Španija, Španija 3 III

Badalona - Himnastik

Badalona

Himnastik



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ljeida 12 7 4 1 17 : 7 (+10) 25
2 Kasteljon 12 6 5 1 16 : 8 (+8) 23
3 Sabadelj 12 6 4 2 14 : 9 (+5) 22
4 Andora KF 12 5 6 1 16 : 8 (+8) 21
5 Viljareal B 12 6 3 3 15 : 11 (+4) 21
6 Barselona B 12 5 5 2 16 : 11 (+5) 20
7 La Nusia 12 5 4 3 14 : 9 (+5) 19
8 Ljagostera 12 5 3 4 17 : 15 (+2) 18
9 UE Olot 12 4 5 3 10 : 8 (+2) 17
10 Kornelja 12 4 4 4 15 : 16 (-1) 16
11 Espanjol B 12 3 6 3 16 : 15 (+1) 15
12 Ehea 12 3 5 4 14 : 15 (-1) 14
13 Deportivo Ebro 12 3 5 4 11 : 13 (-2) 14
14 Valensija Mestalja 12 3 5 4 12 : 13 (-1) 14
15 Levante B 12 3 3 6 11 : 17 (-6) 12
16 Herkules 12 3 2 7 14 : 16 (-2) 11
17 Himnastik 12 2 5 5 15 : 20 (-5) 11
18 Badalona 12 2 3 7 8 : 16 (-8) 9
19 Prat 12 1 5 6 9 : 17 (-8) 8
20 Orihuela 12 1 4 7 9 : 25 (-16) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ljeida 6 4 1 1 9 : 3 13 6 3 3 0 8 : 4 12
2. Kasteljon 6 3 2 1 9 : 6 11 6 3 3 0 7 : 2 12
3. Sabadelj 6 3 2 1 6 : 4 11 6 3 2 1 8 : 5 11
4. Andora KF 6 3 3 0 10 : 4 12 6 2 3 1 6 : 4 9
5. Viljareal B 6 2 1 3 6 : 8 7 6 4 2 0 9 : 3 14
6. Barselona B 6 3 3 0 10 : 4 12 6 2 2 2 6 : 7 8
7. La Nusia 6 3 3 0 7 : 4 12 6 2 1 3 7 : 5 7
8. Ljagostera 6 2 2 2 7 : 9 8 6 3 1 2 10 : 6 10
9. UE Olot 6 3 2 1 5 : 3 11 6 1 3 2 5 : 5 6
10. Kornelja 6 2 2 2 6 : 6 8 6 2 2 2 9 : 10 8
11. Espanjol B 6 3 2 1 10 : 6 11 6 0 4 2 6 : 9 4
12. Ehea 6 3 2 1 8 : 3 11 6 0 3 3 6 : 12 3
13. Deportivo Ebro 6 2 3 1 7 : 5 9 6 1 2 3 4 : 8 5
14. Valensija Mestalja 6 1 3 2 7 : 7 6 6 2 2 2 5 : 6 8
15. Levante B 6 3 1 2 7 : 6 10 6 0 2 4 4 : 11 2
16. Herkules 6 2 1 3 10 : 9 7 6 1 1 4 4 : 7 4
17. Himnastik 6 1 3 2 8 : 12 6 6 1 2 3 7 : 8 5
18. Badalona 6 1 2 3 4 : 7 5 6 1 1 4 4 : 9 4
19. Prat 6 0 1 5 3 : 10 1 6 1 4 1 6 : 7 7
20. Orihuela 6 0 4 2 5 : 9 4 6 1 0 5 4 : 16 3

Badalona

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Himnastik 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
03.11.2019 Sabadelj 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
27.10.2019 Espanjol B 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
20.10.2019 UE Olot 0:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
13.10.2019 La Nusia 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Valensija Mestalja 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Kasteljon 1:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Ljeida 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Kornelja 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
08.09.2019 Deportivo Ebro 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020

Himnastik

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Badalona 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
03.11.2019 Espanjol B 2:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
27.10.2019 UE Olot 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
20.10.2019 La Nusia 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
12.10.2019 Valensija Mestalja 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Kasteljon 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
28.09.2019 Ljeida 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Kornelja 2:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Deportivo Ebro 2:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
08.09.2019 Andora KF 0:3 3+ Španija 3 III 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
25.01.2015 0:1 0-2 Španija 3 III 2014/2015
07.09.2014 1:1 0-2 Španija 3 III 2014/2015
23.03.2014 1:3 3+ Španija 3 III 2013/2014
03.11.2013 2:0 0-2 Španija 3 III 2013/2014
17.02.2013 2:2 3+ Španija 3 III 2012/2013
26.09.2012 0:0 0-2 Španija 3 III 2012/2013
Badalona
Ukupno 7 2 3 2 8:8 (0) 16 1,14 1,14 2,29 4 3 57:43
Domaćin 4 2 1 1 6:4 (+2) 10 1,50 1,00 2,50 2 2 50:50
Gost 3 0 2 1 2:4 (-2) 6 0,67 1,33 2,00 2 1 67:33

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno