Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 1 - 1.deo
Farul - Univerzitatea Kluž
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 15:30 | UTA Arad-Petrolul Ploešti | 1.75 | 3.55 | 4.25 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Arđeš Pitešti-Dinamo Bukurešt | 3.85 | 3.30 | 1.91 | 1.68 | 2.05 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Čiksereda-Univerzitatea Kluž | 5.15 | 4.10 | 1.49 | 2.32 | 1.52 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Farul-Rapid Bukurešt | 3.15 | 3.15 | 2.12 | 1.79 | 1.89 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 18:30 | FCSB-Korvinul | 1.50 | 4.15 | 4.95 | 2.22 | 1.58 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Sepsi OSK-Voluntari | 1.99 | 3.25 | 3.35 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 17:00 | CFR 1907 Kluž-KSU Krajova | 4.75 | 3.80 | 1.57 | 2.08 | 1.65 | (1) |
| 09.11. (Pon) | 18:00 | Botošani-Ocelul | 2.07 | 3.35 | 3.05 | 1.96 | 1.74 | (1) |
| 20.11. (Pet) | 15:30 | Botošani-Voluntari | 1.70 | 3.20 | 4.40 | 1.66 | 2.00 | (1) |
| 20.11. (Pet) | 18:30 | Farul-Univerzitatea Kluž | 2.60 | 3.05 | 2.40 | 1.78 | 1.85 | (1) |
| 21.11. (Sub) | 13:00 | Čiksereda-Korvinul | 2.55 | 3.10 | 2.40 | 1.82 | 1.81 | (1) |
| 21.11. (Sub) | 15:30 | CFR 1907 Kluž-Ocelul | 1.69 | 3.25 | 4.35 | 1.72 | 1.92 | (1) |
| 21.11. (Sub) | 18:30 | Dinamo Bukurešt-Petrolul Ploešti | 1.62 | 3.40 | 4.65 | 1.77 | 1.86 | (1) |
| 22.11. (Ned) | 15:30 | UTA Arad-KSU Krajova | 3.45 | 3.25 | 1.88 | 1.82 | 1.81 | (1) |
| 22.11. (Ned) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 3.60 | 3.25 | 1.85 | 1.77 | 1.86 | (1) |
| 23.11. (Pon) | 18:00 | Sepsi OSK-Rapid Bukurešt | 3.10 | 3.10 | 2.07 | 1.76 | 1.87 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Farul
Univerzitatea Kluž
- Tim Farul je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rumunija 1 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 | : | 9 | (+22) | 33 |
| 2 | KSU Krajova | 14 | 10 | 2 | 2 | 34 | : | 10 | (+24) | 32 |
| 3 | Rapid Bukurešt | 14 | 9 | 3 | 2 | 23 | : | 13 | (+10) | 30 |
| 4 | Univerzitatea Kluž | 14 | 8 | 1 | 5 | 26 | : | 20 | (+6) | 25 |
| 5 | Petrolul Ploešti | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | : | 18 | (+1) | 24 |
| 6 | Farul | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | : | 21 | (+2) | 23 |
| 7 | FCSB | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | : | 20 | (0) | 21 |
| 8 | Korvinul | 14 | 5 | 4 | 5 | 16 | : | 16 | (0) | 19 |
| 9 | UTA Arad | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | : | 19 | (-3) | 18 |
| 10 | CFR 1907 Kluž | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | : | 21 | (-1) | 18 |
| 11 | Sepsi OSK | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | : | 19 | (-10) | 15 |
| 12 | Botošani | 14 | 3 | 5 | 6 | 18 | : | 19 | (-1) | 14 |
| 13 | Ocelul | 14 | 2 | 6 | 6 | 16 | : | 22 | (-6) | 12 |
| 14 | Arđeš Pitešti | 14 | 3 | 3 | 8 | 8 | : | 16 | (-8) | 12 |
| 15 | Voluntari | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 | : | 31 | (-17) | 8 |
| 16 | Čiksereda | 14 | 1 | 2 | 11 | 9 | : | 28 | (-19) | 5 |
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dinamo Bukurešt | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | : | 3 | 21 | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | |
| 2. | KSU Krajova | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 | : | 3 | 21 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | |
| 3. | Rapid Bukurešt | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | : | 5 | 19 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 11 | |
| 4. | Univerzitatea Kluž | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | : | 12 | 16 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | |
| 5. | Petrolul Ploešti | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 14 | 10 | |
| 6. | Farul | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 8 | 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | : | 13 | 7 | |
| 7. | FCSB | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 7 | |
| 8. | Korvinul | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 8 | 14 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 5 | |
| 9. | UTA Arad | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | : | 16 | 6 | |
| 10. | CFR 1907 Kluž | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 6 | 11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 15 | 7 | |
| 11. | Sepsi OSK | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 8 | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | : | 10 | 7 | |
| 12. | Botošani | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 5 | 8 | : | 15 | 3 | |
| 13. | Ocelul | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | : | 9 | 10 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | : | 13 | 2 | |
| 14. | Arđeš Pitešti | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 5 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | : | 11 | 4 | |
| 15. | Voluntari | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 12 | 8 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | : | 19 | 0 | |
| 16. | Čiksereda | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4 | : | 18 | 1 | |
Farul
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Voluntari | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Ocelul | 4:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | KSU Krajova | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Petrolul Ploešti | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Dinamo Bukurešt | 0:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | UTA Arad | 4:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | CFR 1907 Kluž | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Botošani | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sepsi OSK | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Arđeš Pitešti | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 |
Univerzitatea Kluž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | FCSB | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | CFR 1907 Kluž | 3:1 | 3+ | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Korvinul | 3:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Arđeš Pitešti | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Rapid Bukurešt | 3:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | CFR 1907 Kluž | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Voluntari | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Ocelul | 3:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | KSU Krajova | 0:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Petrolul Ploešti | 1:0 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Farul | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 4 | 4 | 8 | 16:21 | (-5) | 37 | 1,00 | 1,31 | 2,31 | 9 | 7 | 56:44 |
| Domaćin | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:11 | (-3) | 19 | 1,00 | 1,38 | 2,38 | 5 | 3 | 63:38 |
| Gost | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:10 | (-2) | 18 | 1,00 | 1,25 | 2,25 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari