Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Everton Vina del Mar - Kolo Kolo
Everton Vina del Mar
Kolo Kolo
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 9 | 6 | 3 | 0 | 15 | : | 7 | (+8) | 21 |
2 | Palestino | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | : | 4 | (+10) | 18 |
3 | Union Espanjola | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 16 |
4 | Deportes Ikike | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 16 |
5 | Kokimbo Unido | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | (+3) | 15 |
6 | Everton VdM | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | : | 15 | (0) | 14 |
7 | Kolo Kolo | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 8 | (+2) | 13 |
8 | O Higins | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | : | 11 | (-2) | 13 |
9 | Kobreloa | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 13 |
10 | Univ. Katolika | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
11 | Uačipato | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 12 |
12 | Njublense | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
13 | Audaks Italijano | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | (-4) | 8 |
14 | Kobresal | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 6 |
15 | Union La Kalera | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 6 |
16 | Deportes Kopijapo | 9 | 2 | 0 | 7 | 12 | : | 20 | (-8) | 6 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | |
2. | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 4 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 10 | |
3. | Union Espanjola | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | : | 12 | 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
4. | Deportes Ikike | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | |
5. | Kokimbo Unido | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
6. | Everton VdM | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 7 | |
7. | Kolo Kolo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
8. | O Higins | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | |
9. | Kobreloa | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
10. | Univ. Katolika | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | |
11. | Uačipato | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
12. | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | |
13. | Audaks Italijano | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
14. | Kobresal | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
15. | Union La Kalera | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | |
16. | Deportes Kopijapo | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 0 |
Everton Vina del Mar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Union La Kalera | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Union Espanjola | 2:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Audaks Italijano | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Kolo Kolo | 1:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Njublense | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Univ. Katolika | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Union La Kalera | 0:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | O Higins | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Deportes Ikike | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
Kolo Kolo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Alijanca | 0:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Univ. Katolika | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.04.2024 | Kobreloa | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Fluminense | 1:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
06.04.2024 | Njublense | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
04.04.2024 | Sero Portenjo | 1:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
30.03.2024 | Everton VdM | 4:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Kokimbo Unido | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
14.03.2024 | Trinidense | 2:1 | 3+ | Kopa Libert. kval. | 2024 | |||
10.03.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Everton Vina del Mar | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 42 | 7 | 7 | 28 | 47:90 | (-43) | 137 | 1,12 | 2,14 | 3,26 | 17 | 25 | 40:60 |
Domaćin | 20 | 5 | 2 | 13 | 27:38 | (-11) | 65 | 1,35 | 1,90 | 3,25 | 7 | 13 | 35:65 |
Gost | 22 | 2 | 5 | 15 | 20:52 | (-32) | 72 | 0,91 | 2,36 | 3,27 | 10 | 12 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari