Ponuda po danu
Po takmičenju
Severna Irska, Severna Irska 1 - 1.deo
Kerik Rendžers - Linfild
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Balimena Jun.-Krusejders | 1.65 | 4.05 | 4.20 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Bangor-Dangenon Svifts | 3.60 | 3.50 | 1.91 | 2.02 | 1.71 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Glentoran-Limavedi Jun. | 1.32 | 5.05 | 7.55 | 2.65 | 1.41 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 14:00 | Kerik Rendžers-Linfild | 3.70 | 3.50 | 1.88 | 2.00 | 1.71 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 17:00 | Kliftonvil-Portadaun | 1.75 | 3.75 | 3.95 | 2.28 | 1.55 | (1) |
| 20.10. (Uto) | 18:45 | Larn-Linfild | 1.86 | 3.30 | 3.75 | 1.75 | 1.94 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kerik Rendžers
Linfild
- Linfild je bez poraza u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Severna Irska 1 - 1.deo
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kolrejn | 12 | 10 | 1 | 1 | 26 | : | 12 | (+14) | 31 |
| 2 | Linfild | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | : | 6 | (+8) | 25 |
| 3 | Larn | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | : | 6 | (+11) | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | : | 10 | (+5) | 17 |
| 5 | Kerik Rendžers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | : | 17 | (+2) | 16 |
| 6 | Krusejders | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | : | 21 | (-6) | 15 |
| 7 | Dangenon Svifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | : | 14 | (-3) | 13 |
| 8 | Balimena Jun. | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | : | 14 | (+1) | 12 |
| 9 | Kliftonvil | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | : | 13 | (-1) | 12 |
| 10 | Limavedi Jun. | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | : | 16 | (-5) | 12 |
| 11 | Portadaun | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | : | 20 | (-12) | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | : | 24 | (-14) | 5 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kolrejn | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 13 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 6 | 18 | |
| 2. | Linfild | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | |
| 3. | Larn | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 2 | 10 | |
| 4. | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 5 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 5. | Kerik Rendžers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 10 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 10 | |
| 6. | Krusejders | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | : | 9 | 12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 12 | 3 | |
| 7. | Dangenon Svifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 5 | 9 | |
| 8. | Balimena Jun. | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 11 | 8 | |
| 9. | Kliftonvil | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 10. | Limavedi Jun. | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 9 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 11. | Portadaun | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | 0 | |
| 12. | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 13 | 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 11 | 1 | |
Kerik Rendžers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Dangenon Svifts | 4:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Krusejders | 4:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Glentoran | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Larn | 2:5 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Balimena Jun. | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kliftonvil | 1:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Linfild | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Bangor | 4:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Kolrejn | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Limavedi Jun. | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 |
Linfild
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Bangor | 2:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Kolrejn | 3:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Krusejders | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Portadaun | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Dangenon Svifts | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Kerik Rendžers | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Limavedi Jun. | 2:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Kliftonvil | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Glentoran | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Balimena Jun. | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.03.2026 | 2:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 13.01.2026 | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 29.11.2025 | 1:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.01.2025 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 03.11.2024 | 1:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 21.09.2024 | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2024/2025 | |||
| 02.04.2024 | 2:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 13.10.2023 | 1:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.08.2023 | 3:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2023/2024 | |||
| 18.02.2023 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 03.12.2022 | 1:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 28.08.2022 | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2022/2023 | |||
| 04.03.2022 | 1:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 30.11.2021 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 09.10.2021 | 0:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2021/2022 | |||
| 13.03.2021 | 0:7 | 3+ | Severna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 09.02.2021 | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 17.10.2020 | 1:5 | 3+ | Severna Irska 1 | 2020/2021 | |||
| 07.03.2020 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 02.11.2019 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 23.09.2019 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2019/2020 | |||
| 10.03.2018 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 09.01.2018 | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 12.08.2017 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2017/2018 | |||
| 11.02.2017 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 03.12.2016 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 17.09.2016 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2016/2017 | |||
| 30.01.2016 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 24.10.2015 | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 12.08.2015 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2015/2016 | |||
| 10.03.2012 | 1:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 11.02.2012 | 1:5 | 3+ | Severna Irska, Kup | 2011/2012 | |||
| 26.11.2011 | 0:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 24.09.2011 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2011/2012 | |||
| 16.02.2002 | 0:7 | 3+ | Severna Irska, Kup | 2001/2002 |
| Kerik Rendžers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 36 | 2 | 4 | 30 | 19:94 | (-75) | 113 | 0,53 | 2,61 | 3,14 | 16 | 20 | 44:56 |
| Domaćin | 16 | 2 | 2 | 12 | 10:36 | (-26) | 46 | 0,63 | 2,25 | 2,88 | 7 | 9 | 44:56 |
| Gost | 20 | 0 | 2 | 18 | 9:58 | (-49) | 67 | 0,45 | 2,90 | 3,35 | 9 | 11 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari