Rumunija, Rumunija 2

Konkordija Čiajna - Sportul Snagov

Konkordija Čiajna

Sportul Snagov



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mioveni 15 8 6 1 27 : 10 (+17) 30
2 UTA Arad 13 8 4 1 28 : 9 (+19) 28
3 Petrolul Ploešti 15 8 4 3 17 : 13 (+4) 28
4 Farul 16 7 4 5 20 : 14 (+6) 25
5 Turis-Oltul Turnu Magurele 14 7 3 4 25 : 15 (+10) 24
6 Metaloglobus Bukurešt 15 6 5 4 17 : 12 (+5) 23
7 Rapid Bukurešt 14 6 4 4 17 : 14 (+3) 22
8 Arđeš Pitešti 15 6 4 5 20 : 20 (0) 22
9 Vitorul Targu Žiju 16 6 3 7 19 : 23 (-4) 21
10 SS Polit. Temišvar 15 5 5 5 14 : 9 (+5) 20
11 Glorija Buzau 15 6 2 7 22 : 17 (+5) 20
12 Konkordija Čiajna 14 5 4 5 13 : 17 (-4) 19
13 Dunarea Kalaraš 14 5 4 5 19 : 19 (0) 19
14 Ripensia 15 4 6 5 17 : 23 (-6) 18
15 Univerzitatea Kluž 15 4 6 5 20 : 17 (+3) 18
16 Resita 15 4 4 7 20 : 26 (-6) 16
17 Mijerkureja Čuk 15 4 4 7 12 : 18 (-6) 16
18 Sportul Snagov 15 2 2 11 11 : 36 (-25) 8
19 Panduri 16 1 4 11 9 : 35 (-26) 7
20 Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mioveni 7 4 3 0 15 : 5 15 8 4 3 1 12 : 5 15
2. UTA Arad 6 5 1 0 14 : 1 16 7 3 3 1 14 : 8 12
3. Petrolul Ploešti 7 4 2 1 9 : 5 14 8 4 2 2 8 : 8 14
4. Farul 8 7 1 0 15 : 2 22 8 0 3 5 5 : 12 3
5. Turis-Oltul Turnu Magurele 8 6 2 0 17 : 6 20 6 1 1 4 8 : 9 4
6. Metaloglobus Bukurešt 8 4 2 2 8 : 3 14 7 2 3 2 9 : 9 9
7. Rapid Bukurešt 8 4 3 1 10 : 6 15 6 2 1 3 7 : 8 7
8. Arđeš Pitešti 9 5 2 2 15 : 12 17 6 1 2 3 5 : 8 5
9. Vitorul Targu Žiju 8 4 1 3 9 : 11 13 8 2 2 4 10 : 12 8
10. SS Polit. Temišvar 8 2 5 1 6 : 3 11 7 3 0 4 8 : 6 9
11. Glorija Buzau 8 4 1 3 13 : 6 13 7 2 1 4 9 : 11 7
12. Konkordija Čiajna 8 5 2 1 10 : 7 17 6 0 2 4 3 : 10 2
13. Dunarea Kalaraš 6 3 1 2 11 : 10 10 8 2 3 3 8 : 9 9
14. Ripensia 6 3 0 3 8 : 11 9 9 1 6 2 9 : 12 9
15. Univerzitatea Kluž 6 2 3 1 11 : 6 9 9 2 3 4 9 : 11 9
16. Resita 9 4 2 3 15 : 17 14 6 0 2 4 5 : 9 2
17. Mijerkureja Čuk 7 3 4 0 11 : 6 13 8 1 0 7 1 : 12 3
18. Sportul Snagov 7 2 1 4 7 : 14 7 8 0 1 7 4 : 22 1
19. Panduri 7 0 3 4 2 : 10 3 9 1 1 7 7 : 25 4
20. Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Konkordija Čiajna

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Sportul Snagov 2:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
02.11.2019 Ripensia 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
26.10.2019 Mijerkureja Čuk 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
19.10.2019 Petrolul Ploešti 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
16.10.2019 Dunarea Kalaraš 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
05.10.2019 Metaloglobus Bukurešt 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
28.09.2019 Glorija Buzau 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
24.09.2019 Voluntari 2:3 3+ Rumunija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Arđeš Pitešti 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
14.09.2019 Vitorul Targu Žiju 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020

Sportul Snagov

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Konkordija Čiajna 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
03.11.2019 Rapid Bukurešt 3:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
19.10.2019 Panduri 3:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
16.10.2019 Mioveni 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
13.10.2019 Univerzitatea Kluž 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
05.10.2019 Farul 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
29.09.2019 Ripensia 1:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
21.09.2019 Mijerkureja Čuk 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
16.09.2019 Petrolul Ploešti 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
07.09.2019 Dunarea Kalaraš 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
Konkordija Čiajna
Ukupno 1 1 0 0 2:0 (+2) 2 2,00 0,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 2:0 (+2) 2 2,00 0,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno