Srbija, Srbija 3 (Beograd)

BSK Borča - Brodarac

BSK Borča

Brodarac



Ukupno O P N P D : P GR B
1 IMT 13 9 3 1 27 : 8 (+19) 30
2 Zvezdara 13 7 2 4 27 : 19 (+8) 23
3 OFK Beograd 13 6 4 3 13 : 10 (+3) 22
4 Radnički Obren. 13 5 5 3 18 : 12 (+6) 20
5 TEK Sloga 13 5 5 3 18 : 14 (+4) 20
6 BSK Borča 13 5 4 4 18 : 18 (0) 19
7 Brodarac 13 5 3 5 18 : 15 (+3) 18
8 GSP Polet - Dorćol 13 5 2 6 14 : 16 (-2) 17
9 Radnički NB 13 4 5 4 12 : 12 (0) 17
10 OFK Mladenovac 13 3 6 4 10 : 14 (-4) 15
11 Jedinstvo Surčin 13 4 2 7 13 : 19 (-6) 14
12 Crvena Zvezda MML 13 3 5 5 15 : 17 (-2) 14
13 Lokomotiva BG 13 3 4 6 13 : 18 (-5) 13
14 Teleoptik 13 3 4 6 12 : 18 (-6) 13
15 Stepojevac Vaga 13 3 4 6 13 : 23 (-10) 13
16 Sremčica 13 3 4 6 15 : 23 (-8) 13
Pre početka prvenstva Kolubara je zamenila Bežaniju u drugoj ligi. Umesto nje igra Stepojevac Vaga.

Iz lige ispada jedan tim plus onoliko koliko iz druge lige ispadne u ovu grupu. Još jedan najlošije plasirani igra baraž protiv 3. iz Beogradske Zone. Timovi iz druge lige koji regionalno pripadaju ovoj grupi su Budućnost Dobanovci, Grafičar, Kolubara, OFK Žarkovo, Sinđelić i Zemun.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. IMT 8 8 0 0 22 : 3 24 5 1 3 1 5 : 5 6
2. Zvezdara 7 6 1 0 17 : 4 19 6 1 1 4 10 : 15 4
3. OFK Beograd 7 5 2 0 8 : 2 17 6 1 2 3 5 : 8 5
4. Radnički Obren. 6 4 2 0 12 : 3 14 7 1 3 3 6 : 9 6
5. TEK Sloga 7 2 4 1 11 : 7 10 6 3 1 2 7 : 7 10
6. BSK Borča 6 2 2 2 7 : 9 8 7 3 2 2 11 : 9 11
7. Brodarac 7 3 1 3 9 : 9 10 6 2 2 2 9 : 6 8
8. GSP Polet - Dorćol 7 3 1 3 10 : 11 10 6 2 1 3 4 : 5 7
9. Radnički NB 6 2 2 2 5 : 6 8 7 2 3 2 7 : 6 9
10. OFK Mladenovac 6 2 1 3 6 : 9 7 7 1 5 1 4 : 5 8
11. Jedinstvo Surčin 5 3 0 2 7 : 6 9 8 1 2 5 6 : 13 5
12. Crvena Zvezda MML 6 2 4 0 8 : 5 10 7 1 1 5 7 : 12 4
13. Lokomotiva BG 6 0 3 3 4 : 9 3 7 3 1 3 9 : 9 10
14. Teleoptik 7 3 3 1 9 : 7 12 6 0 1 5 3 : 11 1
15. Stepojevac Vaga 7 3 2 2 9 : 7 11 6 0 2 4 4 : 16 2
16. Sremčica 6 1 3 2 7 : 8 6 7 2 1 4 8 : 15 7

BSK Borča

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Brodarac 0:3 3+ Srbija 3 b 2019/2020
03.11.2019 Zvezdara 1:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
26.10.2019 Lokomotiva BG 2:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
19.10.2019 Radnički NB 2:0 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
12.10.2019 OFK Mladenovac 0:0 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
05.10.2019 Radnički Obren. 1:1 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
29.09.2019 Jedinstvo Surčin 2:3 3+ Srbija 3 b 2019/2020
21.09.2019 Sremčica 1:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
15.09.2019 Crvena Zvezda MML 1:1 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
07.09.2019 OFK Beograd 2:1 3+ Srbija 3 b 2019/2020

Brodarac

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 BSK Borča 3:0 3+ Srbija 3 b 2019/2020
03.11.2019 Jedinstvo Surčin 1:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
27.10.2019 Sremčica 2:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
20.10.2019 Crvena Zvezda MML 3:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
12.10.2019 OFK Beograd 0:1 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
05.10.2019 GSP Polet - Dorćol 1:0 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
28.09.2019 Teleoptik 2:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
18.09.2019 TEK Sloga 1:2 3+ Srbija 3 b 2019/2020
15.09.2019 Stepojevac Vaga 2:0 0-2 Srbija 3 b 2019/2020
05.09.2019 IMT 0:1 0-2 Srbija 3 b 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 0:3 3+ Srbija 3 b 2019/2020
25.05.2019 2:2 3+ Srbija 3 b 2018/2019
11.11.2018 0:8 3+ Srbija 3 b 2018/2019
BSK Borča
Ukupno 3 0 1 2 2:13 (-11) 15 0,67 4,33 5,00 0 3 0:100
Domaćin 2 0 1 1 2:5 (-3) 7 1,00 2,50 3,50 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 0:8 (-8) 8 0,00 8,00 8,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno