Ponuda po danu
Po takmičenju
Francuska, Francuska 2
Anesi - Nansi Loren
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10. (Pon) | 18:45 | Dižon-Mec | 2.65 | 3.35 | 2.50 | 1.96 | 1.76 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Anesi-Nansi Loren | 2.70 | 3.25 | 2.55 | 1.82 | 1.90 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Avan Gengan-Po | 2.12 | 3.35 | 3.30 | 1.94 | 1.78 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Grenobl Fut 38-Bulonj | 2.80 | 3.05 | 2.60 | 1.58 | 2.25 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Laval-Klermon Fut | 2.15 | 3.20 | 3.40 | 1.75 | 1.98 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Rems-Dižon | 1.80 | 3.70 | 4.05 | 2.15 | 1.63 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Nant-Dankerk | 1.69 | 3.85 | 4.55 | 2.02 | 1.72 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Anesi
Nansi Loren
- Tim Nansi Loren je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Francuska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sent Etjen | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | : | 8 | (+13) | 19 |
| 2 | Red Star | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | : | 9 | (+3) | 17 |
| 3 | Monpelje | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 15 |
| 4 | Rems | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | : | 9 | (+6) | 14 |
| 5 | Nansi Loren | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 13 |
| 6 | Anesi | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 13 |
| 7 | Po | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 11 |
| 8 | Sošo Monbeliar | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 11 |
| 9 | Mec | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | : | 7 | (+3) | 10 |
| 10 | Dižon | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 9 |
| 11 | Dankerk | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 8 |
| 12 | Avan Gengan | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 8 |
| 13 | Nant | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 8 |
| 14 | Grenobl Fut 38 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 13 | (-5) | 8 |
| 15 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 18 | (-4) | 7 |
| 16 | Bulonj | 8 | 0 | 6 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 6 |
| 17 | Klermon Fut | 8 | 0 | 6 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
| 18 | Laval | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | : | 17 | (-7) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sent Etjen | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 12 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 7 | |
| 2. | Red Star | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 13 | |
| 3. | Monpelje | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 4. | Rems | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 7 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 8 | |
| 5. | Nansi Loren | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Anesi | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | |
| 7. | Po | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Sošo Monbeliar | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | : | 2 | 4 | |
| 9. | Mec | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 5 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | |
| 10. | Dižon | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 11. | Dankerk | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 6 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 12. | Avan Gengan | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 13. | Nant | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 14. | Grenobl Fut 38 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 6 | |
| 15. | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 3 | |
| 16. | Bulonj | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 17. | Klermon Fut | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 2 | |
| 18. | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 1 | |
Anesi
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Dankerk | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Dižon | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Avan Gengan | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Grenobl Fut 38 | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Mec | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Rems | 1:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Rodez | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Po | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2026 | Rodez | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Bulonj | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 |
Nansi Loren
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Avan Gengan | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Rodez | 4:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Rems | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Nant | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Dankerk | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Po | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Monpelje | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Bulonj | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2026 | Dankerk | 3:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Po | 3:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | 5:1 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 23.09.2025 | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 |
| Anesi | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | (+3) | 9 | 3,00 | 1,50 | 4,50 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | (-1) | 3 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | (+4) | 6 | 5,00 | 1,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari