Poljska, Poljska 3

Blekitni Stargard - Skra Čestohova

Blekitni Stargard

Skra Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 14 8 4 2 21 : 15 (+6) 28
2 Viđev 14 8 4 2 26 : 14 (+12) 28
3 Resovija 14 8 4 2 26 : 11 (+15) 28
4 GKS Katovice 14 8 3 3 23 : 12 (+11) 27
5 Olimpija Elblag 14 7 4 3 22 : 11 (+11) 25
6 Stal Režov 14 7 3 4 25 : 20 (+5) 24
7 Druteks-Bitovija 14 6 4 4 24 : 21 (+3) 22
8 Blekitni Stargard 14 7 0 7 19 : 20 (-1) 21
9 Žnic Pruškov 13 6 3 4 21 : 18 (+3) 21
10 Garbarnija 13 4 5 4 13 : 14 (-1) 17
11 Gornjik Polkovice 14 4 5 5 19 : 14 (+5) 17
12 Elana Torun 14 4 3 7 15 : 20 (-5) 15
13 Pogon Siedlice 14 4 3 7 20 : 25 (-5) 15
14 Leh Poznanj II 14 4 2 8 15 : 23 (-8) 14
15 Skra Čestohova 14 4 2 8 10 : 22 (-12) 14
16 Stal Stalova Vola 14 3 4 7 13 : 24 (-11) 13
17 Gruf Vejherovo 14 2 3 9 11 : 23 (-12) 9
18 Legionovia 14 2 2 10 11 : 27 (-16) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 6 4 1 1 6 : 4 13 8 4 3 1 15 : 11 15
2. Viđev 7 4 3 0 17 : 8 15 7 4 1 2 9 : 6 13
3. Resovija 6 4 1 1 12 : 4 13 8 4 3 1 14 : 7 15
4. GKS Katovice 7 4 1 2 12 : 7 13 7 4 2 1 11 : 5 14
5. Olimpija Elblag 7 2 3 2 10 : 7 9 7 5 1 1 12 : 4 16
6. Stal Režov 9 6 2 1 17 : 9 20 5 1 1 3 8 : 11 4
7. Druteks-Bitovija 7 5 1 1 15 : 10 16 7 1 3 3 9 : 11 6
8. Blekitni Stargard 6 4 0 2 10 : 7 12 8 3 0 5 9 : 13 9
9. Žnic Pruškov 5 2 1 2 11 : 9 7 8 4 2 2 10 : 9 14
10. Garbarnija 9 2 3 4 6 : 11 9 4 2 2 0 7 : 3 8
11. Gornjik Polkovice 9 2 4 3 13 : 10 10 5 2 1 2 6 : 4 7
12. Elana Torun 8 3 2 3 12 : 12 11 6 1 1 4 3 : 8 4
13. Pogon Siedlice 7 2 1 4 7 : 10 7 7 2 2 3 13 : 15 8
14. Leh Poznanj II 6 2 1 3 7 : 9 7 8 2 1 5 8 : 14 7
15. Skra Čestohova 7 4 1 2 8 : 8 13 7 0 1 6 2 : 14 1
16. Stal Stalova Vola 4 0 1 3 2 : 7 1 10 3 3 4 11 : 17 12
17. Gruf Vejherovo 7 1 1 5 6 : 15 4 7 1 2 4 5 : 8 5
18. Legionovia 8 1 2 5 5 : 11 5 6 1 0 5 6 : 16 3

Blekitni Stargard

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Stal Režov 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
13.10.2019 Skra Čestohova 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
06.10.2019 Gornjik Lečna 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.09.2019 Olimpija Elblag 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Pogon Siedlice 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Druteks-Bitovija 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Gruf Vejherovo 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 Žnic Pruškov 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 Resovija 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Stal Stalova Vola 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Skra Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Olimpija Elblag 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
13.10.2019 Blekitni Stargard 0:3 3+ Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Druteks-Bitovija 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Gruf Vejherovo 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Žnic Pruškov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Resovija 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Stal Stalova Vola 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 GKS Katovice 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 Viđev 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Elana Torun 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
04.05.2019 3:0 3+ Poljska 3 2018/2019
20.10.2018 0:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
Blekitni Stargard
Ukupno 3 2 0 1 6:1 (+5) 7 2,00 0,33 2,33 1 2 33:67
Domaćin 2 2 0 0 6:0 (+6) 6 3,00 0,00 3,00 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno