Ponuda po danu
Po takmičenju
Francuska, Francuska 2
Grenobl Fut 38 - Rems
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 19:45 | Red Star-Nansi Loren | 2.55 | 3.25 | 2.75 | 1.78 | 1.95 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 19:45 | Rems-Sošo Monbeliar | 1.75 | 3.60 | 4.55 | 1.98 | 1.75 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Dankerk-Avan Gengan | 2.60 | 3.50 | 2.50 | 2.15 | 1.64 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Dižon-Red Star | 2.50 | 3.60 | 2.55 | 2.28 | 1.57 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Grenobl Fut 38-Rems | 3.70 | 3.40 | 1.98 | 1.83 | 1.88 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Nansi Loren-Sošo Monbeliar | 1.77 | 3.45 | 4.70 | 1.80 | 1.92 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Po-Nant | 3.05 | 3.25 | 2.28 | 1.85 | 1.86 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Sent Etjen-Laval | 1.35 | 4.85 | 8.10 | 2.30 | 1.56 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Grenobl Fut 38
Rems
- Rems je bez poraza u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Francuska 2
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sent Etjen | 11 | 8 | 1 | 2 | 23 | : | 11 | (+12) | 25 |
| 2 | Monpelje | 11 | 7 | 3 | 1 | 16 | : | 6 | (+10) | 24 |
| 3 | Po | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 20 |
| 4 | Nansi Loren | 10 | 6 | 1 | 3 | 12 | : | 8 | (+4) | 19 |
| 5 | Rems | 10 | 4 | 6 | 0 | 20 | : | 12 | (+8) | 18 |
| 6 | Red Star | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | : | 12 | (+1) | 17 |
| 7 | Anesi | 11 | 5 | 1 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 16 |
| 8 | Dižon | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 15 |
| 9 | Avan Gengan | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | : | 15 | (+1) | 14 |
| 10 | Mec | 11 | 3 | 5 | 3 | 17 | : | 17 | (0) | 14 |
| 11 | Rodez | 11 | 4 | 1 | 6 | 17 | : | 22 | (-5) | 13 |
| 12 | Dankerk | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 12 |
| 13 | Sošo Monbeliar | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 11 |
| 14 | Bulonj | 11 | 1 | 7 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 10 |
| 15 | Nant | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | : | 18 | (-6) | 9 |
| 16 | Laval | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 9 |
| 17 | Klermon Fut | 11 | 0 | 8 | 3 | 10 | : | 15 | (-5) | 8 |
| 18 | Grenobl Fut 38 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | : | 20 | (-10) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sent Etjen | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | |
| 2. | Monpelje | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 11 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 4 | 13 | |
| 3. | Po | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | |
| 4. | Nansi Loren | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 3 | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 10 | |
| 5. | Rems | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 6. | Red Star | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 13 | |
| 7. | Anesi | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 12 | |
| 8. | Dižon | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | : | 10 | 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 9 | 9 | |
| 9. | Avan Gengan | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 10. | Mec | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 10 | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 11. | Rodez | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 11 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 11 | 6 | |
| 12. | Dankerk | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 13. | Sošo Monbeliar | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 7 | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Bulonj | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 3 | 6 | |
| 15. | Nant | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 16. | Laval | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 10 | 8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 1 | |
| 17. | Klermon Fut | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | : | 9 | 4 | |
| 18. | Grenobl Fut 38 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 6 | |
Grenobl Fut 38
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Dižon | 1:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Po | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Bulonj | 0:2 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Monpelje | 0:2 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Klermon Fut | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Rodez | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Anesi | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Laval | 3:0 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Sent Etjen | 0:4 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Mec | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 |
Rems
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bulonj | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Dižon | 4:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Nant | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Monpelje | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Nansi Loren | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Avan Gengan | 2:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Red Star | 4:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Anesi | 3:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Dankerk | 3:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Klermon Fut | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.10.2025 | 4:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2011 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2010/2011 | |||
| 22.10.2010 | 1:4 | 3+ | Francuska 2 | 2010/2011 | |||
| 18.01.2008 | 4:3 | 3+ | Francuska 2 | 2007/2008 | |||
| 10.08.2007 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2007/2008 | |||
| 27.04.2007 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2006/2007 | |||
| 10.11.2006 | 5:1 | 3+ | Francuska 2 | 2006/2007 | |||
| 27.01.2006 | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2005/2006 | |||
| 05.08.2005 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2005/2006 | |||
| 22.02.2005 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2004/2005 | |||
| 03.09.2004 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2004/2005 | |||
| 12.04.2003 | 4:1 | 3+ | Francuska 2 | 2002/2003 | |||
| 09.11.2002 | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2002/2003 | |||
| 28.04.2001 | 3:0 | 3+ | Francuska 3 | 2000/2001 | |||
| 02.12.2000 | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2000/2001 |
| Grenobl Fut 38 | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 10 | 5 | 1 | 31:14 | (+17) | 45 | 1,94 | 0,88 | 2,81 | 10 | 6 | 63:38 |
| Domaćin | 8 | 6 | 2 | 0 | 18:3 | (+15) | 21 | 2,25 | 0,38 | 2,63 | 5 | 3 | 63:38 |
| Gost | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:11 | (+2) | 24 | 1,63 | 1,38 | 3,00 | 5 | 3 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari