Ukrajina, Ukrajina 2

Agrobiznes Voločisk - Ingulec Petrove

Agrobiznes Voločisk

Ingulec Petrove



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Obolon Brovar 17 11 4 2 27 : 15 (+12) 37
2 Metalist 1925 Harkov 17 10 5 2 27 : 13 (+14) 35
3 Volin 17 10 4 3 34 : 22 (+12) 34
4 Ruh Vinjiki 16 10 3 3 27 : 11 (+16) 33
5 Minai 17 10 3 4 28 : 19 (+9) 33
6 Ingulec Petrove 17 9 4 4 26 : 11 (+15) 31
7 Agrobiznes Voločisk 17 10 1 6 27 : 19 (+8) 31
8 Avangard Kramatorsk 17 8 3 6 21 : 19 (+2) 27
9 Girnik Sport 16 6 3 7 20 : 25 (-5) 21
10 Černomorec Odesa 17 6 3 8 19 : 24 (-5) 21
11 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 17 6 2 9 27 : 27 (0) 20
12 Mikolaiv 17 4 5 8 23 : 29 (-6) 17
13 Balkani Zarja 17 3 5 9 13 : 27 (-14) 14
14 Kremin Kremenčuk 17 2 4 11 23 : 39 (-16) 10
15 Metal. Zaporožje 17 2 2 13 12 : 30 (-18) 8
16 Čerkasčina-Akademija Bilozorja 17 1 3 13 15 : 39 (-24) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Obolon Brovar 8 5 3 0 17 : 9 18 9 6 1 2 10 : 6 19
2. Metalist 1925 Harkov 9 5 2 2 12 : 6 17 8 5 3 0 15 : 7 18
3. Volin 9 8 1 0 22 : 10 25 8 2 3 3 12 : 12 9
4. Ruh Vinjiki 8 6 1 1 14 : 4 19 8 4 2 2 13 : 7 14
5. Minai 9 7 1 1 16 : 8 22 8 3 2 3 12 : 11 11
6. Ingulec Petrove 8 5 3 0 14 : 4 18 9 4 1 4 12 : 7 13
7. Agrobiznes Voločisk 9 7 1 1 19 : 6 22 8 3 0 5 8 : 13 9
8. Avangard Kramatorsk 9 5 2 2 13 : 8 17 8 3 1 4 8 : 11 10
9. Girnik Sport 8 3 1 4 10 : 11 10 8 3 2 3 10 : 14 11
10. Černomorec Odesa 8 4 1 3 9 : 9 13 9 2 2 5 10 : 15 8
11. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 8 3 1 4 13 : 11 10 9 3 1 5 14 : 16 10
12. Mikolaiv 8 3 2 3 14 : 12 11 9 1 3 5 9 : 17 6
13. Balkani Zarja 8 2 4 2 8 : 5 10 9 1 1 7 5 : 22 4
14. Kremin Kremenčuk 8 2 1 5 14 : 18 7 9 0 3 6 9 : 21 3
15. Metal. Zaporožje 8 1 1 6 5 : 15 4 9 1 1 7 7 : 15 4
16. Čerkasčina-Akademija Bilozorja 10 1 2 7 11 : 22 5 7 0 1 6 4 : 17 1

Agrobiznes Voločisk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Ingulec Petrove 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
02.11.2019 Kremin Kremenčuk 0:4 3+ Ukrajina 2 2019/2020
27.10.2019 Obolon Brovar 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Černomorec Odesa 2:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
12.10.2019 Mikolaiv 2:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
05.10.2019 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
29.09.2019 Volin 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
25.09.2019 Dnjepar-1 1:3 3+ Ukrajina, Kup 2019/2020
20.09.2019 Avangard Kramatorsk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
14.09.2019 Minai 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020

Ingulec Petrove

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Agrobiznes Voločisk 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.11.2019 Metalist 1925 Harkov 1:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
30.10.2019 Dnjepar-1 2:1 3+ Ukrajina, Kup 2019/2020
26.10.2019 Balkani Zarja 4:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
20.10.2019 Ruh Vinjiki 0:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
11.10.2019 Kremin Kremenčuk 3:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
06.10.2019 Obolon Brovar 2:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
29.09.2019 Černomorec Odesa 3:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
25.09.2019 Karpati 0:0 0-2 Ukrajina, Kup 2019/2020
22.09.2019 Mikolaiv 3:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.08.2019 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
23.05.2019 0:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
16.09.2018 1:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019
Agrobiznes Voločisk
Ukupno 4 1 1 2 3:5 (-2) 8 0,75 1,25 2,00 2 2 50:50
Domaćin 2 1 0 1 3:3 (0) 6 1,50 1,50 3,00 0 2 0:100
Gost 2 0 1 1 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno