Ponuda po danu
Po takmičenju
Kamerun, Kamerun 1
Kenon Jaunde - Igl Rojal Menua
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Egl Moungo-Union Abong Mbang | 1.56 | 3.45 | 5.55 | 1.62 | 2.07 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Unisport Bafang-Pantere Bangangte | 1.81 | 3.25 | 4.00 | 1.69 | 1.97 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | PVD Bamenda-APEJES Akademi | 1.65 | 3.40 | 4.80 | 1.70 | 1.96 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Stad Renard-Kolombe | 3.85 | 3.30 | 1.83 | 1.74 | 1.91 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Kenon Jaunde-Igl Rojal Menua | 1.91 | 3.15 | 3.75 | 1.57 | 2.15 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kenon Jaunde
Igl Rojal Menua
- Kenon Jaunde je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Kamerun 1
- Ukupan broj golova na mečevima tima Igl Rojal Menua je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Kamerun 1.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Igl Rojal Menua | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 7 |
| 2 | Kotonsport Garua | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 6 |
| 3 | Pantere Bangangte | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 6 |
| 4 | Viktoria Jun. Limbe | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
| 5 | Unisport Bafang | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | (+3) | 5 |
| 6 | Kenon Jaunde | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 5 |
| 7 | Dinamo Duala | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 5 |
| 8 | Stad Renard | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | (-3) | 4 |
| 9 | Kolombe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
| 10 | Egl Moungo | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 11 | APEJES Akademi | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 2 |
| 12 | Union Abong Mbang | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 6 | (-4) | 2 |
| 13 | PVD Bamenda | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 1 |
| 14 | Gazele Garua | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | (-4) | 1 |
1.mesto - Afrička Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Igl Rojal Menua | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
| 2. | Kotonsport Garua | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Pantere Bangangte | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 4. | Viktoria Jun. Limbe | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 5. | Unisport Bafang | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 6. | Kenon Jaunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 7. | Dinamo Duala | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 8. | Stad Renard | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 9. | Kolombe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 10. | Egl Moungo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 11. | APEJES Akademi | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 12. | Union Abong Mbang | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 13. | PVD Bamenda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 14. | Gazele Garua | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
Kenon Jaunde
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | APEJES Akademi | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Gazele Garua | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Kotonsport Garua | 2:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 28.06.2026 | Viktoria Jun. Limbe | 4:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 17.06.2026 | Gazele Garua | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.06.2026 | Kotonsport Garua | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 07.06.2026 | Kolombe | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 04.06.2026 | PVD Bamenda | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 01.06.2026 | Fortuna Mfou | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Egl Moungo | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Igl Rojal Menua
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Stad Renard | 4:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Union Abong Mbang | 4:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Dinamo Duala | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2026/2027 | |||
| 28.06.2026 | Pantere Bangangte | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 21.06.2026 | Kolombe | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 14.06.2026 | Egl Moungo | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 07.06.2026 | Gazele Garua | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 03.06.2026 | Kotonsport Garua | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 31.05.2026 | PVD Bamenda | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Dinamo Duala | 0:2 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2026 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 04.02.2026 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2025/2026 | |||
| 15.06.2025 | 1:3 | 3+ | Kamerun 1 | 2024/2025 | |||
| 23.02.2025 | 0:2 | 0-2 | Kamerun 1 | 2024/2025 | |||
| 25.02.2024 | 2:1 | 3+ | Kamerun 1 | 2023/2024 | |||
| 19.11.2023 | 3:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2023/2024 | |||
| 22.04.2023 | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2022/2023 | |||
| 27.12.2022 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2022/2023 | |||
| 20.08.2017 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2017 | |||
| 23.04.2017 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2017 | |||
| 28.08.2016 | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2016 | |||
| 04.05.2016 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2016 | |||
| 30.09.2012 | 2:2 | 3+ | Kamerun 1 | 2011/2012 | |||
| 07.04.2012 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2011/2012 | |||
| 25.02.2009 | 0:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2008/2009 | |||
| 23.11.2008 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2008/2009 | |||
| 16.03.2008 | 0:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2007/2008 | |||
| 16.12.2007 | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2007/2008 | |||
| 15.07.2007 | 2:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2007 | |||
| 11.03.2007 | 1:0 | 0-2 | Kamerun 1 | 2007 | |||
| 31.05.2006 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2006 | |||
| 01.02.2006 | 4:0 | 3+ | Kamerun 1 | 2006 | |||
| 18.09.2005 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2005 | |||
| 29.05.2005 | 1:1 | 0-2 | Kamerun 1 | 2005 |
| Kenon Jaunde | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 24 | 8 | 13 | 3 | 28:17 | (+11) | 45 | 1,17 | 0,71 | 1,88 | 19 | 5 | 79:21 |
| Domaćin | 12 | 5 | 6 | 1 | 19:9 | (+10) | 28 | 1,58 | 0,75 | 2,33 | 8 | 4 | 67:33 |
| Gost | 12 | 3 | 7 | 2 | 9:8 | (+1) | 17 | 0,75 | 0,67 | 1,42 | 11 | 1 | 92:8 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari