Srbija, Srbija 3 (Zapad)

Budućnost Krušik 2014 - Sloga Kraljevo

Budućnost Krušik 2014

  (Krušik)

Sloga Kraljevo

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Borac 1926 17 15 1 1 46 : 12 (+34) 46
2 Jedinstvo Ub 17 11 1 5 23 : 14 (+9) 34
3 Budućnost Krušik 2014 17 9 5 3 23 : 12 (+11) 32
4 Loznica 17 9 4 4 23 : 18 (+5) 31
5 Sloga Požega 17 9 3 5 28 : 16 (+12) 30
6 Sloga Petrovac 17 9 2 6 26 : 23 (+3) 29
7 Tutin 17 8 4 5 28 : 18 (+10) 28
8 Sušica 17 8 2 7 27 : 27 (0) 26
9 Jošanica (-1) 17 7 4 6 16 : 16 (0) 24
10 Trepča 17 6 5 6 20 : 19 (+1) 23
11 Takovo 17 6 1 10 13 : 23 (-10) 19
12 Sloga Kraljevo 17 5 3 9 19 : 24 (-5) 18
13 RSK 17 5 2 10 23 : 33 (-10) 17
14 Mladi Radnik 17 4 5 8 16 : 24 (-8) 17
15 Proleter Mihajlovac 17 5 2 10 22 : 30 (-8) 17
16 Šumadija Ar. 17 3 4 10 14 : 30 (-16) 13
17 Mokra Gora 17 3 4 10 10 : 30 (-20) 13
18 Mačva 1929 17 3 4 10 16 : 24 (-8) 13
Pre početka od takmičenja je odustala Sloboda Užice, Novi Pazar je zamenio Borac Čačak u drugoj ligi, a liga je proširena na 18 klubova. Loznica i Proleter Mihajlovac su zahvaljujući tome ostali u ligi, a uključeni su još Sloga Kraljevo i Trepča.
Provo je prodao svoje mesto novoformiranom Borcu 1926.

Iz lige ispada 5 timova plus onoliko koliko iz druge lige ispadne u ovu grupu. Timovi iz druge lige koji regionalno pripadaju ovoj grupi su Metalac, Novi Pazar, Radnički 1923, Smederevo 1924 i Zlatibor.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Borac 1926 9 9 0 0 27 : 2 27 8 6 1 1 19 : 10 19
2. Jedinstvo Ub 9 6 1 2 12 : 7 19 8 5 0 3 11 : 7 15
3. Budućnost Krušik 2014 8 6 1 1 12 : 4 19 9 3 4 2 11 : 8 13
4. Loznica 9 6 3 0 12 : 4 21 8 3 1 4 11 : 14 10
5. Sloga Požega 8 7 1 0 17 : 3 22 9 2 2 5 11 : 13 8
6. Sloga Petrovac 8 6 1 1 16 : 11 19 9 3 1 5 10 : 12 10
7. Tutin 9 7 2 0 21 : 5 23 8 1 2 5 7 : 13 5
8. Sušica 8 6 0 2 18 : 12 18 9 2 2 5 9 : 15 8
9. Jošanica (-1) 8 5 3 0 10 : 4 18 9 2 1 6 6 : 12 7
10. Trepča 8 4 2 2 12 : 7 14 9 2 3 4 8 : 12 9
11. Takovo 9 3 1 5 8 : 14 10 8 3 0 5 5 : 9 9
12. Sloga Kraljevo 8 2 2 4 8 : 10 8 9 3 1 5 11 : 14 10
13. RSK 9 4 1 4 16 : 17 13 8 1 1 6 7 : 16 4
14. Mladi Radnik 8 4 1 3 11 : 9 13 9 0 4 5 5 : 15 4
15. Proleter Mihajlovac 9 4 1 4 15 : 15 13 8 1 1 6 7 : 15 4
16. Šumadija Ar. 9 3 2 4 9 : 12 11 8 0 2 6 5 : 18 2
17. Mokra Gora 9 2 4 3 5 : 10 10 8 1 0 7 5 : 20 3
18. Mačva 1929 8 2 2 4 8 : 10 8 9 1 2 6 8 : 14 5

Budućnost Krušik 2014

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Loznica 1:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
16.11.2019 Mladi Radnik 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
09.11.2019 Jedinstvo Ub 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
02.11.2019 Sloga Petrovac 1:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
27.10.2019 RSK 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
19.10.2019 Jošanica 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
12.10.2019 Takovo 1:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
05.10.2019 Trepča 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
28.09.2019 Mokra Gora 3:0 3+ Srbija 3 z 2019/2020
21.09.2019 Sušica 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020

Sloga Kraljevo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Takovo 0:2 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
16.11.2019 Mokra Gora 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
09.11.2019 Tutin 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
02.11.2019 Šumadija Ar. 1:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
26.10.2019 Borac 1926 2:3 3+ Srbija 3 z 2019/2020
20.10.2019 Proleter Mihajlovac 3:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
12.10.2019 Mladi Radnik 0:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
05.10.2019 Sloga Petrovac 1:2 3+ Srbija 3 z 2019/2020
28.09.2019 Jošanica 0:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
21.09.2019 Trepča 0:4 3+ Srbija 3 z 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
11.09.2019 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
09.04.2016 1:0 0-2 Srbija 3 z 2015/2016
06.09.2015 2:0 0-2 Srbija 3 z 2015/2016
Budućnost Krušik 2014
Ukupno 3 3 0 0 5:0 (+5) 5 1,67 0,00 1,67 3 0 100:0
Domaćin 2 2 0 0 3:0 (+3) 3 1,50 0,00 1,50 2 0 100:0
Gost 1 1 0 0 2:0 (+2) 2 2,00 0,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno