajrojt
(Oberfranken Bajrojt)
- Tim Bajrojt je poslednjih 8 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Nemačka 4.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Bajrojt je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 4.
Sever
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejče Flensburg 08 | 13 | 10 | 1 | 2 | 40 | : | 14 | (+26) | 31 |
| 2 | Drohtersen/Asel | 13 | 9 | 1 | 3 | 43 | : | 18 | (+25) | 28 |
| 3 | Hanover 96 II | 13 | 8 | 3 | 2 | 28 | : | 16 | (+12) | 27 |
| 4 | Feniks Libek | 12 | 8 | 2 | 2 | 34 | : | 10 | (+24) | 26 |
| 5 | VfL Oldenburg | 12 | 8 | 1 | 3 | 37 | : | 17 | (+20) | 25 |
| 6 | Šeningen | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | : | 20 | (0) | 24 |
| 7 | Kikers Emden | 13 | 5 | 3 | 5 | 32 | : | 36 | (-4) | 18 |
| 8 | Atlas Delmenhorst | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | : | 20 | (-3) | 16 |
| 9 | Hanoveršer | 13 | 4 | 4 | 5 | 21 | : | 29 | (-8) | 16 |
| 10 | Libek | 13 | 3 | 6 | 4 | 16 | : | 22 | (-6) | 15 |
| 11 | Eimsbuteler TV | 13 | 4 | 2 | 7 | 21 | : | 35 | (-14) | 14 |
| 12 | Ajntraht Norderštet 03 | 12 | 3 | 4 | 5 | 24 | : | 31 | (-7) | 13 |
| 13 | Hamburger SV II | 12 | 4 | 1 | 7 | 18 | : | 26 | (-8) | 13 |
| 14 | Verder II | 12 | 3 | 3 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 12 |
| 15 | SV Todesfelde | 13 | 3 | 2 | 8 | 21 | : | 42 | (-21) | 11 |
| 16 | Sent Pauli 1910 II | 12 | 3 | 1 | 8 | 23 | : | 25 | (-2) | 10 |
| 17 | SSV Jedeloh | 13 | 3 | 1 | 9 | 19 | : | 34 | (-15) | 10 |
| 18 | Bremer SV | 12 | 2 | 2 | 8 | 9 | : | 24 | (-15) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vejče Flensburg 08 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | : | 8 | 15 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 | : | 6 | 16 | |
| 2. | Drohtersen/Asel | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 | : | 9 | 15 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | : | 9 | 13 | |
| 3. | Hanover 96 II | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 8 | 13 | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | 14 | |
| 4. | Feniks Libek | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | : | 1 | 12 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | : | 9 | 14 | |
| 5. | VfL Oldenburg | 6 | 5 | 0 | 1 | 23 | : | 11 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 6 | 10 | |
| 6. | Šeningen | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 10 | 14 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 7. | Kikers Emden | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | : | 27 | 8 | |
| 8. | Atlas Delmenhorst | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 9 | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 11 | 8 | |
| 9. | Hanoveršer | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 17 | 7 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 12 | 9 | |
| 10. | Libek | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | : | 12 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | 5 | |
| 11. | Eimsbuteler TV | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 22 | 8 | |
| 12. | Ajntraht Norderštet 03 | 6 | 1 | 3 | 2 | 15 | : | 17 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Hamburger SV II | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 16 | 1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | : | 10 | 12 | |
| 14. | Verder II | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | : | 9 | 10 | |
| 15. | SV Todesfelde | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | : | 17 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | : | 25 | 4 | |
| 16. | Sent Pauli 1910 II | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | : | 10 | 7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | : | 15 | 3 | |
| 17. | SSV Jedeloh | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 13 | 7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | : | 21 | 3 | |
| 18. | Bremer SV | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | : | 19 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 6 | |
Severoistok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kemnicer | 12 | 9 | 2 | 1 | 28 | : | 6 | (+22) | 29 |
| 2 | Rot Vajs Erfurt | 12 | 8 | 3 | 1 | 37 | : | 14 | (+23) | 27 |
| 3 | Halešer | 12 | 7 | 4 | 1 | 19 | : | 9 | (+10) | 25 |
| 4 | Dinamo Berlin | 12 | 7 | 3 | 2 | 21 | : | 12 | (+9) | 24 |
| 5 | Karl Cajs Jena | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | : | 11 | (+10) | 22 |
| 6 | Grajfsvalder | 12 | 6 | 4 | 2 | 24 | : | 16 | (+8) | 22 |
| 7 | VSG Altglieničke | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 21 |
| 8 | Erzgebirge Aue | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 21 |
| 9 | Cvikau | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | : | 17 | (-2) | 18 |
| 10 | Lokomotiva Lajpcig | 12 | 4 | 4 | 4 | 23 | : | 23 | (0) | 16 |
| 11 | Babelsberg 03 | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 13 |
| 12 | Magdeburg II | 12 | 4 | 1 | 7 | 21 | : | 25 | (-4) | 13 |
| 13 | BFC Projsen | 12 | 2 | 5 | 5 | 15 | : | 18 | (-3) | 11 |
| 14 | Herta II | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | : | 22 | (-12) | 10 |
| 15 | BSG Hemi Lajpcig | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | : | 20 | (-7) | 9 |
| 16 | RSV Ajntraht 1949 | 12 | 1 | 3 | 8 | 13 | : | 30 | (-17) | 6 |
| 17 | FSV 63 Lukenvalde | 12 | 2 | 0 | 10 | 12 | : | 29 | (-17) | 6 |
| 18 | Tasmanija Berlin | 12 | 1 | 2 | 9 | 13 | : | 38 | (-25) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kemnicer | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 5 | 13 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 1 | 16 | |
| 2. | Rot Vajs Erfurt | 6 | 4 | 2 | 0 | 22 | : | 5 | 14 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 9 | 13 | |
| 3. | Halešer | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 14 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 6 | 11 | |
| 4. | Dinamo Berlin | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | 16 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | 8 | |
| 5. | Karl Cajs Jena | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | : | 7 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 10 | |
| 6. | Grajfsvalder | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 10 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 6 | 11 | |
| 7. | VSG Altglieničke | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 11 | |
| 8. | Erzgebirge Aue | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 9 | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 10 | |
| 9. | Cvikau | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 9 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | 9 | |
| 10. | Lokomotiva Lajpcig | 6 | 0 | 2 | 4 | 10 | : | 15 | 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | : | 8 | 14 | |
| 11. | Babelsberg 03 | 6 | 0 | 4 | 2 | 6 | : | 9 | 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | 9 | |
| 12. | Magdeburg II | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 6 | 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | : | 19 | 4 | |
| 13. | BFC Projsen | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | : | 7 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 14. | Herta II | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 14 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 8 | |
| 15. | BSG Hemi Lajpcig | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 12 | 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 8 | 8 | |
| 16. | RSV Ajntraht 1949 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 13 | 4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 17 | 2 | |
| 17. | FSV 63 Lukenvalde | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | : | 18 | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | 6 | |
| 18. | Tasmanija Berlin | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | : | 17 | 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 21 | 4 | |
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RV Oberhauzen | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | : | 10 | (+21) | 31 |
| 2 | Borusija D. II | 12 | 8 | 4 | 0 | 26 | : | 13 | (+13) | 28 |
| 3 | Borusija MG II | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 | : | 14 | (+13) | 23 |
| 4 | Gitersloh 2000 | 12 | 7 | 2 | 3 | 26 | : | 18 | (+8) | 23 |
| 5 | Sportf. Zigen | 12 | 5 | 4 | 3 | 24 | : | 18 | (+6) | 19 |
| 6 | Boner SK | 12 | 4 | 6 | 2 | 26 | : | 22 | (+4) | 18 |
| 7 | Šalke 04 II | 11 | 6 | 0 | 5 | 25 | : | 21 | (+4) | 18 |
| 8 | Vestfalija Rajnern | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | : | 23 | (-3) | 17 |
| 9 | Bergiš Gladbah 09 | 12 | 5 | 1 | 6 | 20 | : | 27 | (-7) | 16 |
| 10 | VfB 03 Hilden | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | : | 23 | (-6) | 15 |
| 11 | Keln II | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | : | 20 | (0) | 14 |
| 12 | Bohum II | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 | : | 25 | (-5) | 14 |
| 13 | Boholt | 12 | 3 | 4 | 5 | 25 | : | 29 | (-4) | 13 |
| 14 | Paderborn 07 II | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | : | 23 | (-4) | 13 |
| 15 | Vatenšajd 09 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | : | 23 | (-5) | 12 |
| 16 | Rodinghauzen | 12 | 2 | 3 | 7 | 20 | : | 26 | (-6) | 9 |
| 17 | Videnbrik 2000 | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 | : | 31 | (-15) | 8 |
| 18 | Sportfrojnde Lote | 12 | 1 | 3 | 8 | 8 | : | 22 | (-14) | 6 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | RV Oberhauzen | 8 | 6 | 1 | 1 | 20 | : | 8 | 19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | 12 | |
| 2. | Borusija D. II | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 9 | 16 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 4 | 12 | |
| 3. | Borusija MG II | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 7 | 7 | 7 | 5 | 1 | 1 | 17 | : | 7 | 16 | |
| 4. | Gitersloh 2000 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 12 | 9 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | : | 6 | 14 | |
| 5. | Sportf. Zigen | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | : | 10 | 7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | : | 8 | 12 | |
| 6. | Boner SK | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 11 | 11 | 6 | 1 | 4 | 1 | 13 | : | 11 | 7 | |
| 7. | Šalke 04 II | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 7 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | : | 14 | 9 | |
| 8. | Vestfalija Rajnern | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 10 | 11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | : | 13 | 6 | |
| 9. | Bergiš Gladbah 09 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 15 | 7 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | : | 12 | 9 | |
| 10. | VfB 03 Hilden | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 12 | 8 | |
| 11. | Keln II | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 7 | 7 | |
| 12. | Bohum II | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 15 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | |
| 13. | Boholt | 6 | 1 | 2 | 3 | 14 | : | 17 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | 8 | |
| 14. | Paderborn 07 II | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | : | 11 | 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 12 | 8 | |
| 15. | Vatenšajd 09 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 6 | 11 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | : | 17 | 1 | |
| 16. | Rodinghauzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 11 | : | 17 | 1 | |
| 17. | Videnbrik 2000 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 16 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | : | 15 | 4 | |
| 18. | Sportfrojnde Lote | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | : | 12 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 10 | 3 | |
Jugozapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SGV Hajlbron-Frajberg | 11 | 6 | 5 | 0 | 28 | : | 12 | (+16) | 23 |
| 2 | Alen | 11 | 6 | 3 | 2 | 20 | : | 11 | (+9) | 21 |
| 3 | Ofenbaher Kikers | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | : | 15 | (+7) | 20 |
| 4 | Štutgarter Kikers | 11 | 6 | 2 | 3 | 19 | : | 15 | (+4) | 20 |
| 5 | Manhajm | 10 | 4 | 5 | 1 | 16 | : | 9 | (+7) | 17 |
| 6 | Frajburg II | 10 | 4 | 4 | 2 | 19 | : | 13 | (+6) | 16 |
| 7 | Štajnbah | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | : | 15 | (+4) | 16 |
| 8 | Homburg | 11 | 4 | 4 | 3 | 15 | : | 15 | (0) | 16 |
| 9 | Sandhauzen | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | : | 21 | (-2) | 16 |
| 10 | Ajntraht Trir | 11 | 5 | 1 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 16 |
| 11 | Hesen Kasel | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | : | 21 | (-1) | 14 |
| 12 | Frankfurt 1899 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | : | 16 | (-1) | 12 |
| 13 | Ajnt. Frankfurt II | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | : | 13 | (-2) | 10 |
| 14 | Astorija Valdorf | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | : | 19 | (-3) | 10 |
| 15 | Majnc 05 II | 11 | 3 | 1 | 7 | 11 | : | 22 | (-11) | 10 |
| 16 | Kajzerslautern II | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 21 | (-12) | 9 |
| 17 | Ulm 1846 | 11 | 1 | 5 | 5 | 14 | : | 21 | (-7) | 8 |
| 18 | Barokštad | 11 | 1 | 3 | 7 | 14 | : | 24 | (-10) | 6 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | SGV Hajlbron-Frajberg | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | : | 7 | 12 | |
| 2. | Alen | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 11 | |
| 3. | Ofenbaher Kikers | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 9 | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 7 | |
| 4. | Štutgarter Kikers | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 5. | Manhajm | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 4 | 9 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 6. | Frajburg II | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | : | 8 | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 5 | 9 | |
| 7. | Štajnbah | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 13 | 6 | 0 | 3 | 3 | 9 | : | 12 | 3 | |
| 8. | Homburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 8 | |
| 9. | Sandhauzen | 5 | 0 | 4 | 1 | 6 | : | 8 | 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 13 | 12 | |
| 10. | Ajntraht Trir | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 12 | |
| 11. | Hesen Kasel | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 13 | 4 | |
| 12. | Frankfurt 1899 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 7 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 13. | Ajnt. Frankfurt II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 14. | Astorija Valdorf | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 4 | |
| 15. | Majnc 05 II | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 9 | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 13 | 7 | |
| 16. | Kajzerslautern II | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 11 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 10 | 5 | |
| 17. | Ulm 1846 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 11 | 5 | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 18. | Barokštad | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | : | 13 | 1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 11 | 5 | |
Bajern
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buhbach | 13 | 8 | 4 | 1 | 26 | : | 12 | (+14) | 28 |
| 2 | Memingen | 13 | 8 | 3 | 2 | 15 | : | 7 | (+8) | 27 |
| 3 | 1860 Minhen | 12 | 5 | 6 | 1 | 25 | : | 14 | (+11) | 21 |
| 4 | Unterhahing | 12 | 5 | 6 | 1 | 16 | : | 11 | (+5) | 21 |
| 5 | Ajhštat | 13 | 6 | 3 | 4 | 15 | : | 16 | (-1) | 21 |
| 6 | Bajrojt | 13 | 6 | 1 | 6 | 25 | : | 18 | (+7) | 19 |
| 7 | Ilertisen | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | : | 16 | (+5) | 19 |
| 8 | Vak. Burghauzen | 13 | 5 | 3 | 5 | 30 | : | 23 | (+7) | 18 |
| 9 | DJK Vilcing | 12 | 4 | 5 | 3 | 19 | : | 19 | (0) | 17 |
| 10 | Nirnberg II | 12 | 5 | 1 | 6 | 22 | : | 17 | (+5) | 16 |
| 11 | Bajern Minhen II | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | : | 13 | (+2) | 16 |
| 12 | Eltersdorf | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 16 |
| 13 | Augsburg II | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | : | 26 | (-8) | 15 |
| 14 | Švajnfurt 05 | 12 | 3 | 4 | 5 | 17 | : | 25 | (-8) | 13 |
| 15 | Grojter Firt II | 12 | 3 | 3 | 6 | 18 | : | 21 | (-3) | 12 |
| 16 | Švaben Augsburg | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | : | 26 | (-12) | 12 |
| 17 | Ansbah | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | : | 26 | (-16) | 10 |
| 18 | Aubštat | 12 | 2 | 3 | 7 | 16 | : | 22 | (-6) | 9 |
| 19 | TSV 1882 Landsberg | 12 | 1 | 5 | 6 | 12 | : | 23 | (-11) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Buhbach | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 13 | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | : | 6 | 15 | |
| 2. | Memingen | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | : | 5 | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 10 | : | 2 | 18 | |
| 3. | 1860 Minhen | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 3 | 11 | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | : | 11 | 10 | |
| 4. | Unterhahing | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 4 | 10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 11 | |
| 5. | Ajhštat | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | : | 5 | 15 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | : | 11 | 6 | |
| 6. | Bajrojt | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 7 | 9 | |
| 7. | Ilertisen | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | 9 | |
| 8. | Vak. Burghauzen | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | : | 15 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 8 | 8 | |
| 9. | DJK Vilcing | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 7 | |
| 10. | Nirnberg II | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | : | 7 | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 11. | Bajern Minhen II | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 12. | Eltersdorf | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 7 | 9 | |
| 13. | Augsburg II | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 9 | 10 | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | : | 17 | 5 | |
| 14. | Švajnfurt 05 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 9 | 8 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 16 | 5 | |
| 15. | Grojter Firt II | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 12 | : | 16 | 4 | |
| 16. | Švaben Augsburg | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 10 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 16 | 6 | |
| 17. | Ansbah | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 12 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 4 | |
| 18. | Aubštat | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | : | 12 | 7 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 10 | 2 | |
| 19. | TSV 1882 Landsberg | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 13 | 5 | |
1860 Minhen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Ilertisen | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Ansbah | 4:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Vak. Burghauzen | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Nirnberg II | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Grojter Firt II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Švaben Augsburg | 3:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | DJK Vilcing | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | TSV 1882 Landsberg | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Holštajn Kil | 0:2 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | Aubštat | 3:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 |
Bajrojt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Švaben Augsburg | 3:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | TSV 1882 Landsberg | 5:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Eltersdorf | 4:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Unterhahing | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Aubštat | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Ansbah | 0:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Vak. Burghauzen | 2:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Buhbach | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Ilertisen | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Švajnfurt 05 | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2023 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2022/2023 | |||
| 29.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2022/2023 | |||
| 12.05.2018 | 4:1 | 3+ | Nemačka 4 b | 2017/2018 | |||
| 31.10.2017 | 3:0 | 3+ | Nemačka 4 b | 2017/2018 |
| 1860 Minhen | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | (+7) | 11 | 2,25 | 0,50 | 2,75 | 2 | 2 | 50:50 |
| Domaćin | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | (+5) | 5 | 2,50 | 0,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | (+2) | 6 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari