Ukrajina, Ukrajina 2

Avangard Kramatorsk - Prikarpatija Ivano-Frankivsk

Avangard Kramatorsk

Prikarpatija Ivano-Frankivsk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ingulec Petrove 23 14 5 4 38 : 18 (+20) 47
2 Agrobiznes Voločisk 23 15 1 7 42 : 25 (+17) 46
3 Minai 23 13 5 5 37 : 24 (+13) 44
4 Metalist 1925 Harkov 23 13 5 5 35 : 22 (+13) 44
5 Volin 23 12 6 5 41 : 31 (+10) 42
6 Obolon Brovar 23 12 6 5 34 : 26 (+8) 42
7 Ruh Vinjiki 22 12 5 5 35 : 19 (+16) 41
8 Avangard Kramatorsk 23 11 5 7 32 : 27 (+5) 38
9 Girnik Sport 23 10 3 10 33 : 34 (-1) 33
10 Černomorec Odesa 23 8 6 9 29 : 32 (-3) 30
11 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 23 7 3 13 34 : 40 (-6) 24
12 Mikolaiv 23 5 8 10 30 : 35 (-5) 23
13 Kremin Kremenčuk 23 5 5 13 30 : 43 (-13) 20
14 Balkani Zarja 23 4 6 13 19 : 39 (-20) 18
15 Metal. Zaporožje 21 3 2 16 17 : 39 (-22) 11
16 Čerkasčina-Akademija Bilozorja 22 1 3 18 17 : 49 (-32) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ingulec Petrove 11 8 3 0 22 : 9 27 12 6 2 4 16 : 9 20
2. Agrobiznes Voločisk 11 9 1 1 25 : 6 28 12 6 0 6 17 : 19 18
3. Minai 12 9 2 1 22 : 10 29 11 4 3 4 15 : 14 15
4. Metalist 1925 Harkov 11 7 2 2 16 : 7 23 12 6 3 3 19 : 15 21
5. Volin 12 9 2 1 24 : 12 29 11 3 4 4 17 : 19 13
6. Obolon Brovar 11 5 5 1 21 : 15 20 12 7 1 4 13 : 11 22
7. Ruh Vinjiki 10 7 1 2 17 : 7 22 12 5 4 3 18 : 12 19
8. Avangard Kramatorsk 12 7 3 2 20 : 12 24 11 4 2 5 12 : 15 14
9. Girnik Sport 12 6 1 5 19 : 16 19 11 4 2 5 14 : 18 14
10. Černomorec Odesa 12 5 4 3 17 : 14 19 11 3 2 6 12 : 18 11
11. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 12 4 1 7 16 : 16 13 11 3 2 6 18 : 24 11
12. Mikolaiv 12 4 3 5 20 : 17 15 11 1 5 5 10 : 18 8
13. Kremin Kremenčuk 11 4 2 5 18 : 19 14 12 1 3 8 12 : 24 6
14. Balkani Zarja 11 3 4 4 10 : 8 13 12 1 2 9 9 : 31 5
15. Metal. Zaporožje 10 2 1 7 8 : 19 7 11 1 1 9 9 : 20 4
16. Čerkasčina-Akademija Bilozorja 12 1 2 9 13 : 28 5 10 0 1 9 4 : 21 1

Avangard Kramatorsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.07.2020 Balkani Zarja 3:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
04.07.2020 Ingulec Petrove 2:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
28.06.2020 Kremin Kremenčuk 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
24.06.2020 Obolon Brovar 1:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
23.11.2019 Černomorec Odesa 3:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
16.11.2019 Mikolaiv 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
09.11.2019 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 2:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
02.11.2019 Volin 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
26.10.2019 Ruh Vinjiki 0:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Minai 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020

Prikarpatija Ivano-Frankivsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.07.2020 Kremin Kremenčuk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
06.07.2020 Obolon Brovar 3:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
30.06.2020 Černomorec Odesa 0:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
24.06.2020 Mikolaiv 1:5 3+ Ukrajina 2 2019/2020
24.11.2019 Ruh Vinjiki 0:1 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
16.11.2019 Volin 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
09.11.2019 Avangard Kramatorsk 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
03.11.2019 Minai 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
26.10.2019 Girnik Sport 4:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Čerkasčina-Akademija Bilozorja 0:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
02.08.2019 0:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
17.11.2018 3:1 3+ Ukrajina 2 2018/2019
03.08.2018 1:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
Avangard Kramatorsk
Ukupno 4 3 0 1 6:4 (+2) 10 1,50 1,00 2,50 2 2 50:50
Domaćin 2 2 0 0 5:1 (+4) 6 2,50 0,50 3,00 1 1 50:50
Gost 2 1 0 1 1:3 (-2) 4 0,50 1,50 2,00 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno