Portugalija, Portugalija 3 C

Agueda - Marinense

Agueda

Marinense



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Prajense 10 6 3 1 19 : 8 (+11) 21
2 Beira Mar 10 5 4 1 16 : 9 (+7) 19
3 Sertanense 10 4 4 2 10 : 8 (+2) 16
4 Kaldas 10 4 4 2 13 : 7 (+6) 16
5 Agueda 10 4 4 2 13 : 11 (+2) 16
6 Fatima 10 4 4 2 11 : 10 (+1) 16
7 Torense 10 4 3 3 11 : 9 (+2) 15
8 Anadia 10 3 5 2 10 : 9 (+1) 14
9 Uniao Leiria 10 3 4 3 13 : 8 (+5) 13
10 Marinense 10 4 1 5 20 : 19 (+1) 13
11 Oleiroš 9 2 6 1 7 : 4 (+3) 12
12 Benfica Kastelo Br. 9 3 2 4 11 : 12 (-1) 11
13 Santarem 10 3 2 5 9 : 19 (-10) 11
14 Oliveira Hospital 10 1 7 2 9 : 13 (-4) 10
15 Sporting Ideal 10 2 2 6 10 : 17 (-7) 8
16 Fontinjas 10 2 2 6 8 : 17 (-9) 8
17 Vitoria Sernaše 9 1 4 4 9 : 14 (-5) 7
18 Kondeiksa 9 1 3 5 10 : 15 (-5) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Prajense 6 4 1 1 10 : 5 13 4 2 2 0 9 : 3 8
2. Beira Mar 5 3 2 0 10 : 4 11 5 2 2 1 6 : 5 8
3. Sertanense 4 2 0 2 3 : 4 6 6 2 4 0 7 : 4 10
4. Kaldas 6 2 3 1 8 : 3 9 4 2 1 1 5 : 4 7
5. Agueda 6 1 4 1 6 : 7 7 4 3 0 1 7 : 4 9
6. Fatima 5 3 0 2 6 : 6 9 5 1 4 0 5 : 4 7
7. Torense 4 2 1 1 7 : 4 7 6 2 2 2 4 : 5 8
8. Anadia 4 1 3 0 3 : 2 6 6 2 2 2 7 : 7 8
9. Uniao Leiria 5 2 2 1 8 : 2 8 5 1 2 2 5 : 6 5
10. Marinense 6 3 0 3 14 : 10 9 4 1 1 2 6 : 9 4
11. Oleiroš 5 1 3 1 6 : 4 6 4 1 3 0 1 : 0 6
12. Benfica Kastelo Br. 4 1 2 1 5 : 5 5 5 2 0 3 6 : 7 6
13. Santarem 5 2 1 2 6 : 8 7 5 1 1 3 3 : 11 4
14. Oliveira Hospital 5 1 4 0 6 : 5 7 5 0 3 2 3 : 8 3
15. Sporting Ideal 5 1 1 3 6 : 7 4 5 1 1 3 4 : 10 4
16. Fontinjas 5 1 1 3 4 : 7 4 5 1 1 3 4 : 10 4
17. Vitoria Sernaše 4 0 2 2 4 : 6 2 5 1 2 2 5 : 8 5
18. Kondeiksa 4 0 2 2 3 : 5 2 5 1 1 3 7 : 10 4

Agueda

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Marinense 1:3 3+ Portugalija 3c 2019/2020
03.11.2019 Torense 3:1 3+ Portugalija 3c 2019/2020
27.10.2019 Vitoria Sernaše 1:1 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
20.10.2019 Pedras Salgadas 0:1 0-2 Portugalija, Kup 2019/2020
12.10.2019 Sertanense 1:1 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
05.10.2019 Prajense 1:1 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
22.09.2019 Sporting Ideal 2:1 3+ Portugalija 3c 2019/2020
15.09.2019 Uniao Leiria 1:0 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
01.09.2019 Benfica Kastelo Br. 2:1 3+ Portugalija 3c 2019/2020
25.08.2019 Kaldas 1:1 0-2 Portugalija 3c 2019/2020

Marinense

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Agueda 3:1 3+ Portugalija 3c 2019/2020
02.11.2019 Beira Mar 4:3 3+ Portugalija 3c 2019/2020
27.10.2019 Oliveira Hospital 0:1 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
20.10.2019 Fatima 1:0 0-2 Portugalija, Kup 2019/2020
13.10.2019 Anadia 2:0 0-2 Portugalija 3c 2019/2020
06.10.2019 Torense 1:2 3+ Portugalija 3c 2019/2020
22.09.2019 Oleiroš 0:4 3+ Portugalija 3c 2019/2020
15.09.2019 Sporting Ideal 1:2 3+ Portugalija 3c 2019/2020
01.09.2019 Kondeiksa 3:3 3+ Portugalija 3c 2019/2020
25.08.2019 Sertanense 1:2 3+ Portugalija 3c 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:3 3+ Portugalija 3c 2019/2020
21.01.2018 4:0 3+ Portugalija 3c 2017/2018
27.08.2017 3:1 3+ Portugalija 3c 2017/2018
15.02.2004 2:2 3+ Portugalija 3c 2003/2004
14.09.2003 0:1 0-2 Portugalija 3c 2003/2004
Agueda
Ukupno 5 2 1 2 10:7 (+3) 17 2,00 1,40 3,40 1 4 20:80
Domaćin 3 1 1 1 7:5 (+2) 12 2,33 1,67 4,00 0 3 0:100
Gost 2 1 0 1 3:2 (+1) 5 1,50 1,00 2,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno