Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Engleska, Engleska 4

Forest Grin Rovers - Plimut Argajl

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.11. (Sub) 15:00 Egziter Siti-Čeltnem Taun 1.93 3.42 4.00 1.81 1.99 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Forest Grin R.-Plimut Argajl 2.44 3.40 2.82 1.79 2.01 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Grimzbi Taun-Njuport Kaunti 2.71 3.16 2.65 1.64 2.21 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Kolčester Jun.-Bradford Siti 2.47 3.28 2.87 1.69 2.13 (8)
16.11. (Sub) 15:00 Krouli Taun-Morkamb 1.85 3.59 4.15 1.95 1.85 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Lejton Orijent-Skantorp Jun. 2.47 3.44 2.76 1.95 1.84 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Nortempton Taun-Kru Aleksandra 2.71 3.38 2.54 1.91 1.87 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Port Vejl-Karlajl Junajted 1.89 3.47 4.15 1.83 1.96 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Salford Siti-Svindon Taun 2.95 3.40 2.34 1.89 1.89 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Stivenidž-Oldam Atletik 2.32 3.28 3.05 1.75 2.04 (11)
16.11. (Sub) 15:00 Volsol-Kembridž Jun. 2.51 3.18 2.89 1.65 2.20 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Forest Grin Rovers

Plimut Argajl

  • Forest Grin Rovers je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Engleska 4


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Forest Grin R. 16 9 4 3 20 : 10 (+10) 31
2 Bradford Siti 16 9 3 4 24 : 15 (+9) 30
3 Svindon Taun 17 9 3 5 28 : 20 (+8) 30
4 Kru Aleksandra 16 9 3 4 26 : 18 (+8) 30
5 Egziter Siti 17 8 5 4 23 : 20 (+3) 29
6 Čeltnem Taun 15 8 4 3 27 : 14 (+13) 28
7 Njuport Kaunti 16 7 6 3 17 : 13 (+4) 27
8 Kolčester Jun. 17 7 5 5 22 : 16 (+6) 26
9 Nortempton Taun 17 7 4 6 22 : 18 (+4) 25
10 Port Vejl 17 6 7 4 22 : 22 (0) 25
11 Salford Siti 17 6 6 5 21 : 25 (-4) 24
12 Kembridž Jun. 17 6 5 6 22 : 17 (+5) 23
13 Plimut Argajl 16 6 5 5 24 : 20 (+4) 23
14 Mensfild Taun 17 5 5 7 26 : 25 (+1) 20
15 Meklsfild Taun 16 5 5 6 17 : 20 (-3) 20
16 Lejton Orijent 17 5 5 7 24 : 28 (-4) 20
17 Krouli Taun 17 5 5 7 24 : 29 (-5) 20
18 Grimzbi Taun 15 5 4 6 20 : 20 (0) 19
19 Karlajl Junajted 17 5 3 9 18 : 29 (-11) 18
20 Oldam Atletik 17 3 7 7 18 : 26 (-8) 16
21 Skantorp Jun. 17 3 6 8 21 : 25 (-4) 15
22 Volsol 17 4 3 10 12 : 25 (-13) 15
23 Stivenidž 17 2 7 8 12 : 21 (-9) 13
24 Morkamb 17 3 4 10 15 : 29 (-14) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Forest Grin R. 7 4 2 1 8 : 5 14 9 5 2 2 12 : 5 17
2. Bradford Siti 9 6 1 2 15 : 7 19 7 3 2 2 9 : 8 11
3. Svindon Taun 9 5 1 3 13 : 11 16 8 4 2 2 15 : 9 14
4. Kru Aleksandra 9 4 2 3 13 : 11 14 7 5 1 1 13 : 7 16
5. Egziter Siti 8 5 2 1 13 : 6 17 9 3 3 3 10 : 14 12
6. Čeltnem Taun 8 5 2 1 20 : 10 17 7 3 2 2 7 : 4 11
7. Njuport Kaunti 9 5 3 1 11 : 7 18 7 2 3 2 6 : 6 9
8. Kolčester Jun. 8 4 2 2 11 : 7 14 9 3 3 3 11 : 9 12
9. Nortempton Taun 8 4 1 3 12 : 7 13 9 3 3 3 10 : 11 12
10. Port Vejl 8 4 4 0 11 : 6 16 9 2 3 4 11 : 16 9
11. Salford Siti 8 3 3 2 7 : 9 12 9 3 3 3 14 : 16 12
12. Kembridž Jun. 9 3 3 3 12 : 9 12 8 3 2 3 10 : 8 11
13. Plimut Argajl 8 4 3 1 16 : 8 15 8 2 2 4 8 : 12 8
14. Mensfild Taun 9 2 2 5 15 : 16 8 8 3 3 2 11 : 9 12
15. Meklsfild Taun 7 3 3 1 9 : 5 12 9 2 2 5 8 : 15 8
16. Lejton Orijent 8 2 3 3 12 : 13 9 9 3 2 4 12 : 15 11
17. Krouli Taun 8 4 1 3 11 : 12 13 9 1 4 4 13 : 17 7
18. Grimzbi Taun 7 2 2 3 9 : 12 8 8 3 2 3 11 : 8 11
19. Karlajl Junajted 9 3 2 4 10 : 15 11 8 2 1 5 8 : 14 7
20. Oldam Atletik 9 2 4 3 11 : 10 10 8 1 3 4 7 : 16 6
21. Skantorp Jun. 9 3 4 2 14 : 9 13 8 0 2 6 7 : 16 2
22. Volsol 8 1 2 5 5 : 12 5 9 3 1 5 7 : 13 10
23. Stivenidž 8 2 2 4 8 : 10 8 9 0 5 4 4 : 11 5
24. Morkamb 9 1 3 5 8 : 14 6 8 2 1 5 7 : 15 7

Forest Grin Rovers

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.11.2019 Volsol 0:6 3+ Engleska, LT 2019/2020
09.11.2019 Bilerikej Taun 4:0 3+ Engleska, Kup 2019/2020
02.11.2019 Čeltnem Taun 2:1 3+ Engleska 4 2019/2020
22.10.2019 Morkamb 2:0 0-2 Engleska 4 2019/2020
19.10.2019 Mensfild Taun 2:2 3+ Engleska 4 2019/2020
12.10.2019 Egziter Siti 0:1 0-2 Engleska 4 2019/2020
08.10.2019 Koventri Siti 0:0 0-2 Engleska, LT 2019/2020
05.10.2019 Krouli Taun 3:1 3+ Engleska 4 2019/2020
28.09.2019 Salford Siti 4:0 3+ Engleska 4 2019/2020
21.09.2019 Stivenidž 0:0 0-2 Engleska 4 2019/2020

Plimut Argajl

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Bolton Vond. 1:0 0-2 Engleska, Kup 2019/2020
29.10.2019 Čelzi do 23 0:1 0-2 Engleska, LT 2019/2020
26.10.2019 Egziter Siti 0:4 3+ Engleska 4 2019/2020
22.10.2019 Lejton Orijent 4:0 3+ Engleska 4 2019/2020
19.10.2019 Karlajl Junajted 2:0 0-2 Engleska 4 2019/2020
12.10.2019 Svindon Taun 1:1 0-2 Engleska 4 2019/2020
08.10.2019 Svindon Taun 3:0 3+ Engleska, LT 2019/2020
05.10.2019 Skantorp Jun. 2:2 3+ Engleska 4 2019/2020
28.09.2019 Mensfild Taun 1:0 0-2 Engleska 4 2019/2020
21.09.2019 Čeltnem Taun 0:2 0-2 Engleska 4 2019/2020

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno