Ponuda po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Betmen Petrolspor - Istanbulspor
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 11:30 | Betmen Petrol-Istanbulspor | 1.69 | 3.80 | 4.30 | 2.05 | 1.68 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 14:00 | Umranijespor-Boluspor | 1.46 | 4.05 | 6.47 | 1.94 | 1.76 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Antalijaspor-Kajzerispor | 2.95 | 3.20 | 2.25 | 1.85 | 1.84 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Keciorenguču-Igdır | 1.89 | 3.50 | 3.65 | 2.04 | 1.69 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 14:00 | Mardin 1969-Fatih Karagumruk | 1.99 | 3.35 | 3.50 | 1.84 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 17:00 | Manisa-Esenler Erokspor | 3.15 | 3.35 | 2.10 | 2.04 | 1.69 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 17:00 | Muglaspor-Bursaspor | 4.85 | 3.60 | 1.65 | 1.87 | 1.83 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Bodrumspor-Bandırmaspor | 2.60 | 3.05 | 2.55 | 1.70 | 2.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Betmen Petrolspor
Istanbulspor
- Tim Istanbulspor je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Turska 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Betmen Petrolspor je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kajzerispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | : | 5 | (+13) | 22 |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | (+8) | 19 |
| 3 | Igdır | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | : | 8 | (+6) | 19 |
| 4 | Keciorenguču | 9 | 4 | 4 | 1 | 19 | : | 10 | (+9) | 16 |
| 5 | Betmen Petrol | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | : | 15 | (+1) | 16 |
| 6 | Mardin 1969 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 15 |
| 7 | Sarijer | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 8 | Antalijaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | : | 13 | (+2) | 15 |
| 9 | Bandırmaspor | 10 | 3 | 5 | 2 | 15 | : | 6 | (+9) | 14 |
| 10 | Fatih Karagumruk | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 13 |
| 11 | Muglaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
| 12 | Sivasspor | 10 | 2 | 6 | 2 | 14 | : | 13 | (+1) | 12 |
| 13 | Bodrumspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | : | 9 | (+2) | 11 |
| 14 | Pendikspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | : | 19 | (-7) | 10 |
| 15 | Manisa | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | : | 15 | (-1) | 9 |
| 16 | Esenler Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | : | 10 | (-5) | 8 |
| 17 | Umranijespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 7 |
| 18 | Vanspor (-2) | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | : | 20 | (-10) | 7 |
| 19 | Istanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | : | 20 | (-13) | 5 |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3 | : | 21 | (-18) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kajzerispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 4 | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 13 | |
| 2. | Bursaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | 7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 3. | Igdır | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 12 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 7 | |
| 4. | Keciorenguču | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 5. | Betmen Petrol | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | |
| 6. | Mardin 1969 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 8 | |
| 7. | Sarijer | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 8. | Antalijaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 9 | |
| 9. | Bandırmaspor | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 10. | Fatih Karagumruk | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | 4 | |
| 11. | Muglaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 4 | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Sivasspor | 5 | 1 | 4 | 0 | 9 | : | 6 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 5 | |
| 13. | Bodrumspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 14. | Pendikspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 13 | 4 | |
| 15. | Manisa | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 5 | |
| 16. | Esenler Erokspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 17. | Umranijespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 18. | Vanspor (-2) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 11 | 5 | |
| 19. | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 14 | 3 | |
| 20. | Boluspor | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 12 | 0 | |
Betmen Petrolspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Igdır | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Bursaspor | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Bodrumspor | 0:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Fatih Karagumruk | 4:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Vanspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Sivasspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sarijer | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Boluspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Pendikspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Kepezspor | 6:0 | 3+ | Turska 3 | 2025/2026 |
Istanbulspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Esenler Erokspor | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Manisa | 1:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Kajzerispor | 0:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Igdır | 1:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Bursaspor | 0:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Fatih Karagumruk | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Vanspor | 2:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Bodrumspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Bandırmaspor | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.05.2026 | Adana Demirspor | 8:1 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari