Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonbuk Hjundai Motors - Jeju
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 07:30 | Ulsan HD-Bučeon 1995 | 1.65 | 3.85 | 4.45 | 2.18 | 1.61 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 05:00 | Dedžon-Gvangju FK | 1.37 | 4.75 | 6.70 | 2.38 | 1.51 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 05:00 | Jeonbuk Hju. M.-Jeju | 1.95 | 3.35 | 3.60 | 1.84 | 1.85 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 07:30 | Gangvon-Inčeon Junajted | 2.18 | 3.00 | 3.35 | 1.55 | 2.28 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 07:30 | Pohang Stilers-Anjang | 1.97 | 3.30 | 3.55 | 1.81 | 1.89 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 07:30 | Seul-Gimčeon Sangmu | 1.55 | 4.10 | 5.05 | 2.28 | 1.56 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Jeonbuk Hjundai Motors
Jeju
(Jeju Junajted, Bučeon, Pučon)
- Jeonbuk Hjundai Motors je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Jeonbuk Hjundai Motors je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Južna Koreja 1 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Seul | 31 | 20 | 5 | 6 | 58 | : | 26 | (+32) | 65 |
| 2 | Ulsan HD | 31 | 14 | 5 | 12 | 48 | : | 44 | (+4) | 47 |
| 3 | Gangvon | 31 | 11 | 13 | 7 | 38 | : | 28 | (+10) | 46 |
| 4 | Jeju | 31 | 12 | 10 | 9 | 36 | : | 31 | (+5) | 46 |
| 5 | Jeonbuk Hju. M. | 31 | 11 | 11 | 9 | 39 | : | 30 | (+9) | 44 |
| 6 | Dedžon | 31 | 11 | 10 | 10 | 48 | : | 38 | (+10) | 43 |
| 7 | Inčeon Junajted | 31 | 11 | 9 | 11 | 39 | : | 33 | (+6) | 42 |
| 8 | Anjang | 31 | 10 | 11 | 10 | 39 | : | 47 | (-8) | 41 |
| 9 | Pohang Stilers | 31 | 11 | 7 | 13 | 28 | : | 37 | (-9) | 40 |
| 10 | Gimčeon Sangmu | 31 | 5 | 18 | 8 | 30 | : | 37 | (-7) | 33 |
| 11 | Bučeon 1995 | 31 | 7 | 11 | 13 | 31 | : | 42 | (-11) | 32 |
| 12 | Gvangju FK | 31 | 2 | 12 | 17 | 25 | : | 66 | (-41) | 18 |
Gimčeon Sangmu ispada na kraju sezone.
1-2.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Azijsku Liga Šampiona
1-2.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Azijsku Liga Šampiona
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seul | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | : | 11 | 29 | 17 | 11 | 3 | 3 | 34 | : | 15 | 36 | |
| 2. | Ulsan HD | 15 | 8 | 1 | 6 | 26 | : | 23 | 25 | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | : | 21 | 22 | |
| 3. | Gangvon | 16 | 5 | 8 | 3 | 19 | : | 13 | 23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | : | 15 | 23 | |
| 4. | Jeju | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | : | 18 | 22 | 14 | 7 | 3 | 4 | 18 | : | 13 | 24 | |
| 5. | Jeonbuk Hju. M. | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | : | 17 | 24 | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | : | 13 | 20 | |
| 6. | Dedžon | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | : | 20 | 21 | 15 | 6 | 4 | 5 | 27 | : | 18 | 22 | |
| 7. | Inčeon Junajted | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | : | 16 | 22 | 15 | 5 | 5 | 5 | 19 | : | 17 | 20 | |
| 8. | Anjang | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | : | 27 | 17 | 16 | 6 | 6 | 4 | 22 | : | 20 | 24 | |
| 9. | Pohang Stilers | 13 | 4 | 3 | 6 | 6 | : | 11 | 15 | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | : | 26 | 25 | |
| 10. | Gimčeon Sangmu | 15 | 1 | 10 | 4 | 14 | : | 21 | 13 | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | : | 16 | 20 | |
| 11. | Bučeon 1995 | 17 | 3 | 7 | 7 | 18 | : | 26 | 16 | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | 16 | |
| 12. | Gvangju FK | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | : | 34 | 11 | 14 | 0 | 7 | 7 | 9 | : | 32 | 7 | |
Jeonbuk Hjundai Motors
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Visel Kobe | 0:2 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Dedžon | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Gvangju FK | 2:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 16.09.2026 | Kašiva Rejsol | 2:1 | 3+ | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Seul | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Gangvon | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Pohang Stilers | 2:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Inčeon Junajted | 1:1 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 25.08.2026 | Gimčeon Sangmu | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Ulsan HD | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 |
Jeju
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Seul | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Gangvon | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Bučeon 1995 | 2:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Gvangju FK | 1:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Ulsan HD | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Dedžon | 3:1 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 25.08.2026 | Pohang Stilers | 1:2 | 3+ | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Gimčeon Sangmu | 0:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 | |||
| 19.08.2026 | Anjang | 1:2 | 3+ | Južna Koreja, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Anjang | 2:0 | 0-2 | Južna Koreja 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Jeonbuk Hjundai Motors | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 86 | 45 | 22 | 19 | 127:87 | (+40) | 214 | 1,48 | 1,01 | 2,49 | 42 | 44 | 49:51 |
| Domaćin | 43 | 27 | 10 | 6 | 70:45 | (+25) | 115 | 1,63 | 1,05 | 2,67 | 18 | 25 | 42:58 |
| Gost | 43 | 18 | 12 | 13 | 57:42 | (+15) | 99 | 1,33 | 0,98 | 2,30 | 24 | 19 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari