Ponuda po danu
Po takmičenju
Italija, Italija 2
Katancaro - Askoli Kalčo 1898
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10. (Ned) | 17:30 | Sampdorija-Areco | 1.88 | 3.35 | 4.20 | 1.71 | 2.03 | (1) |
| 23.10. (Pet) | 18:30 | Empoli-Vićenca | 2.28 | 3.30 | 2.88 | 1.92 | 1.78 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Avelino-Padova | 2.25 | 3.10 | 3.15 | 1.69 | 2.04 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Kremoneze-Juve Stabija | 1.74 | 3.35 | 4.60 | 1.75 | 1.96 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Modena-Ćezena | 1.54 | 3.90 | 5.45 | 2.02 | 1.70 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Sudtirol-Sampdorija | 2.70 | 3.05 | 2.60 | 1.63 | 2.12 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Virtus Entela-Mantova | 2.22 | 3.15 | 3.15 | 1.74 | 1.97 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 15:15 | Katancaro-Askoli Kalčo 1898 | 2.35 | 3.35 | 2.70 | 2.04 | 1.69 | (1) |
| 24.10. (Sub) | 17:30 | Areco-Benevento | 2.75 | 3.15 | 2.47 | 1.72 | 2.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Katancaro
Askoli Kalčo 1898
(Askoli)
- Askoli Kalčo 1898 je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Italija 2
- Ukupan broj golova na mečevima tima Katancaro je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Italija 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 7 | 6 | 1 | 0 | 16 | : | 7 | (+9) | 19 |
| 2 | Mantova | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 8 | (+5) | 14 |
| 3 | Piza | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 13 |
| 4 | Modena | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 13 |
| 5 | Askoli Kalčo 1898 | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | (+3) | 12 |
| 6 | Sudtirol | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 12 |
| 7 | Avelino | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 11 |
| 8 | Benevento | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 11 |
| 9 | Virtus Entela | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 9 |
| 10 | Helas Verona | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | : | 12 | (+2) | 8 |
| 11 | Ćezena | 7 | 1 | 5 | 1 | 8 | : | 9 | (-1) | 8 |
| 12 | Areco | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 13 | (-7) | 7 |
| 13 | Empoli | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 7 |
| 14 | Karareze | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
| 15 | Padova | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 16 | Kremoneze | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 6 |
| 17 | Vićenca | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 15 | (-6) | 6 |
| 18 | Juve Stabija (-4) | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
| 19 | Sampdorija | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | (-7) | 4 |
| 20 | Katancaro | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | : | 14 | (-6) | 4 |
Ako 3-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 15 bodova prednosti u odnosu na 4-plasiranog, plej of se ne igra i 3-plasirani tim ulazi direktno u 1.ligu.
Ako 16-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 5 bodova prednosti u odnosu na 17-plasiranog, plej aut se ne igra i 17-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Ako 16-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 5 bodova prednosti u odnosu na 17-plasiranog, plej aut se ne igra i 17-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Palermo | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Mantova | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Piza | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 4. | Modena | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 5. | Askoli Kalčo 1898 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
| 6. | Sudtirol | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Avelino | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 8. | Benevento | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 9. | Virtus Entela | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 10. | Helas Verona | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 1 | |
| 11. | Ćezena | 4 | 0 | 4 | 0 | 5 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 12. | Areco | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 13. | Empoli | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 4 | |
| 14. | Karareze | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 15. | Padova | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 16. | Kremoneze | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 2 | |
| 17. | Vićenca | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 2 | |
| 18. | Juve Stabija (-4) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | |
| 19. | Sampdorija | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 | |
| 20. | Katancaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 1 | |
Katancaro
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Helas Verona | 2:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Mantova | 1:3 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sampdorija | 1:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Karareze | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Sudtirol | 0:2 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Piza | 1:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Vićenca | 2:3 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Sudtirol | 2:2 | 3+ | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.05.2026 | Monca | 2:0 | 0-2 | Italija 2 po | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Monca | 0:2 | 0-2 | Italija 2 po | 2025/2026 |
Askoli Kalčo 1898
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Empoli | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Sudtirol | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Avelino | 3:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Padova | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Benevento | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Karareze | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Helas Verona | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Đenova | 1:4 | 3+ | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Potenca | 3:1 | 3+ | Italija, Kup | 2026/2027 | |||
| 07.06.2026 | Union Breša | 3:0 | 3+ | Italija 3 po | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2024 | 3:2 | 3+ | Italija 2 | 2023/2024 | |||
| 16.12.2023 | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2023/2024 | |||
| 23.02.2014 | 1:0 | 0-2 | Italija 3 B | 2013/2014 | |||
| 18.10.2013 | 1:1 | 0-2 | Italija 3 B | 2013/2014 | |||
| 06.02.2005 | 2:3 | 3+ | Italija 2 | 2004/2005 | |||
| 24.09.2004 | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2004/2005 |
| Katancaro | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | (-1) | 15 | 1,17 | 1,33 | 2,50 | 4 | 2 | 67:33 |
| Domaćin | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | (0) | 12 | 2,00 | 2,00 | 4,00 | 1 | 2 | 33:67 |
| Gost | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | (-1) | 3 | 0,33 | 0,67 | 1,00 | 3 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari