Ponuda po danu
Po takmičenju
Malta, Malta 1 - Otvaranje 2.deo
Birkirkara - St. Patrik Zabar
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Florijana-Hibernijans Paola | 1.94 | 3.35 | 3.40 | 1.91 | 1.77 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:45 | Gzira Junajted-Balzan Juts | 3.45 | 3.30 | 1.93 | 1.84 | 1.84 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 10:00 | Birkirkara-St. Patrik Zabar | 1.84 | 3.30 | 3.80 | 1.78 | 1.90 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Sliema Vonderers-Valeta | 3.25 | 3.05 | 2.10 | 1.66 | 2.07 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:45 | Marsakslok-Hamrun Spartans | 3.30 | 3.35 | 1.97 | 1.95 | 1.74 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Birkirkara
St. Patrik Zabar
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valeta | 11 | 8 | 1 | 2 | 23 | : | 9 | (+14) | 25 |
| 2 | Marsakslok | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | : | 14 | (+7) | 20 |
| 3 | Sliema Vonderers | 11 | 5 | 3 | 3 | 15 | : | 14 | (+1) | 18 |
| 4 | Hamrun Spartans | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | : | 13 | (+4) | 17 |
| 5 | Florijana | 11 | 4 | 4 | 3 | 22 | : | 15 | (+7) | 16 |
| 6 | Hibernijans Paola | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | : | 15 | (-2) | 16 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Valeta | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | : | 0 | 18 | |
| 2. | Marsakslok | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 | : | 12 | 10 | |
| 3. | Sliema Vonderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 8 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 10 | |
| 4. | Hamrun Spartans | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 11 | |
| 5. | Florijana | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 2 | 8 | |
| 6. | Hibernijans Paola | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 7 | 9 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Birkirkara | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | : | 11 | (+3) | 15 |
| 2 | Mosta | 12 | 3 | 6 | 3 | 15 | : | 20 | (-5) | 15 |
| 3 | St. Patrik Zabar | 11 | 4 | 2 | 5 | 17 | : | 16 | (+1) | 14 |
| 4 | Balzan Juts | 11 | 2 | 5 | 4 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 5 | Birzebuga | 12 | 1 | 4 | 7 | 9 | : | 21 | (-12) | 7 |
| 6 | Gzira Junajted | 11 | 0 | 5 | 6 | 9 | : | 26 | (-17) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Birkirkara | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 5 | 6 | |
| 2. | Mosta | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 10 | 8 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 3. | St. Patrik Zabar | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 8 | |
| 4. | Balzan Juts | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 8 | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 5. | Birzebuga | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | : | 10 | 4 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 6. | Gzira Junajted | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 13 | 4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 13 | 1 | |
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Birkirkara
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Birzebuga | 2:2 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Balzan Juts | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Florijana | 1:1 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Marsakslok | 0:2 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Valeta | 0:2 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | St. Patrik Zabar | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Hibernijans Paola | 1:1 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Sliema Vonderers | 1:2 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Mosta | 0:1 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Hamrun Spartans | 1:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 |
St. Patrik Zabar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Mosta | 5:0 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 26.10.2026 | Florijana | 2:1 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Sliema Vonderers | 2:3 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Balzan Juts | 2:1 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Marsakslok | 1:2 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Birkirkara | 0:2 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Gzira Junajted | 0:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Hamrun Spartans | 1:2 | 3+ | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Hibernijans Paola | 1:1 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Birzebuga | 1:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2026/2027 | |||
| 11.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Malta 1 | 2025/2026 | |||
| 04.03.2026 | 2:1 | 3+ | Malta, Kup | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | 0:3 | 3+ | Malta 1 | 2025/2026 | |||
| 03.10.2025 | 2:0 | 0-2 | Malta 1 | 2025/2026 | |||
| 23.02.2025 | 3:0 | 3+ | Malta 1 | 2024/2025 | |||
| 23.08.2024 | 1:0 | 0-2 | Malta 1 | 2024/2025 | |||
| 12.02.2005 | 3:3 | 3+ | Malta 1 | 2004/2005 | |||
| 31.10.2004 | 7:2 | 3+ | Malta 1 | 2004/2005 |
| Birkirkara | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:9 | (+12) | 30 | 2,33 | 1,00 | 3,33 | 4 | 5 | 44:56 |
| Domaćin | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | (+5) | 17 | 2,20 | 1,20 | 3,40 | 2 | 3 | 40:60 |
| Gost | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | (+7) | 13 | 2,50 | 0,75 | 3,25 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari